Προς το περιεχόμενο

Κατι πολυ περιεργο συμβαινει (worldventures)


Hellaslover

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Την τραβάει ο οργανισμός σου την απάντηση μου φαίνεται! Ε, τσίμπα τη, λοιπόν:

 

Όταν θα ...επενδύσεις εσύ!

Θα περιμένω εκείνη τη στιγμή που θα μας δείξεις εσύ το δρόμο. Τότε θα ακολουθήσω και θα επενδύσω στην ίδια υπηρεσία. Θα είμαι ο πρώτος στο δίκτυο σου.

 

Και για λεφτά ξέρεις. Τα βάζεις εσύ και παιρνεις απο τα κέρδη μου, σύμφωνοι;

 

:-D :-D :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1.5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Και για λεφτά ξέρεις. Τα βάζεις εσύ και παιρνεις απο τα κέρδη μου, σύμφωνοι;

 

:-D :-D :-D

 

Ναι βρε 'συ! Μην το ευτελίζεις το θέμα! Λεφτά ...υπάρχουν! (Η δόξα είναι που μας λείπει...)

 

Υ.Γ. Να που τελικώς βρήκες τον ...δέκατο, που θα κάνει τη διαφορά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι βρε 'συ! Μην το ευτελίζεις το θέμα! Λεφτά ...υπάρχουν! (Η δόξα είναι που μας λείπει...)

Γιωργάκη εσύ είσαι; Πάλι είσαι στις νεροτσουλήθρες με το ipad;

Αχ αυτό το παιδι!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το πιστεύω. Γιατί να μην ανακαλύψω νωρίτερα αυτή την πυραμίδα; Είχα καιρό να γελάσω τόσο. Κωμωδία ποιότητας. Κανονικό bollywood.

 

http://www.youtube.com/watch?v=qcuVIpiQuT0

 

Όσο για τα κορόιδα που ήταν εκεί ... πρόβλημα τους. Αν στην εποχή του διαδικτύου δεν είναι ικανοί να βρούν πληροφορίες για την πραγματικότητα μιας κατάστασης ... είναι άξιοι της τύχης τους.

 

:D :D :D :D :D :D :D

CASTING ΤΟΥ ΕΛΛΑΔΑ ΕΧΕΙΣ ΤΑΛΕΝΤΟ :D :D :D

 

 

Δεν υπαρχει...

 

Για το ολο θεμα απο την αλλη....

 

double-facepalm1.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή άμα εγώ πληρώσω 5 εγγραφές (1500 ευρώ) θα απαλλαγώ απ τη μηνιαία συνδρομή και θα μπορώ να έχω ένα ταξιδιωτικό γραφείο με τις σούπερ τιμές;;

 

???!! Λοιπον?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

???!! Λοιπον?

 

Απο ότι έχω καταλάβει δεν μπορείς να έχεις πάνω απο ένα λογαριασμό

 

Και να μπορούσες πως θα εκανες αυτο που λες

Για να μην πληρωνειςσ τα 30 ευρω τον μηνα θα πλήρωνες επιπλέων 4 άλλες εγγραφες?

 

Τοτε θα πληρωνες 200-300 ευρω για το account σου * 5 = 1000-1500 ευρω πες.

στο πρώτο δεν θα πλήρωνες τιποτα, δεν θα κέρδιζες τίποτα επίσης. αλλά θα είχες τις συνδρομές απο τα 4 επιπλέων accounts

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ χρήμα σου λέω!!!!!!!

 

Αφου πήρα βίλα με 3 πισίνες, 7 σπορ αυτοκίνητα ( 1 για κάθε μέρα της εβδομάδας),γιότ, υποβρύχιο, ..διατημόπλοια,μαλιαρά ανδρίκελα, πλαστικά σκ..τά, λούκοζειτ!!!! εεεεε... νησί ήθελα να πώ ...

 

και τέλος ... πρέπει να ξυπνήσω να πάω στην δουλεία!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πυραμιδα = Απατη (fact).

