Προς το περιεχόμενο

Samsung Galaxy White Pocket δώρο απ' τh wind με ανανέωση 59€ !


JohnMik

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κι εμένα μου το είπαν τηλεφωνικός είναι ΔΩΡΕΑΝ η παράδοση

 

σε πόσες μέρες σας το έστειλαν αφού επικοινώνησαν ?? εγώ έκανα παραγγελία on line Πέμπτη με πήραν Tρίτη και δεν έχει έρθει τίποτα

Με πήραν τηλεφωνο την προηγούμενη Παρασκευή, μου είπαν για δύο εργασιμες, και τελικά ήρθε σήμερα το μεσημερι.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 237
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κι εγώ έχω την εντύπωση πως η παράδοση για online αιτήσεις ήταν δωρεάν κι ότι θα πλήρωνες μόνο το ποσό των 59 ευρώ.

Δε μπορώ να πώ όμως 100% με σιγουριά, γιατί το πήρα από κατάστημα την ίδια μέρα που βγήκε η προσφορά.

Επεξ/σία από plpapadopoulos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα χθες και ήρθε σήμερα το κούριερ και μου ζητάει 15 ευρώ μεταφορικά. Να του τα δώσω;

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Οχι, βέβαια. Η προσφορά έγραφε ξεκάθαρα για δωρεάν παράδοση στην πόρτα σου. Ας τα βρει με τη wind.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την προηγούμενη Πέμπτη παρήγγειλα, Τετάρτη ήρθε η ειδοποίηση από το κούριερ, εχθές πήγα και το πήρα και έδωσα 59 €. Πως τα καταφέρνετε και μπερδεύεστε έτσι δε ξέρω:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25/7 πηγα σε καταστημα Wind, εκανα κρατηση και η κοπελα μου ειπε οτι για 26/7 ειχαν τιμολογηθει 10 συσκευες και γω εκλεισα την 6η (ζητησα μαυρη).Το παρελαβα σημερα 27/7 σε μαυρο χρωμα.Η κοπελα μου ειπε οτι ισχυει για οτι αποθεματα υπαρχουν (εξαντληθηκαν σχεδον παντου ομως) και οτι ειναι σαν αντικατασταση της αλλης προσφορας του ZTE που εξαντληθηκε πριν λιγες μερες ενω ηταν κανονικα μεχρι τελος του μηνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Την προηγούμενη Πέμπτη παρήγγειλα, Τετάρτη ήρθε η ειδοποίηση από το κούριερ, εχθές πήγα και το πήρα και έδωσα 59 €. Πως τα καταφέρνετε και μπερδεύεστε έτσι δε ξέρω :P

 

Το πρωτο χρυσο μεταλλιο της Ολυμπιαδας στον κυριο παρακαλω... Η τελετη εναρξης το βραδυ βεβαια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όλοι όσοι έχετε παραλάβει ήσασταν ήδη F2G ???

Ρωτάω γιατί εγώ έκανα ηλεκτρονική παραγγελία με φορητότητα από καρτοκινητό Vodafone, άρα λογικό είναι να μην έχω κανένα άλλο τηλέφωνο εκτός του αρχικού περί της επιβεβαίωσης της φορητότητας (προηγούμενη Παρασκευή αυθημερόν με την αίτηση).

 

Βέβαια όταν ξεμπλοκάρει η διαδικασία (3 εργάσιμες μέχρι να απαντήσει η voda) και λοιπά της wind , κρατάω επιφύλαξη για το αν θα παραλάβω συσκευή ή θα ακούσω κανένα "ορίστε η κάρτα σας, οι συσκευές τελείωσαν...) και απλά θα την πάρουν πίσω.

 

Κανείς από φορητότητα έχει παραλάβει ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όλοι όσοι έχετε παραλάβει ήσασταν ήδη F2G ???

Ρωτάω γιατί εγώ έκανα ηλεκτρονική παραγγελία με φορητότητα από καρτοκινητό Vodafone, άρα λογικό είναι να μην έχω κανένα άλλο τηλέφωνο εκτός του αρχικού περί της επιβεβαίωσης της φορητότητας (προηγούμενη Παρασκευή αυθημερόν με την αίτηση).

 

Βέβαια όταν ξεμπλοκάρει η διαδικασία (3 εργάσιμες μέχρι να απαντήσει η voda) και λοιπά της wind , κρατάω επιφύλαξη για το αν θα παραλάβω συσκευή ή θα ακούσω κανένα "ορίστε η κάρτα σας, οι συσκευές τελείωσαν...) και απλά θα την πάρουν πίσω.

 

Κανείς από φορητότητα έχει παραλάβει ?

εγω ημουν f2g παρηγγειλα την προηγουμενη πεμτη παρελαβα χθες λειβαδεια απο acs ηρθε απο πατρα>αθηνα>λειβαδεια λευκο....59 ευρω πληρωσα μονο...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει κανείς καμιά υποψία πότε περίπου θα μπει η πρώτη πίστωση?

 

 

Σε παραγγελιες ONLINE απο βδομαδα (πρεπει να φτασουν τα χρηματα πρωτα σε αυτους)

Απο καταστημα ΑΜΕΣΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όσους δεν παρέλαβαν. Πήρα τηλέφωνο στην εξυπηρέτηση πελατών της Q (εκεί έκανα ανανέωση) και με ενημέρωσαν ότι αύριο θα μου πουν πότε θα παραλάβω, μάλλον Δευτέρα και χρώμα άσπρο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρωτησα περασμένη Παρασκευη η Σαββατο στη γειτονια μου και ειχαν πει οτι παραλαμβανουν καθε Τεταρτη . Τετάρτη μεσημερι πήρα ένα μαυρο κανονικα ... ειχανε παραλάβει 5 μαύρα αν δεν κάνω λάθος . Ενας φιλος πηρε την Τριτη 2 ασπρα απο wind Αγ Δημητριου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Βρε καλως τον....

 

Μανο' date=' δεν του δινεις 3 του acs-κουριερ να σου μεινουν και 12+59=71 ευρω;!!!! :lol:[/quote']

 

Γειά σου φιλάρα!

Μάλλον αυτά θα πάρει κι ας μου κλαιγόταν ότι τα έβαλε απο την τσέπη του.

Πήρα το Πατρινό τηλέφωνο που γράφει στην απόδειξη αλλά φαίνεται σαν να είναι νεκρό.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γράφει δωρεάν για τα νέα πακέτα. Δε λέει κάτι για τις ανανεώσεις. Έχει κάποιος κάποιο screenshot που να λέει ότι είναι δωρεάν η αποστολή του κινητού για τις ανανεώσεις;

Δε θέλω να τα βάλει απο την τσέπη του ο υπάλληλος...

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...