Προς το περιεχόμενο

Samsung Galaxy White Pocket δώρο απ' τh wind με ανανέωση 59€ !


JohnMik

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 237
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά έμαθε κανείς πως καταναλώνεται ο χρόνος. Μένει στην κάρτα για να καταναλωθεί μέσα σε ένα χρόνο;

 

θα μπει τμηματικά το ποσο των 59Ε σε 3 μηνες αν δεν καταναλωθεί μου πανε πως μένει στην κάρτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

...δλδ δινεις 64Ε και περνεις 89Ε χρονο ομιλιας+ΜΒ+sms+ galaxy pocket...

 

Ενταξει, τα [30€ χρονο ομιλιας + 350ΜΒ + sms] ετσι και αλλιως οποιος θελει τα παιρνει με 5€, σε οποια αγορα θες το προσθετεις αυτο. :P

 

Σκεφτηκα να το παρω για δωρακι το κινητακι αλλα...:

 

Εχω μηνυμα διπλασιασμου. Αν τα 59 ευρω αντι να παρω το τηλεφωνο τα περασω στην καρτα μου θα γινουν 118€ + τα μπονους 300 λεπτα προς ολους + 300 προς wind +300 sms προς wind.

Αρα αν παρω το κινητο χανω 59 ευρω + 300λεπτα προς ολους + 300 λεπτα προς wind +300 sms. Ειναι δηλαδη σαν να το πληρωνω (χωρις να υπολογισω τα 59 που δινεις αφου γινονται χρονος ομιλιας) 118-59=59 ευρω + τα δωρεαν λεπτα... Αν δεν ειχα βεβαια το μηνυμα διπλασιασμου δεν θα το σκεφτομουν... :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

είσαι σίγουρος οτι κάνει φίλε;;;

τι εννοεις? usb υποδοχη εχει :mellow:
With output connector of USB female head,Thel car adapter plug can be compatible with 99% your device eg. Apple Iphone Ipod KINDLE E-READERS, MP3 ,MP4 ,PDAS, HTC, BLACKBERRY,SAMSUNG,MOTOROLA,NOKIA,SONY,ALCATL MOBILE PHONES , Simply plug the usb car adapter into any car cigarette socket.
Επεξ/σία από c0prse_grinder
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα χθες και ήρθε σήμερα το κούριερ και μου ζητάει 15 ευρώ μεταφορικά. Να του τα δώσω;

 

Sent from my iPhone using Insomnia

15 euro μεταφορικα? wtf .. acs θα ειναι.. η προσφορα δεν ελεγε κατι για δωρεαν παραδοση?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Παρέλαβα χθες και ήρθε σήμερα το κούριερ και μου ζητάει 15 ευρώ μεταφορικά. Να του τα δώσω;

 

Βρε καλως τον....

 

Μανο, δεν του δινεις 3 του acs-κουριερ να σου μεινουν και 12+59=71 ευρω;!!!! :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει, τα [30€ χρονο ομιλιας + 350ΜΒ + sms] ετσι και αλλιως οποιος θελει τα παιρνει με 5€, σε οποια αγορα θες το προσθετεις αυτο. :P

 

Σκεφτηκα να το παρω για δωρακι το κινητακι αλλα...:

 

Εχω μηνυμα διπλασιασμου. Αν τα 59 ευρω αντι να παρω το τηλεφωνο τα περασω στην καρτα μου θα γινουν 118€ + τα μπονους 300 λεπτα προς ολους + 300 προς wind +300 sms προς wind.

Αρα αν παρω το κινητο χανω 59 ευρω + 300λεπτα προς ολους + 300 λεπτα προς wind +300 sms. Ειναι δηλαδη σαν να το πληρωνω (χωρις να υπολογισω τα 59 που δινεις αφου γινονται χρονος ομιλιας) 118-59=59 ευρω + τα δωρεαν λεπτα... Αν δεν ειχα βεβαια το μηνυμα διπλασιασμου δεν θα το σκεφτομουν... :-)

 

Ναι μια η άλλη είναι, Δε χάνει καμία πολυεθνική στις μέρες μας, ξέρουν πολύ καλά τί κάνουνε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα χθες και ήρθε σήμερα το κούριερ και μου ζητάει 15 ευρώ μεταφορικά. Να του τα δώσω;

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Δωρεάν είναι τα μεταφορικά! Μόνο αντικαταβολή 59 ευρώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει, τα [30€ χρονο ομιλιας + 350ΜΒ + sms] ετσι και αλλιως οποιος θελει τα παιρνει με 5€, σε οποια αγορα θες το προσθετεις αυτο. :P

 

Σκεφτηκα να το παρω για δωρακι το κινητακι αλλα...:

 

Εχω μηνυμα διπλασιασμου. Αν τα 59 ευρω αντι να παρω το τηλεφωνο τα περασω στην καρτα μου θα γινουν 118€ + τα μπονους 300 λεπτα προς ολους + 300 προς wind +300 sms προς wind.

