Προς το περιεχόμενο

Κατι πολυ περιεργο συμβαινει (worldventures)


Hellaslover

Προτεινόμενες αναρτήσεις

newtech εδω κάνεις ένα μικρό λαθάκι. Το εμποριο (sales με κέρδος) δεν είναι απατη. Αντίθετα όλες αυτές οι πυραμίδες MLM ΕΙΝΑΙ απάτη απο τη δομή τους. Οι απατεωνίσκοι απο τις πυραμίδες δεν κάνουν εμποριο γιατί πραγματικός σκοπός είναι να σε βάλουν στην πυραμίδα. Το χειρότερο ειναι οτι ΚΑΙ οι ίδιοι έχουν πέσει θύματα και δεν μπορούν να το δούν ή δεν θέλουν να το παραδεχτούν.

 

Αν έρχονταν ο heisenberg (γενικά μιλώ) και μου έλεγε πάρε 4 μέρες στην Πράγα για σένα και την καλή σου με 120 δολάρια, θα αγόραζα χωρίς ενδιασμό ακόμα κι αν αυτός έβγαζε κέρδος. Αυτό θα ήταν sales με προμήθεια. Αντίθετα έρχεται και με το καρότο των 120-Πράγα σου λεει γράψου στην εταιρεία μας (γιατί αν πει πυραμίδα θα φαει έξοδο) πλήρωσε 200+480 για ένα χρόνο και πάρε το ταξίδι των 120 για Πράγα.

 

 

Εγω εχω βρει αλλο κόλπο για να τους ξεφορτώνομαι (γενικά μιλάω για όλες τις πυραμίδες, την συγκεκριμένη δεν την εχω κουτουλήσει ακόμα). Τους λεω οτι δεν εχω λεφτά αυτό τον καιρό και εφόσον είναι τόσο σίγουροι οτι θα βγάλω τρελά κέρδη, να πληρώσουν αυτοί τη συνδρομή μου και τα έξοδα και ας παρακρατούν απο τα έσοδα μου τα διπλάσια από όσα δώσανε. Οι 9 στους δέκα γίνονται καπνός.

 

Ξεχνατε και τα λεφτα που πρεπει να δωθουν και για τα "σεμιναρια".Στην worldventure για να εχεις μηνιαιο εισοδημα πρεπει να εχεις απο κατω σου τουλαχιστον 60 ατομα!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1.5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ξεχνατε και τα λεφτα που πρεπει να δωθουν και για τα "σεμιναρια".Στην worldventure για να εχεις το μηνιαιο εισοδημα πρεπει να εχεις απο κατω σου τουλαχιστον 60 ατομα.

Εγω τους λεω να κρατούν τα διπλάσια απο τα έξοδα μου. Δεν με νοιάζει. Είναι πολύ large.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εαν η εταιρια Worldventure δεν εκδιδει παραστατικα για ολα τα εσοδα και εξοδα προς εσενα ειναι παρανομη.Εαν εσυ δεν εχεις τεβε και εαν δεν δηλωνεις τα εσοδα σου εισαι παρανομος.

 

 

 

Τα οποια θυματα ειναι απο το στενο φιλικο και οικογενειακο περιβαλλον.Τωρα τελευταια εχω παρατηρησει και αυτο το φαινομενο της στρατολογησης μεσω forum.

 

Προφανώς. όπως και σε όλες τις δουλέιές αν δεν κόβεις απόδειξη εισαι παρ΄νομος. Ναι εγώ τα δηλώνω, έχω και ΤΕΒΕ. ¨οποιοσδήπτε από εσας στις δουλειές του ή στην WV δεν το κάνει είανι παράνομος και μακάρι να τον πιάσει η εφορία.

 

Ξεχνατε και τα λεφτα που πρεπει να δωθουν και για τα "σεμιναρια".Στην worldventure για να εχεις μηνιαιο εισοδημα πρεπει να εχεις απο κατω σου τουλαχιστον 60 ατομα!!

