Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παιδιά περάστε και απο τον σερβερ μας μια βολτα αν ειστε βραδυνοί τυποι! μετα τις 10-11 εχουμε κόσμο! TITANS HELLENIC SERVER

τα τσιταρια οξω κατευθειαν και παντα ειμαστε οι admin εκεί.

 

εγω ειμαι ο xamenos13 στο bf4

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμπολεμιστές τί γίνεται με αυτά τα ελικόπτερα τώρα τελευταία, αλλαξε κάτι με τα νέα patches και DLC;

 

Οκ, να αποδεχτώ τον engineer που κάνει επισκευές εν πτήσει, άντε να πώ πως είναι και λίγο αληθοφανές, με αυτό το σύστημα να το crashαρουν για να μην φάνε κανα stinger ή Igla στο δόξα πατρί είναι υπερβολικό και να μήν παθαίνουν τπτ απο την ανώμαλη προσγείωση (έτσι φαίνεται τουλάχιστον).

 

Να μην αναφέρω τα "παλλικάρια¨ level 100+ που μπαινοβγαίνουν απο την "κοκκινη" περιοχή για να κάνουν raid τις αντίπαλες βάσεις και να μην μπορούμε να τους κάνουμε τπτ.

 

Γενικά δεν έχω πρόβλημα με τα ελικόπτερα (ή αεροπλάνα), εξάλλου δεν γίνεται να λείπουν απο ένα μοντέρνο πεδίο μάχης, αλλά με το πώς κάποιοι τα κάνουν abuse!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά μάλλον το china rising θα δώσουν.Σιγά μην δώσουν το επόμενο.Εκτός και είναι τόσο χάλια τα πράγματα που φοβήθηκαν και λένε να μας καλοπιάσουνε λίγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά άμα δεν το δω δεν το πιστεύω. http://bf4central.com/2013/12/free-battlefield-4-dlc/

 

Και ένα μπόνους συμπόνιας. 

http://www.youtube.com/watch?v=LwQQaWopZOI

 

'''After all, the first month or so with Battlefield 4 has been a nightmare, and the only compensation DICE has given to those dealing with the game has been a week long of double XP and a pistol scope.''''

 

Οπως λεει και το αρθρο ειναι για γελια αυτο που εγινε με το BF4. Και για το video αν και λιγο υπερβολικο σε μερικα σημεια ναι λεει που ξερουμε ολοι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...