Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8.8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

περιεργο. επαιξα 9 απο τις 10 πιστες και δεν μου κρασαρε ουτε μια φορα. ουτε καν στην shangai.αλλα χωρις να ριξουν τον ουρανοξυστη. μπορει το τελευταιο patch να εκανε κατι. θα ξαναδοκιμασω παλι αυριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mα στο ειπα οτι δεν φτουραει ο 940 bro ...Eγω προσεξε οταν λεω δεν παει νερακι εννοω στην δικη μου ορολογια οτι δεν παιζω με 60 avg σταθερα ετσι ? Γιατι παρερμηνευεται αυτο .Δεν ειπα οτι παιζω με 30 που για καποιους ειναι νερακι και σκατακι ...

Αν είναι έτσι τι να πει και ο 920 ο δικός μου στα 3.6; :P Μέχρι τώρα μόνο σε Shangai δεν είμαι ευχαριστημένος με τα frame rates. Βέβαια στα υπόλοιπα maps έχω avg 110+ fps με medium kai MSAA off γιατί το eye candy μου είναι αδιάφορο  :-D 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα 3 ματσακια προσπαθησα να παιξω και με πεταξε στα μισα του παιχνιδιου χωρις λογο και χωρις crash...Λες και εκανα quit..Εντωμεταξυ το Pc απο εχθες τρεχει stock με updated punkbuster κτλπ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είναι έτσι τι να πει και ο 920 ο δικός μου στα 3.6;  :P Μέχρι τώρα μόνο σε Shangai δεν είμαι ευχαριστημένος με τα frame rates. Βέβαια στα υπόλοιπα maps έχω avg 110+ fps με medium kai MSAA off γιατί το eye candy μου είναι αδιάφορο  :-D

Ο 920 στα 3,6 με τον 940 στα 3.680 που τον εχω εγω ειναι το ενα και το αυτο .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι καθολου headroom ,o 940 φτανει μεχρι εκει περιπου ενω ο 920 παντα ειχε μεγαλυτερο οc headroom αναλογα και ποια εκδοση  εχεις .Αυτα ειναι γνωστα ,μπορεις να ανατρεξεις στα forums να δεις τον 920 οτι κλοκαρεται παντα πιο ψηλα απο τον 940.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφήστε τους 8πύρηνους ρε παίδες!! Εγώ την παλεύω ακόμα με τον E8600 διπύρηνο στα 4.3Gz υπερχρονισμένο! Οριακά βέβαια και σε ανάλυση 1680Χ1050 γιατί έχω 22άρα TFT, να τα λέμε όλα! Σε HD δεν νομίζω να την παλεύει! Ααα πήρα και πρόσφατα την HD7870 Tahiti Myst+ που είναι πάρα πολύ καρτούλα!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι καθολου headroom ,o 940 φτανει μεχρι εκει περιπου ενω ο 920 παντα ειχε μεγαλυτερο οc headroom αναλογα και ποια εκδοση  εχεις .Αυτα ειναι γνωστα ,μπορεις να ανατρεξεις στα forums να δεις τον 920 οτι κλοκαρεται παντα πιο ψηλα απο τον 940.

 

O 940 ο δικός μου παίζει stable στα 3,8. Παίζει και στα 4 αλλά στο BF3 κράσαρε και τον έριξα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδα χθες 1μιση ωρα gameplay απο το bf,μιας και δεν το έχω πάρει ακόμα.. Σε αυτήν την διαρκεια επαιξε τρεις πίστες και δεν του έτυχε κανένα crash.. Πολύ smooth όλα με 2xMsAA 7950oc.. Το μονο που κακό που είδα οτι μια φορά του έτυχε να πυροβολήσει κάποιον ,σχεδόν γεμιστήρα του τελειωσε πεθανε ο φίλος μου και μόλις εκανε deploy,εμφανίστηκαν άπειρα hitmarks στο στοχο του,λοοοολ!!

Λέτε οτι ήρθε η ωρα να το πάρω και εγώ??!!

 

(Επισης άπειρο killed in action,που προσωπικα με εκνευρίζει παρά πολυ ...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O 940 ο δικός μου παίζει stable στα 3,8. Παίζει και στα 4 αλλά στο BF3 κράσαρε και τον έριξα.

Ενταξει εκει γυρω οκ ,και εγω τον ειχα μια εποχη στα 3.9 αλλα με προδωσε ακριβως το b2k του bf3.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να χεσω μεσα. εκει που νομιζεις οτι δουλευει μια χαρα, νατο το crash. τωρα δεν εχω sound-loop αλλα crash  και με μηνυμα could not join server(1).  πριν κρασαρει φαίνεται  σαν να εχει κοπει η συνδεση δλδ κουνιέμαι μονο εγω και ολοι οι αλλοι μενουν ακίνητοι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να χεσω μεσα. εκει που νομιζεις οτι δουλευει μια χαρα, νατο το crash. τωρα δεν εχω sound-loop αλλα crash  και με μηνυμα could not join server(1).  πριν κρασαρει φαίνεται  σαν να εχει κοπει η συνδεση δλδ κουνιέμαι μονο εγω και ολοι οι αλλοι μενουν ακίνητοι. 

Σκoτωσε τους όλους να ανεβάσεις xp :devil:

 

Παντως και εγώ έχω καιρό να δω crashes που εμένα σε κάθε alt+tab μου κρασαρε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...