 

ναι μηνιαίο εισόδημα θα πάρεις όταν έχεις δουλέψει. Είπαμε. λεφτά δεν βρέχει πουθενα. Απλά να πω ότι τα 60 άτομα δε χρειάζεται να ειανι δικά σου αλλά "παιδιά των παιδιών σου" δηλαδή αν εσυ εχεις βάλει 10 κι αυτοί έχουν βάλει από 6 ο καθένας τότε έχεις τους 60. δηλαδ΄'η δε χρειάζεται να εχεις εσύ πολλούς. βάζεις π.χ. 10 και μετά βοηθάς την ομάδα σου να βρει τους δικους του.

Μέχρι τότε όμως παίρνεις κανονικά τις προμήθειές σου για τις εγγραφές που κάνεις εσύ, αλλά και κάποια άλλα Bonus.

 

Και κάπου εκεί (στο σημείο δηλαδή που δεν βρίσκεις άλλα θύματα να βάλεις μέσα στην πυραμίδα για να την κρατήσεις ζωντανή) το όλο scheme καταρρέει. Εσύ βέβαια έχεις βγάλει μια χαρά λεφτά έχοντας στρατολογήσει θύματα δίνοντάς τους ψευδείς ελπίδες κέρδους.

 

ναι, το είπα πρώτος ότι όταν ένας τομέας κορεστει αυτό σταματάει., Σε 50-100 χρόνια που θα γίνει αυτό ΟΚ, θα ασχοληθώ με κάτι άλλο. Όπως έγινε με τους ασφαλιστές, όπως έγινε με τις .com , όπως έγινε με την κατασκευή websites κλπ. ΤΟ θέμα πάντα είναι σε ένα κλάδοι να είσαι από τους πρώτους κι όχι από τους τελευταίους.

Σε ένα άλλο φορουμ ένα παιδί ρώταγε αν αξίζει να μάθει html !!!!!! ε, τώρα τι να το κάνεις... άργησες φιλαράκι. Αν το ρώταγε αυτό το 1996 (που έμαθα εγώ html) θα του έλεγα "με τα χίλια, θα μαθεις να φτιαχνεις website και θα δουλέψεις και θα βγάλεις λεφτα"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανώς. όπως και σε όλες τις δουλέιές αν δεν κόβεις απόδειξη εισαι παρ΄νομος. Ναι εγώ τα δηλώνω, έχω και ΤΕΒΕ. ¨οποιοσδήπτε από εσας στις δουλειές του ή στην WV δεν το κάνει είανι παράνομος και μακάρι να τον πιάσει η εφορία.

 

 

 

ναι μηνιαίο εισόδημα θα πάρεις όταν έχεις δουλέψει. Είπαμε. λεφτά δεν βρέχει πουθενα. Απλά να πω ότι τα 60 άτομα δε χρειάζεται να ειανι δικά σου αλλά "παιδιά των παιδιών σου" δηλαδή αν εσυ εχεις βάλει 10 κι αυτοί έχουν βάλει από 6 ο καθένας τότε έχεις τους 60. δηλαδ΄'η δε χρειάζεται να εχεις εσύ πολλούς. βάζεις π.χ. 10 και μετά βοηθάς την ομάδα σου να βρει τους δικους του.

 

Καλα οταν λέμε 60 άτομα εννοούμε 30 απο αριστερά και 30 απο δεξιά, (Και για να κερδίζεις πρέπει να είναι 30 και 30) που όσους και να βάλεις εσυ και οι φίλοι σου δεν κερδίζεις επειδή βάζουν όλοι ΜΟΝΟ απο τη αριστερά(ωστε να βοηθηθούν 'ολοι) και την δεξιά την κάνεις μόνος σου , Αρα θες τουλάχιστων 30 άτομα να βάλεις μόνος σου. Αυτα είναι ΜΙΑ απο τις πολλές λεπτομέριες που τις μαθαίνεις μετα που θα γραφτείτε.

 

Π.Σ δεν είμαι γραμμένος αλλά ξέρω αρκετά παιδιά που είναι και επαναλαμβάνουν τα ίδια πράγματα και αυτοί κέρδισαν πολλά λεφτά, απλά ίσως τα φυλάνε επειδή δεν είδα ποτέ τίποτα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ό,τι και να λέτε εσείς,τα αυτιστικά με τριψήφιο άϊκιού πλάκωσαν στα fora,καλή δικτυακή ζωή νάχαμαν να πληκτρολογούσαμαν δηλαδή.

