Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Mantle patch αρχές 2014 τώρα.Πάντως οι απλές M67 είναι πολύ μάπα, έχεις μόνο μία και την πετάει πολύ κοντά, η V40 όμως είναι πόνος.Κουβαλάς 3, μεγαλύτερο AOE και την πετάει αρκετά πιο μακριά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λιγάκι άσχετο με το θέμα αλλα επειδή αναφέρθηκε το patch με την υποστήριξη mantle θέλω να ρωτήσω αν η προηγούμενη σειρά της AMD θα υποστηρίζει Mantle?

μιλάω για 7950-7970.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε σεις αυτο το origin γιατι τα πινει ετσι??? απο χθες κατεβαζω το bf4 ειναι ακομα στο 50%....ελεος.....και χρονιζω στα 20......υπαρχει καμια λυση η μονο η. Υπομονη???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανως δεν το ποσταρα ρε επειδη εχασα αλλα επειδη βγηκα πρωτος στην ομαδα μου και εκανα τα περισσοτερα kills και απο τις 2 ομαδες .Αλλα που να νιωσεις εσυ mr m320 ...χαχαχα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωωωρα ..Ειχα περασει καιρο το 60 και το ειχα αφησει κιολας τωρα λογω ps4.Aν βαλεις τα boosts ομως ανεβαινεις γρηγορα απλα πρεπει να παιζεις 1 ωρα αναγκαστικα και εγω βαριεμαι ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ είμαι μάπας εντελώς στο σημάδι οκ.

Είμαι engineer anti tank. Παίζω conquest large 9/10 φορές. Σε ένα μέσο μου παιχνίδι, το σκορ μου είναι 5-6000, πιο σπάνια 8000+ και κάτι φορές έχω πάει 10+ (μια δυο μόνο).

 

Παίζω το objective πάντα, και αλλάζω squads αν δεν νοιώθουν και πάνε χύμα, ή ακολουθώ άλλα squads. Κάνω repair οχήματα, την πέφτω σε tanks και helis με sraw κλπ, οδηγάω ελικόφτερο και τανκ, όλα με στόχο να πιάσουμε κάποια βάση και να πάρω πόντους.

Πέραν των kills ας πούμε όπου θέλω πολύ δουλειά και το πως κινούμαι, μπορώ να βελτιώσω κάτι άλλο; Κάνετε κάτι διαφορετικό;

Ίσως απλά χάνω πολύ χρόνο γιατί ψοφάω αρκετά :devil:

 

 

υγ: Μισώ τους ρέκονς ε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...