Προς το περιεχόμενο

Samsung Galaxy White Pocket δώρο απ' τh wind με ανανέωση 59€ !


JohnMik

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 237
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

αναβαθμιση σε τι? αντε να παει σε 2.3.6 οπως το galaxy y αν ειναι ηδη σε κατι χαμηλοτερο..αλλα για ics πολυ χλωμο το κοβω

 

Ναι φιλε.. official αν εχει βγει κατι. (ICS.. δεν ξερω αν σηκώνει)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια το πηρα...

Ετσι απλα. Πηγα για αλλη δουλεια χθες στη wind και τους ρωτησα αν παιζει ακομα το κινητο και μου ειπαν αυριο ελα να το παρεις

και σε μαυρο παρακαλω...πηγα τωρα και το πηρα.!!

Πολυ καλο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

φίλε κάνε τον κόπο να μου πεις αν παίζει το angry birds my space και αν είναι συμβατό με το bobsled calling!!!

Παίζει κανονικά το angry birds αλλά με το bobsled calling δεν είναι συμβατό , μόνο με το messaging μέχρι στιγμής. Σου λέω από το επίσημο store για τα apps του android, επίσης δεν είναι συμβατό ούτε με το Music της google ( παίζει να γίνεται κανονικά install μέσω proxy ).

incompatible και το Myspace

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδες ας κανει τον κοπο καποιος να μου πει,κατω δεξια στην γωνια κατω απο το νικελ εχει καποιο σημαδι σαν ραγισμα; η το δικο μου ηταν το τυχερο;

Επεξ/σία από dr.sakis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες ας κανει τον κοπο καποιος να μου πει,κατω δεξια στην γωνια κατω απο το νικελ εχει καποιο σημαδι σαν ραγισμα; η το δικο μου ηταν το τυχερο;

Εννοεις κατω απο το ακουστικο και το σημα της samsung?

Οχι δεν βλεπω τιποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες ας κανει τον κοπο καποιος να μου πει,κατω δεξια στην γωνια κατω απο το νικελ εχει καποιο σημαδι σαν ραγισμα; η το δικο μου ηταν το τυχερο;

 

Εδω λες (στο κοκκινο)

Αν ναι ειναι νορμαλ ειναι εκει που "κλεινει" το πλαστικο :)

 

2wdu03k.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω,επειδή το θέλω για δώρο της αδερφής μου γίνετε να το βρώ τώρα η χλωμό???(εννοώ με την προσφορά)

 

Τόσες μέρες και τώρα το είδα απο εδώ και πέρα όλο στις προσφορές θα είμαι :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα ΑΚΟΜΗ δεν με πήραν τηλέφωνο (ανανέωση Q), τους πήρα εγώ και... με σύνδεσαν με τις περικοκλάδες...

Αν είναι να μην το στείλουν, ας με ενημέρωναν έστω και με mail.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Να ενημερώσω και γω ότι το παρέλαβα χθες (Πέμπτη). Δεν είχα κάνει παραγγελία ούτε είχα εκδηλώσει ενδιαφέρον online ή σε τηλεφ. κέντρο, αλλά έκανα κράτηση αυτοπροσώπως τη Δευτέρα στο κατάστημα Γλυφάδας (με την ευκαιρία να πω ότι τα παιδιά ήταν πολύ εξυπηρετικά). Απ' ό,τι μου είπαν πήρα το τελευταίο κομμάτι (μαύρο) από τις χθεσινές παραλαβές. Αν θα παραλάβουν κι άλλα δεν το ξέρω, είδα όμως ότι υπήρχε κίνηση στο κατάστημα για την προσφορά.

 

Ελπίζω να βοηθούν κάποιον αυτές οι πληροφορίες. Ευχαριστώ τον topic starter και τους συμμετέχοντες για την ενημέρωση! Μ' αυτήν την προσφορά επιτέλους πείστηκε φίλος να μπει στον κόσμο των smartphones και ξέρω ότι θα του είναι χρήσιμο.

 

Υ.Γ. Το πακέτο F2G που πήρε ο φίλος (γιατί δεν είχε ήδη F2G) με το τηλέφωνο είναι το Summer Edition (http://www.insomnia....ια-2-μήνες-e25/), σε περίπτωση που το ψάχνει κάποιος.

Επεξ/σία από t3moof
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

Εδω λες (στο κοκκινο)

Αν ναι ειναι νορμαλ ειναι εκει που "κλεινει" το πλαστικο :)

 

 

Ναι αυτό έλεγα.οκ είμαστε τότε

Επεξ/σία από dr.sakis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ενημερώσω και γω ότι το παρέλαβα χθες (Πέμπτη). Δεν είχα κάνει παραγγελία ούτε είχα εκδηλώσει ενδιαφέρον online ή σε τηλεφ. κέντρο, αλλά έκανα κράτηση αυτοπροσώπως τη Δευτέρα στο κατάστημα Γλυφάδας (με την ευκαιρία να πω ότι τα παιδιά ήταν πολύ εξυπηρετικά). Απ' ό,τι μου είπαν πήρα το τελευταίο κομμάτι (μαύρο) από τις χθεσινές παραλαβές. Αν θα παραλάβουν κι άλλα δεν το ξέρω, είδα όμως ότι υπήρχε κίνηση στο κατάστημα για την προσφορά.

 

Ελπίζω να βοηθούν κάποιον αυτές οι πληροφορίες. Ευχαριστώ τον topic starter και τους συμμετέχοντες για την ενημέρωση! Μ' αυτήν την προσφορά επιτέλους πείστηκε φίλος να μπει στον κόσμο των smartphones και ξέρω ότι θα του είναι χρήσιμο.

 

Υ.Γ. Το πακέτο F2G που πήρε ο φίλος (γιατί δεν είχε ήδη F2G) με το τηλέφωνο είναι το Summer Edition (http://www.insomnia....ια-2-μήνες-e25/), σε περίπτωση που το ψάχνει κάποιος.

 

 

πήρα τηλ στην wind για επιβεβαίωση της summer edition και πρέπει να ενεργοποιηθεί εντός 30 μερών από την σύνδεσή μας με τα 59 ευρο :-D μια χαρά!!!! δλδ δινεις 64Ε και περνεις 89Ε χρονο ομιλιας+ΜΒ+sms+ galaxy pocket :wub:

κανα λινκ έχει κάποιος για φθηνό φορτιστή αυτοκινήτου;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...