Υ.Γ.Χασοδίκη,μη το σβήσεις κι αυτό,κουφαλίτσα εσύ,τρισμέγιστε σουπαμόντα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ψάρεψα απο το Internet. Επειδή ήταν στην κυπριακή διάλεκτο δυσκολέυτηκα να το διαβάσω αλλά περιγράφει τέλεια την κατάσταση.

 

http://spapalagi.blogspot.com/2012/02/network-marketing.html

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ δεν έχουν λέγειν, ή δεν ξέρουν πως να παρουσιάσουν την επιχείρηση, και γι αυτό γίνονται οι ομαδικές παρουσιάσεις για να μπορουν αυτοί να πηγαίνεουν εκεί τους δικούς τους.

 

Συμφωνώ ότι δυστυχώς αρκετοί που είναι μέσα δεν τα ξέρουν καλά και λένε κάποια τραβηγμένα πράγματα με αποτέλεσμα να απωθούν αρκετούς.

 

Στο αρχικό μου ποστ σας είπα για τον φίλου που μου το είπε κι εμένα που έβγαλε αρκετά. Εγώ δεν είχα μπει στην αρχή γιατί ήμουν αρνητικός (οπως οι πιο πάνω φίλοι). Αλλά είδα τον φίλο μου να βγάζει. τα είδα τα χρήματα είδα ότι ξαφνικά αρχισε να έχει αρκετά χρήματα και μπήκα.

Ε , λοιπον, αυτός ο φίλος τόσο πολύ γουσταρε που ασχολήθηκε full time. όλη τη μέρα. 16 ώρες τη μέρα για 3 μήνες κι έτσι έφτασε αυτό το ποσό (8000).

 

Αυτό που «δεν έχουν οι πολλοί» στους οποίους αναφέρεσαι, είναι η ικανότητα να λένε εντυπωσιακά ψέματα τα οποία θα προσελκύσουν τους εύπιστους. Γι' αυτό γίνονται οι ομαδικές παρουσιάσεις, σε αίθουσες ξενοδοχείων, με «κεντρικούς ομιλητές» και «ζωντανά παραδείγματα ανθρώπων που άλλαξε η ζωή τους»: Για να προσδώσουν κύρος στην όλη διαδικασία, ώστε όσο το δυνατόν περισσότεροι - και δυστυχώς υπάρχουν αρκετοί - να «τσιμπήσουν» το δόλωμα.

 

Όσο για το φίλο σου, τον οποίο «είδες να βγάζει χρήματα», υποθέτω ότι μιλάς για άτομο που το γνώριζες καλά, είχες άμεση γνώση του πόσα λεφτά είχε συνήθως στο πορτοφόλι του πριν ασχοληθεί με το αντικείμενο αυτό και διαπίστωσες ότι, μετά την ενασχόλησή του, άρχισε να κάνει δαπάνες τις οποίες δε θα ήταν εφικτό να κάνει πριν. Ή ότι είδες τις ονομαστικές και επίσημες αποδείξεις πληρωμής του από την εν λόγω εταιρεία, όπου αναγράφονταν τα σοβαρά ποσά που αναφέρεις. Ή, έστω, ότι είχες τη δυνατότητα να κάνεις σύγκριση του ύψους των τραπεζικών του καταθέσεων πριν και μετά.

 

