Προς το περιεχόμενο

Γυναικείες ατάκες


aledjo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 419
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

pavlinara : Είπα εγώ ποτέ ότι οι Έλληνες δεν είναι χρεοκοπημένοι;Άσε που και μόνο που βρίσκεται στην Ελλάδα ακόμα ο άλλος είναι ύποπτος (ή θα είναι ΔΥ δηλαδή θα ζει εις βάρος των άλλων, ή θα ανήκει σε κάποια συντεχνία- δηλαδή νταβατζήδες που ορίζουν μόνοι τους τις τιμές ή θα είναι επιχειρηματίας - οπότε για να επιζεί θα κλέβει την εφορία). Όχι ότι σας ένοιαξε ποτέ η ηθική.Εσείς χορηγό ψάχνετε είπαμε.Οι πιο πάνω κατηγορίες πρέπει να είναι πάνω από 95% ποσοστά στον πληθυσμό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1.75 και ψάχνω τον χορηγό μου σύμφωνα με τον παραπάνω.

(οποτε πρέπει να Είμαι η μόνη που έπεσα σε προικοθηρα .συνήθως εμείς θελουμε να σας τα φαμε- τα πολλα που εχετε).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1.75 και ψάχνω τον χορηγό μου σύμφωνα με τον παραπάνω.

(οποτε πρέπει να Είμαι η μόνη που έπεσα σε προικοθηρα .συνήθως εμείς θελουμε να σας τα φαμε- τα πολλα που εχετε).

Και που βγαινεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι εννοεις χρεοκοπημενες;ενω οι ελληνες δεν ειναι χρεοκοπημενοι;το ποσο ψωνια ειναι οι ελληνες αντρες δεν το σχολιαζουμε καν;

 

Ναι αλλα οι γυναικες ειστε εδω και πολυ καιρο πονηρεμενες πανω στο bullshit story που σας πουλαει ο καθε φιτσουλας εκει εξω ΑΛΛΑ, και εδω ειναι το βασικο κομματι, δεν υπαρχει περιπτωση να τον βρεξουν με διαφορετικο τροπο (εκτος και αν πληρωσουν στις κοκκινες λαμπιτσες). Να ξερεις οτι η τεχνικη του να πουλας φουμαρα σε γυναικες προηλθε επειτα απο πολυ κοπο, ιδρωτα και αιμα. Δυστυχως για εσας ομως και οπως ολα δειχνουν σε γενικες γραμμες το γουσταρετε και το προτιματε. Οπως οι μυγες το σκατο.

 

Ειναι παντως ενα περιεργο πραγμα οτι στην Ελλαδα γενικα σαν αντρες αποφευγουμε τις ελληνιδες οσο γινεται και μπορουμε και ακριβως το ιδιο συναντησα στους αντρες εδω στην Κυπρο για τις κυπριες. Αντιθετα κατι ρωσιδες, ρουμανες, μολδαβες τις κινηγουν με το ψαροντουφεκο.

 

Αλλη κορυφαια ατακα που ειχα χτες βραδυ. Πιασαμε μικρο ποντικακι με φακα και με φωναξε η μπαρ-γουμαν να το βγαλω για αρχισε να μυριζει πολυ ασχημα. Το εβγαλα και το εβαλα μεσα στα σκουπιδια αλλα εννοειται η μυρωδια δεν εφευγε και μου πεταξε την εξης κορυφαια ατακα "βαλε το φωτια αν ειναι για να σταματησει να μυριζει".... ΖΝΤΟΙΝ!!!! Ολικη εκλειψη λεμε.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ikaruga24 : Εννοείται ότι αποφεύγουμε τις Ελληνίδες γυναίκες γιατί μετά το 50ό καλάμι δεν μιλάς κιόλας.Πέτυχα αρκετές περιπτώσεις φέτος που ήταν σα να μιλούσες σε τοίχο.Μιλάμε για μετάλλαξη σε άγαλμα τώρα όχι αστεία.Οι ξένες όσο ωραίες και να είναι μιλάνε αμέσως.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ikaruga24 : Εννοείται ότι αποφεύγουμε τις Ελληνίδες γυναίκες γιατί μετά το 50ό καλάμι δεν μιλάς κιόλας.Πέτυχα αρκετές περιπτώσεις φέτος που ήταν σα να μιλούσες σε τοίχο.Μιλάμε για μετάλλαξη σε άγαλμα τώρα όχι αστεία.Οι ξένες όσο ωραίες και να είναι μιλάνε αμέσως.

 

αφου υπάρχουν μ...δουλοι που τρέχουν πίσω τους σαν τα σκυλάκια λογικό ειναι. που να δεις σαυρες με τουπέ και μύτη να κλαις απο τα γέλια.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλες ανεξαιρέτως

 

εκτος απο την δικια μου

 

οχι και όλες , μερικές είναι καλές και δεν έχουν καβαλήσει το καλάμι (ακόμα)

απλά είναι λίγες.

 

 

αυτό που έγραψες με μικρά γράμματα βάλτο σε λευκή γραμματοσειρά να δεις πλάκα , κανείς δεν θα το καταλάβει , το εχω κάνει πολλές φορές , γράφω κάτι και 1-2 άτομα το βλέπουν στο τέλος :-D

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι και όλες , μερικές είναι καλές και δεν έχουν καβαλήσει το καλάμι (ακόμα)

απλά είναι λίγες.

 

 

αυτό που έγραψες με μικρά γράμματα βάλτο σε λευκή γραμματοσειρά να δεις πλάκα , κανείς δεν θα το καταλάβει , το εχω κάνει πολλές φορές , γράφω κάτι και 1-2 άτομα το βλέπουν στο τέλος :-D

 

Ακυρο, εγινε!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ελα ρε δεν ειμαστε ολες τοσο σκυλες!!

 

Ε δεν μιλαμε για ολες. Για το ποσοστο λεμε που ειναι τεραστιο. Δεν μπορει ολοι οι αντρες να εχουμε να λεμε το ιδιο πραγμα χωρις να υπαρχει λογος. Εδω υπαρχουν ντουμανια απο καπνο αρα υπαρχει και φωτια καλη μου.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...