Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Kαλα δεν παιζεις και κανενα σοβαρο παιχνιδι ,στην locker μου καθεσαι με το m320 ουτε οχηματα, ουτε ανατιναξεις ,ουτε τιποτα...o επομενος ...

Kατα τα αλλα ετοιμαστειτε για την Guilin Peaks γιατι ειναι το πιο βαρυ map του bf4 μεχρι στιγμης αλλα συγχρονως και το πιο ωραιο μαζι με την dragon pass ..Σημερα που επαιζα με την 7970 και τον 3770 στα 1080p ενιωθα οτι ειναι βαρια ,απλα επαιζα και με σκατοmouse.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8.8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ούτε ανατινάξεις λέει, χαχαχαχαχα, οι ανατινάξεις που έχει η locker δεν υπάρχουν πουθενά αλλού..Μίλησε και ο randoμάς με το 0.9 K/D ratio..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε ανατινάξεις λέει, χαχαχαχαχα, οι ανατινάξεις που έχει η locker δεν υπάρχουν πουθενά αλλού..Μίλησε και ο randoμάς με το 0.9 K/D ratio..

Kαλα που να παιξω εδω με τον 940 ρε ...

 

Οι ανατιναξεις που εχει η locker δεν υπαρχουν αλλου ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν καταλαβαίνεις ότι η locker είναι κλειστή και όταν μαζεύονται πολλοί σε rush κλπ γίνεται της πόπης ; Ποια άλλη πίστα είναι τόσο κλειστή ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχην η locker ειναι η πιο ελαφρυα αστο τωρα μην το κουραζεις πηγαινε παιξε pacific storm 64αρα με οχηματα ,κατα δευτερον παιζεις σε 1680 .Τριτον με το  m320 στην locker το καταλαβαινεις και εσυ οτι δεν ειναι για πολυ κουβεντα.Τεταρτον για αυτο που ειπες στο battlelog ,εχεις αγορασει και εσυ το china νουμπαααα ...Σε περιμενω .Τελοοοοοος   

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι είναι η locker ? Κάνεις λάθος..Όταν σκάνε τα smoke grenades και τα m320 γίνεται πολύ πιο βαριά από την storm 64άρα..Τουλάχιστον στο δικό μου σύστημα, η storm πάει νεράκι..Βάλε κάνα CPU της προκοπής επάνω, που πας με τον 940 στα 3.6..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mα στο ειπα οτι δεν φτουραει ο 940 bro ...Eγω προσεξε οταν λεω δεν παει νερακι εννοω στην δικη μου ορολογια οτι δεν παιζω με 60 avg σταθερα ετσι ? Γιατι παρερμηνευεται αυτο .Δεν ειπα οτι παιζω με 30 που για καποιους ειναι νερακι και σκατακι ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχχ..O anti-gamer στο μεγαλείο του είστε μερικόι εδώ μέσα..Παίξτε λίγο ''μπαλίτσα'' με το game έχει πολλά ωραία πράματα να σου προσφέρει..(πέρα απο τα χιλιοειπωμένα άσχημα.) Εντάξει θα μου πείς ''εμένα αυτό μάρεσει ρε μάγκα τι ζόρι τραβάς''. Και σας λέω οτι αν παίξετε το παιχνίδι ομαδικά και κηνυγάτε τα objective είναι χίλιες φορές καλύτερο και πιο ουσιόδης απο το να καμπεριάζεις για να φτιάξεις ένα καλό K/D.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι δεν κατάλαβες, δεν καμπεριάζεις, αυτά ειναι για αδερφές..Τρέχεις συνέχεια και σκοτώνεις με όπλο κανονικό..Αντρίκια πράγματα :) Και ναι, το ομαδικό είναι καλύτερο αλλά εγώ μπαίνω και πρωινά που δεν είναι κανένας μέσα, οπότε τα TDM είναι μονόδρομος, τα υπόλοιπα θέλουν παρέα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχχ..O anti-gamer στο μεγαλείο του είστε μερικόι εδώ μέσα..Παίξτε λίγο ''μπαλίτσα'' με το game έχει πολλά ωραία πράματα να σου προσφέρει..(πέρα απο τα χιλιοειπωμένα άσχημα.) Εντάξει θα μου πείς ''εμένα αυτό μάρεσει ρε μάγκα τι ζόρι τραβάς''. Και σας λέω οτι αν παίξετε το παιχνίδι ομαδικά και κηνυγάτε τα objective είναι χίλιες φορές καλύτερο και πιο ουσιόδης απο το να καμπεριάζεις για να φτιάξεις ένα καλό K/D.

Σε πληροφορω επειδη μιλας γενικα οτι εγω ακριβως επειδη κυνηγαω τα objectives τρωω πολλα kills γιατι οταν καθονται απο τους 32 αντιπαλους οι 13 με τα snipers πανω στον βραχο και δεν υπαρχει limit χαιρω πολυ ..Ειναι αυτο που λεω στον αλλο οτι πχ στην locker δεν σε τρωει sniper γιατι καθεσαι και εσυ στον κλειστο χωρο με το m320 και του την αναβεις κανονικα .Στα ανοιχτα maps ομως δεν εχει τετοια ,που να παιζεις και hardcore ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρίς limit στα snipers δεν γίνεται παιχνίδι, μην το ψάχνεις..Το κάθε γίδι έχει μάθει sniper τώρα και περιμένει πότε θα εμφανιστείς να στην φυτέψει..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρίς να θέλω να προβάλω κ να διαφημήσω το σερβερ μας όπου υπάρχει sniperlimit, μπορώ να πώ οτι γίνονται αξιοπρεπή games.

Δε λέω οι καμπεράδες καραδωκούν αλλά υπάρχουν και μεμονομένα άτομα και clans όπου πάιζουν ωραία το παιχνίδι (object,teamwork).

Όποιος γουστάρει HC CQs-Rush ας περάσει μία βόλτα να δεί.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...