Σε διαφορετική περίπτωση - αν π.χ. σου είπε απλώς «Ξέρεις, έβγαλα οκτώ χιλιάρικα σε μόλις τρεις μήνες» κι εσύ τον πίστεψες και ακολούθησες - ο τύπος είναι πολύ γάτος και δε φαντάζομαι να χρειάζεται τεκμηρίωση του γιατί. Κοινή λογική είναι: Ο ίδιος πίστεψε κάποτε κάποιον άλλον, έσκασε την τρακοσάρα κι εσύ, ήσουν μόνο ένας απ' αυτούς μέσω των οποίων προσπαθεί να βγάλει τα σπασμένα. Το γεγονός δε ότι η συμμετοχή σου στο παρόν θέμα, ξεκίνησε μετά τις αποτρεπτικές απαντήσεις κάποιων μελών στον topic starter, δίνει την - δικαιολογημένη βάσει εμπειρίας από δεκάδες σχετικά θέματα που έχουν ανοίξει εδώ στο παρελθόν - εντύπωση ότι και ο δικός σου σκοπός είναι ο ίδιος. Άλλως, δεν εξηγείται η παρότρυνση «καλό είναι να το δείτε από κοντά, να δείτε κανονικά την παρουσίαση, να ρωτήσετε μετά απορίες, να ρωτήσετε πως εσείς θα μπορούσατε μέσα σε αυτό να δουλέψετε και να βγάλετε κάτι.» την οποία κάνεις. Ούτε φυσικά και η πομπώδης εξυπνάδα που πετάς πιο κάτω «Κάποιοι βγάζουν σε αυτή τη ζωή και κάποιοι κοιτούν τους άλλους που βγάζουν. ..» , λες και περιμέναμε από τις πυραμίδες να μας μάθουν ότι υφίστανται οικονομικές ανισότητες στον κόσμο!

 

τόσο απλό, πουλάς ένα πακέτο και παίρνεις προμήθεια. αν δεν πουλήσεις δε θα πάρεις τίποτα, θα έχεις χάσει την αρχική σου επένδυση των 300 ευρώ.

 

έχει τη μορφή πυραμίδας που λέτε, γιατί παίρνεις και προμήθειες από τις προμήθειες που παίρνει και η ομάδα σου που είναι από κάτω σου.

 

Τόσο απλό. Κάποιοι βγάζουν σε αυτή τη ζωή και κάποιοι κοιτούν τους άλλου που βγάζουν. .. Τόσο απλό κι απόλυτα νόμιμο

 

Όντως, είναι τόσο απλό. Κάθε πωλητής που πληρώνεται αποκλειστικά με ποσοστά επί πωλήσεων, υπό το ίδιο καθεστώς εργάζεται: «Πουλάει = Παίρνει προμήθεια / Δεν πουλάει = Δεν παίρνει».

 

Αυτό που δεν έχει εξηγήσει επαρκώς και ικανοποιητικά μέχρι τώρα, κανένας από τους καλοθελητές των εν λόγω «εταιρειών», είναι η μοναδική διαφορά που υφίσταται: Γιατί απαιτείται «επένδυση» από τους συμμετέχοντες; Αν ένας ικανός πωλητής συνεργαστεί με την «εταιρεία» και πουλήσει ένα σημαντικό αριθμό προϊόντων ή πακέτων υπηρεσιών, θα έχει κέρδος τόσο η εταιρεία, όσο κι εκείνος. Αν δεν πουλήσει, απλώς δεν πληρώνεται, η «εταιρεία» δεν έχει μεν κέρδος, αλλά δε χάνει κιόλας, ο δε πωλητής χάνει μόνο το χρόνο του, πράγμα το οποίο ήταν αποτέλεσμα της επιλογής του. Ενώ στις περιπτώσεις των πυραμίδων, τα θύματα (διότι περί θυμάτων πρόκειται, περί απεγνωσμένων τύπων που ψάχνουν για δουλειά και πέφτουν στην παγίδα) χάνουν λεφτά, τα οποία η «εταιρεία» τσεπώνει...

 

και τότε πως εξηγείς ότι εγώ (και το παιδί που με σύστησε) βγάζουμε; Ούτε μέσο τον ιδρυτή είχαμε, ούτε τίποτα. Σε μια επαρχιακή πόλη είμαστε. έχουμε βγάλει τουλάχιστον τα χρήματα που βάλαμε, και ένα κέρδος. κι εδώ να σταματήσει το κέρδος έχω ήδη βγάλει.

 

Προσωπικά, το εξηγώ με τον ίδιο τρόπο που το εξηγείς κι εσύ: Λόγια του αέρα, προς άγρα θυμάτων, μπας και σώσουμε τίποτα από τη μαλ... που κάναμε και «επενδύσαμε».