Αρα αν παρω το κινητο χανω 59 ευρω + 300λεπτα προς ολους + 300 λεπτα προς wind +300 sms. Ειναι δηλαδη σαν να το πληρωνω (χωρις να υπολογισω τα 59 που δινεις αφου γινονται χρονος ομιλιας) 118-59=59 ευρω + τα δωρεαν λεπτα... Αν δεν ειχα βεβαια το μηνυμα διπλασιασμου δεν θα το σκεφτομουν... :-)

Ξεχνάς το ενδεχόμενο να διπλασιάσεις ΚΑΙ να πάρεις την προσφορά... Σαφώς και δεν είναι σαν να το πληρώνεις, αφού δίνοντας 59 ευρώ, παίρνεις κινητό που ξεκινά από 100 στο skroutz και επίσης 59 ευρώ κάρτα, έστω και χωρίς τα bonus...

 

 

Τελικά, καλή η προσφορά της Wind, αλλά η υλοποίηση προβληματική. Παραθέτω τη δική μου εμπειρία. Παρήγγειλα 1 κινητό λευκό online και όλα κύλησαν ομαλότατα, τόσο για μένα, όσο και για δύο άλλους φίλους που έκαναν επίσης online παραγγελία την Πέμπτη. 'Ολοι παραλάβαμε την Τρίτη ( Αττική). Ωστόσο, παρακολουθώντας το thread και με στόχο να πάρω άλλο ένα κινητό για δώρο, πήγα σε κατάστημα της Wind τη Δευτέρα το πρωί και ρώτησα για την προσφορά. Ο υπάλληλος μου είπε ότι παραλαμβάνουν Δευτέρα και Τετάρτη και σε ερώτηση αν θα μπορούσα να παραγγείλω το κινητό, μου είπε ότι δεν ήταν απαραίτητο. Ξαναπήγα το μεσημέρι της Δευτέρας - μόλις είχαν παραλάβει. Ο υπάλληλος μου είπε ότι είχαν λάβει εσωτερική ενημέρωση ότι η προσφορά είχε λήξει και πήρε τηλέφωνο στα κεντρικά της Wind να δει τι ίσχυε. Του είπαν ότι έληξε η online προσφορά, αλλά όσα καταστήματα είχαν αποθέματα, έδιναν την προσφορά κανονικά. Οπότε βλέπει τις παραλαβές του και βλέπει μόνο μαύρα Galaxy Pocket.. Κοιτά στους όρους της προσφοράς και βλέπει ότι ισχύει μόνο για λευκά, οπότε μου λέει ότι δεν μπορεί να μου δώσει την προσφορά. Σε παρατήρησή μου ότι είχα ενημέρωση μέσω του forum ότι κάποιοι πήραν μαύρα τηλέφωνα με την προσφορά, μου είπε ότι μάλλον πρόκειται για λάθος του υπαλλήλου.

 

Παρακολουθώντας το thread, ξαναπήγα στο ίδιο κατάστημα Wind πριν λίγο, και ξαναρώτησα για την προσφορά.Η υπάλληλος- όχι ο ίδιος που με εξυπηρέτησε την πρώτη φορά- με ρώτησε αν είχα κάνει παραγγελία. Της είπα για όσα συνέβησαν τη Δευτέρα (ήταν παρών), με θυμήθηκε και μετά μου τα μάσαγε, μου είπε ότι εξαντλήθηκε η προσφορά . Για να δω τι στο διάολο ισχύει,πήρα τηλέφωνο την εξυπηρέτηση πελατών της Wind. Η υπάλληλος μου είπε ότι μετά την αρχική εξάντληση των λευκών κινητών, ένταξαν την Τετάρτη στη προσφορά και τα μαύρα και ότι η προσφορά θα ίσχυε στα καταστήματα μέχρι εξάντλησης των αποθεμάτων και μέχρι 31/7.

 

Οπότε, τα καταστήματα και τα κεντρικά της Wind μιλούσαν άλλη γλώσσα για το πως θα υλοποιηθεί η προσφορά. Η προσφορά έληξε, αλλά και ισχύει,δεν υπάρχουν αποθέματα, ισχύει μόνο για λευκά, την άλλη μέρα ισχύει και για μαύρα, καταστήματα δέχονται παραγγελίες, άλλα δεν δέχονται. 'Αντε βγάλτε άκρη μετά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δωρεάν είναι τα μεταφορικά! Μόνο αντικαταβολή 59 ευρώ!

Παρέλαβα χθες και ήρθε σήμερα το κούριερ και μου ζητάει 15 ευρώ μεταφορικά. Να του τα δώσω;

 

Sent from my iPhone using Insomnia

15 euro μεταφορικα? wtf .. acs θα ειναι.. η προσφορα δεν ελεγε κατι για δωρεαν παραδοση?

 

Κι εμένα μου το είπαν τηλεφωνικός είναι ΔΩΡΕΑΝ η παράδοση

 

σε πόσες μέρες σας το έστειλαν αφού επικοινώνησαν ?? εγώ έκανα παραγγελία on line Πέμπτη με πήραν Tρίτη και δεν έχει έρθει τίποτα

Επεξ/σία από keratsinious
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...