Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παίδες, γιατί με το τανκ μου ενω χτυπάω το άλλο τανκ καμιά φορά δεν κάνει έκρηξη ούτε τρώει ζημιά.Παίζουν και τζούφια βλήματα;Τόσος ρεαλισμός πια;

 

Η μήπως τοοοσα bug;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν βγαζεις ουτε mobility hits?

 

Σαν να μην το πέτυχε καθόλου.Το χτυπάει, κουνιέται το τανκ και καλά απο το χτύπημα αλλά ζημιά δεν τρώει.Αν γίνει 2 φορές, ε μετά ψοφάω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά τι στο καλό γίνεται με τα revive??? Στο bf3 ερχόταν ένας με c4 στην μέτρο γ@μουσε καμία 8-9 μαζί αλλά μέσα σε λίγα δευτερολέπτα τους σηκωνες όλους... Στο bf4 το έχουν κάνει πολύ αργό το revive... Τουλάχιστον έτσι μου φαίνεται εμένα δεν ξέρω για εσάς...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ισχύει ότι είναι πιο αργό. επίσης μετά από 3-4 απανωτές προσπάθειες για revive, σε μένα τουλάχιστον παγώνει και δεν κάνει άλλο. Πρέπει να αλλάξω σε όπλο και ξανά στα paddles για να νιώσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολλα revive εκανα στη locker μια φορα 66  και την αλλη 30 necromancer.οντως κολλαει κατι φορες. σε αυτο το game  2-3 assault  κρατησαμε σε conguest large με 1600 tickets την ομαδα οταν εληξε.το θεμα ειναι οταν παιζουν ομαδικα μπορει να γυρισεις παιχνιδια αλλιως βραστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τερμάτισα το single, καλά μιλάμε η αρπαχτή του αιώνα, του 3 ήταν κλάσεις ανώτερο :P ...εν τω μεταξύ πέρα από το ότι πολλές φορές δεν έσωζε το παιχνίδι (γνωστό bug αυτό) πολλές φορές είχα στιγμιαίο stuttering μέσα στο παιχνίδι, που σίγουρα δεν ευθύνεται η κάρτα (290) ή ο cpu (I7 950)...είναι και αυτό κάποιο bug του παιχνιδιού????θυμάμαι στο 3 που στην αρχή είχε θέμα με το hyper threading..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...