 

Εγώ να δεις, πόσα μπορώ να λέω ότι βγάζω! Μόνο όμως όταν δώσω χειροπιαστές αποδείξεις, θα δικαιούμαι να ζητώ να με παίρνουν στα σοβαρά. Πόσο μάλλον, όταν ζητώ λεφτά από τον κόσμο. Αποδείξεις δε, μέχρι στιγμής, δεν έχουν παρουσιαστεί ποτέ και από κανέναν. Αν κάποιοι πείθονται, είναι άξιοι της μοίρας τους. Από τη στιγμή όμως που επιχειρούν να πείσουν κι άλλους, είναι και άξιοι δημόσιας κατακραυγής...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το πιστεύω. Γιατί να μην ανακαλύψω νωρίτερα αυτή την πυραμίδα; Είχα καιρό να γελάσω τόσο. Κωμωδία ποιότητας. Κανονικό bollywood.

 

http://www.youtube.com/watch?v=qcuVIpiQuT0

 

Όσο για τα κορόιδα που ήταν εκεί ... πρόβλημα τους. Αν στην εποχή του διαδικτύου δεν είναι ικανοί να βρούν πληροφορίες για την πραγματικότητα μιας κατάστασης ... είναι άξιοι της τύχης τους.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το πιστεύω. Γιατί να μην ανακαλύψω νωρίτερα αυτή την πυραμίδα; Είχα καιρό να γελάσω τόσο. Κωμωδία ποιότητας. Κανονικό bollywood.

 

http://www.youtube.com/watch?v=qcuVIpiQuT0

 

Όσο για τα κορόιδα που ήταν εκεί ... πρόβλημα τους. Αν στην εποχή του διαδικτύου δεν είναι ικανοί να βρούν πληροφορίες για την πραγματικότητα μιας κατάστασης ... είναι άξιοι της τύχης τους.

τι τραγικο πανηγυρακι ειναι αυτο?μονο τα λεφτα απο το ταβανι να πέφτουν λείπει για να δεσει το γλυκο :lol:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τους λεω οτι δεν εχω λεφτά αυτό τον καιρό και εφόσον είναι τόσο σίγουροι οτι θα βγάλω τρελά κέρδη, να πληρώσουν αυτοί τη συνδρομή μου και τα έξοδα και ας παρακρατούν απο τα έσοδα μου τα διπλάσια από όσα δώσανε. Οι 9 στους δέκα γίνονται καπνός.

 

...πες μου ότι, έστω και ο ένας στους δέκα, αποδέχθηκε την πρόταση! Αν το ακούσω αυτό, θα τα έχω ακούσει όλα...

 

Δεν το πιστεύω. Γιατί να μην ανακαλύψω νωρίτερα αυτή την πυραμίδα; Είχα καιρό να γελάσω τόσο. Κωμωδία ποιότητας. Κανονικό bollywood.

 

http://www.youtube.com/watch?v=qcuVIpiQuT0

 

Όσο για τα κορόιδα που ήταν εκεί ... πρόβλημα τους. Αν στην εποχή του διαδικτύου δεν είναι ικανοί να βρούν πληροφορίες για την πραγματικότητα μιας κατάστασης ... είναι άξιοι της τύχης τους.

 

Εδώ ΡΕ, βλέπεις ντοκουμέντα ΡΕ, βλέπεις τους ζωντανούς λόγους, για τους οποίους δεν έχουν βαρέσει ακόμα φαλιμέντο οι real estaters στο Malibu, η Aston Martin, η Lamborghini και ...αυτή:

 

http://businessaircr...1/3_2_1_6_1.jsp

 

κι έχεις ΡΕ, το θράσος να κάνεις και πλακίτσα;...Γκαράβλαχε!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι τραγικο πανηγυρακι ειναι αυτο?μονο τα λεφτα απο το ταβανι να πέφτουν λείπει για να δεσει το γλυκο :lol:

 

 

Χαχαχαχαχα!!!!!!!! Μιλάμε το λιγότερο τραγικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να μου δώσεις συγκεκριμένα λινκ και το όνομα του δικηγόρου που στα είπε αυτά (έστω και με προσωπικό μήνυμα, για να μιλήσω κι εγώ μαζί του ή μαλλον η γυναίκα μου που είανι δικηγόρος); Γιατι αυτά είανι απλώς μάλλον ιδέες. Αντίθετα η εταιρεία έχει επίσημη άδεια από το ελληνικό κράτος κι εκπροσωπείται από δικηγόρο στην Αθήνα.

