Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Eνταξει ρωτησα και κατι παιδια σε εναν server λενε οτι το κανει και σε αυτους ,αρα δεν ειναι δικο μου θεμα...Ειπα και εγω...Καθομουν εβγαζα και εβαζα το παιχνιδι σαν μαλακας..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8.8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Διαβασα οτι αναβαλλονται τα DLC για να διορθωθουν μαλλον τα προβληματα στο MP. Αληθευει?

 

Νομίζω ότι αναβάλλονται τα υπόλοιπα παιχνίδια της DICE (Mirror's Edge 2, Star Wars Battlefront) μέχρι να φτιαχτεί το BF.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα μαλακιες ελεγα,εδω στο σπιτι μπαινει μια χαρα σε ολους τους servers του CR. Aπλα ως φαινεται εχει bug με το copy paste σε καποιους servers ,ισως θα υπαρχει καποιο αρχειο καταγραφης για το download εξω απο τον φακελο origin τον οποιο επειδη δεν τον εβαλα καποιοι servers ζητανε το expansion ...Δεν μπορω να σκεφτω κατι αλλο ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι αναβάλλονται τα υπόλοιπα παιχνίδια της DICE (Mirror's Edge 2, Star Wars Battlefront) μέχρι να φτιαχτεί το BF.

Αυτο που λεει ο Ghost αναφερουν και τα περισσοτερα αρθρα. Τα dlc ειναι σχεδον ετοιμα οποτε κατα 99% μιλανε για τα υπολοιπα παιχνιδια της εταιριας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκατά στα μούτρα τους (κουβάδες) που πουλάνε και τέτοια παραμύθια.Για τα μάτια του κόσμου και μόνο.

 

Meanwhile http://fixthenetcode.com/

FPS με σκάρτο netcode...είναι μπροστά οι τύποι.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε το μπατλφιαλκι μας πότισε φαρμάκι ντιμπιντιμπιντιμπιdice ντιμπιdice ντιμπιdice

Σας εχει τύχει να πεφτεις πάνω σε κάποιους που φαίνονται σαν να έχουν κολλήσει να τους ρίχνεις και μην δείχνει το hit και μετα γυρίζουν και με 2 το πολυ σφαίρες σε στέλνουν .εχθες έριξα σε έναν 30 απο το sar και μια γεμιστήρα απο p226 για να πέσει ήμουν πίσω του ο άλλος που ερχόταν με έφαγε έμεινα από σφαίρες.ενώ με μια σφαίρα έριξα έναν απο ενα τζιπακι ενώ περνούσε αυτα ειναι για το τραγούδι τρολολολο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έφαγα 2 crashes σήμερα, στο πρώτο έφταιγε ο server γιατί τους πέταξε όλους και στο δεύτερο ενώ ήμουν μέσα στο map έκανα alt-tab και ενώ ψαχνόμουν στο battlelog crash-αρε το client.Πέραν αυτού, σμούθ γκέιμινγκ, crash όπου κολλάει η εικόνα και ο ήχος δεν έχω φάει μετά το τελευταίο patch.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...