 

Αν σε καποιον αρεσουν οι πωλησεις και γενικως το να πρηζει τους αλλους, ας παει σε μια νομιμη εταιρια και ας κανει κανονικες πωλησεις με προμηθεια. Αν εισαι καλος στο μπλα-μπλα ανεβαινεις γρηγορα και κανεις και franchise ενιοτε. Εμενα παντως δεν μ'αρεσουν αυτες οι δουλειες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα είναι οτι δεν θεωρείτε απάτη, απο τη στιγμή που επιτρέπει το κράτος είναι νόμιμο, ότι και να λέμε. Το καλό ξεχωρίζεις τα πρόβατα.

 

ΤΙ θα σας πουν για να αποδείξουν ότι είναι "νόμιμο"

 

1ο το παράδειγμα με το γυμναστήριο. Ολοι το λενε αυτο.

2ο Αν είναι πυραμίδα τότε και όλες οι άλλες δουλείες είναι, ( επειδή στην κορυφή είναι το αφεντικό υστερα οι υπεύθηνοι κτλ)

3ο Η πυραμίδα δεν έχει προιον

4ο Στην Κύπρο αυτη η εταιρία βραβέυτηκε απο τον ΚΟΤ. (Κυπριακο οργανισμο τουρισμού)

5ο θα σας πετάξουν μερικά ονόματα( τα ξέχασα) ,που τα μάθανε και αυτοί πριν 2 μέρες, μερικών γνωστών που βγάλανε πολλά λεφτά. 2-3 είναι.

 

όλα μαλακίες και εύκολο να τα απαντήσεις αλλά οτι και να τους πείς χάνεις την ώρα σου. Επειδη αν σου το παραδεκτούν χάνουν και το 1% που είχαν να βγάλουν λίγο τα σπασμένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδή χρησιμοποίησα πριν πολιτικό πρόσωπο, επαναδιατυπωνω...

το νόμιμο και ηθικό, που κάποιοι νομιμοποιησαν, κατεστρεψε κόσμο κ κοσμάκη!

Η λαμογιά, παραμένει ελληνικό χαρακτηριστικό....

 

ΥΓ: Ο τρόπος με τον οποίο μιλάνε τα θύματα αυτών των πυραμίδων, είναι η καλύτερη απόδειξη για οποιον το σκέφτεται να μπλέξει, ότι δεν πρέπει να μπλέξει. Αφήστε τους να εκτεθούν, τα καταφέρνουν μια χαρά μόνοι τους :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

ενας στοκος φιλος γραφτηκε στην μλκ...

μου ειπε οτι δεν χρειαζετε να γραψει ατομα για να προσφερει τα ταξιδια και επιπλεον αν βρεις φτηνοτερα εισητηρια/πακετα/ξενοδοχεια κτλ. σου δεινουν την διαφορα και το 50% απο την διαφορα!!!

μπορει καποιος να μου εξηγησει τον λογο του παραπανω?δεν εχω καμμια ορεξη να ψαχνω για πυραμιδες...απλα μου κανε εντυπωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενας στοκος φιλος γραφτηκε στην μλκ...

μου ειπε οτι δεν χρειαζετε να γραψει ατομα για να προσφερει τα ταξιδια και επιπλεον αν βρεις φτηνοτερα εισητηρια/πακετα/ξενοδοχεια κτλ. σου δεινουν την διαφορα και το 50% απο την διαφορα!!!

μπορει καποιος να μου εξηγησει τον λογο του παραπανω?δεν εχω καμμια ορεξη να ψαχνω για πυραμιδες...απλα μου κανε εντυπωση.

Μήπως δεν είναι καλά ενημερωμένος; Πες του να ρωτήσει για επιβεβαίωση.

Μήπως εννοούσε οτι μπορεί να προσφέρει ακριβά ταξίδια στα ΜΗ μέλη και φθηνά μόνο στα εγγεγραμμένα;

Είναι πολύ αληθινό για να είναι πραγματικό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...