 

Ε, λοιπόν η γυναίκα μου είναι δικηγόρος. το έψαξε πριν μπω.

 

το έχω ψάξει πολύ, έχει άδεια νόμιμης λειτουργίας κι από το ελληνικό κράτος πλέον, αλλά κι από το αμερικάνικο,γερμανικό κλπ-

εδώ λοιπόν όλοι λενε τη λεξη πυραμίδα και νομίζουν οτι είναι παράνομο

(το έχει ψάξει κι η γυναίκα μου που είναι δικηγόρος με τη δικηγόρο εκπρόσωπο της εταιρείας στην Αθήνα)

Η μορφή πυραμίδας είναι νόμιμη. Είναι παράνομη στις περιπτώσεις που δεν υπάρχει προιον

 

όταν δεν αγοράζεις τίποτα απλά δίνει 100 ευρώ για να πάρεις 150 (όπως έγινε πριν μερικά χρόνια στην Αλβανία)

χωρίς προιον

 

αυτό είναι ακριβώς σαν τα γυμναστήριο

δίνεις πχ. 300 ευρώ μπροστά και έχει π.χ. δικαίωμα να πηγαίνει στο γυμανστήριο για 4 χρόνια

έχει δηλαδή προϊόν

 

κι όπως γινόταν με τα hosting, ή με ΄τις ασφάλειες.

αν μπει κάποιος κι τον έχεις προτείνει εσύ

παίρνεις προμήθεια

 

τόσο απλό, πουλάς ένα πακέτο και παίρνεις προμήθεια. αν δεν πουλήσεις δε θα πάρεις τίποτα, θα έχεις χάσει την αρχική σου επένδυση των 300 ευρώ.

 

έχει τη μορφή πυραμίδας που λέτε, γιατί παίρνεις και προμήθειες από τις προμήθειες που παίρνει και η ομάδα σου που είναι από κάτω σου.

 

Τόσο απλό. Κάποιοι βγάζουν σε αυτή τη ζωή και κάποιοι κοιτούν τους άλλου που βγάζουν. .. Τόσο απλό κι απόλυτα νόμιμο

 

 

 

Αφου το εχεις ψαξει τοσο πολυ παω πασο κ συγνωμη

Τοτε το wiki λεει μλκιες ε?

http://en.wikipedia..../Pyramid_scheme

Απλα μωρε επειδη ειναι νομιμο το εχουν απαγορευσει σε 23 χωρες

Τσεκαρε κιολας να μου πεις που φορολογουνται τα λεφτα που περνεις...Μηπως ειναι καναδικο δολαριο? Λεω μηπως? Αν μπορεις να το βρεις αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το πιστεύω. Γιατί να μην ανακαλύψω νωρίτερα αυτή την πυραμίδα; Είχα καιρό να γελάσω τόσο. Κωμωδία ποιότητας. Κανονικό bollywood.

 

http://www.youtube.com/watch?v=qcuVIpiQuT0

 

Όσο για τα κορόιδα που ήταν εκεί ... πρόβλημα τους. Αν στην εποχή του διαδικτύου δεν είναι ικανοί να βρούν πληροφορίες για την πραγματικότητα μιας κατάστασης ... είναι άξιοι της τύχης τους.

Δεν το πιστεύω. Γιατί να μην ανακαλύψω νωρίτερα αυτή την πυραμίδα; Είχα καιρό να γελάσω τόσο. Κωμωδία ποιότητας. Κανονικό bollywood.

 

http://www.youtube.com/watch?v=qcuVIpiQuT0

 

Όσο για τα κορόιδα που ήταν εκεί ... πρόβλημα τους. Αν στην εποχή του διαδικτύου δεν είναι ικανοί να βρούν πληροφορίες για την πραγματικότητα μιας κατάστασης ... είναι άξιοι της τύχης τους.

Fake (and gay), χεχεχε!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...