Προς το περιεχόμενο

Κατι πολυ περιεργο συμβαινει (worldventures)


Hellaslover

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Aντί για foul refound (μιαρή επανίδρυση) μήπως καλύτερα να ζητούσες full refund (πλήρη αποζημίωση) ;

χαχαχα!!! Εννοείται! Μη μου αγχώνεσαι, το είχα ήδη διορθώσει, την ουσία όμως την κατάλαβα!!! :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

ρε τι γίνετε όταν δεν μπορώ να μπώ...... χάνω επεισόδια.

 

λοιπόν προς αυτόν τον υποστηρικτη της μάλακιας εεεε... συγνώμη απίστευτης εταίριας...

 

 

 

Ρε τραχανά μου αρέσει που λές '' δεν πιέζουμε κανέναν....''

 καλά κράσια 20 τηλέφωνα σε 7 μέρες με έπερνε ο μ@λ@κ@ς.... όοοοχι κανένανδεν πεεν ιέζουν.......

 

και το δικό μας επίπεδο δεν είναι μικρό .... αλλά κατεβαίνουμε στο δικό σου γιατί μονό έτσι καταλαβεις...... τι να κάνουμε....

 

τραχάνα.....πιθήκι , που νομίζεις ότι είσαι έξυπνος και θα μας ξεγελάσεις κίολας.... αντε κάνε καμιά βόλτα με την bmw παλιοοκεφτέ......

Φίλε militarist τα σπας!!

Δεν φαντάζεσαι για πόσα τηλέφωνα μιλάμε!!!! Πρέπει να έχουν χρεωθεί άγρια, ακόμα και τώρα που μιλάμε με πήραν τηλέφωνο από Αλεξ/πολη να έρθουν Αθήνα το σ/κ να μου το δείξουν προσωπικά πώς δουλεύει.......

Για γέλια και για κλάμματα!!!! Ναι... κατά τα άλλα δεν πιέζουν κανέναν! 

Το καλύτερο όμως το ζεις στο τέλος της ηλίθιας παρουσίασής τους: "Είσαι μέσα;". Αν όχι : "δεν πειράζει, εσύ χάνεις, το θέμα είναι να μπεις τώρα για να είσαι ψηλά στη λίστα, αργότερα θα είναι αργά"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και foul και penalty και offside το σφύριζα άμα λάχει! Με τους τρελούς που μπλέξαμε!

hahaha

να χαλαροσουμε λιγο ρε συ... γιατι τα νευρα μας.. με τον καθενα που μπενει λεει 3 λαλακιες.. και μετα χανεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μένα άτομα που μπαίνουν και βλέπουν τι είναι όλο αυτό και φεύγουν οκ, αλλά άτομα που ενώ βλέπουν κοιτάνε να βρουν θύματα μπας και πάρουν πίσω τα σπασμένα ε οχι για μένα είναι υπάνθρωποι, πιθηκια, IQ ραδικιού.... γλυωδες σκουλικαντερες. ένα θα του πω....παρε φορα και κλασε μας τα @@ γιατί σε έχουμε πάρει χαμπάρι...... Ο επόμενος παρακαλώ...

Sent from my Tania

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδή και σε μένα έγινε μια τέτοιου είδους παρουσίαση και δυστυχώς αρκετοί φίλοι μου τσιμπίσαν

έχω μόνο μια απορία...

 

όταν σου δίνει η εταιρεία την προμήθεια (ας την χαρακτηρίσουμε έτσι) σου δίνει παραστατικά?

από κάποιον άκουσα ότι σου δίνει

έστω ότι σου δίνει, με τι αιτιολογία σου τα δίνει? αναγράφονται στοιχεία έδρας, αφμ κτλ πάνω στα παραστατικά αυτά?

επίσης σε ποια στήλη του Ε1 δηλώνεις αυτό εισόδημα και με τι παραστατικά το αποδεικνύεις στην εφορία?

είναι φορολογητέα ή όχι? παρακρατείται κάποιος φόρος από την χώρα όπου έχει έδρα η εταιρεία? είναι υπόχρεοι να κάνουν φορολογικές δηλώσεις και στη χώρα που έχει έδρα η εταιρεία?

αυτα  :D

 

ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδή και σε μένα έγινε μια τέτοιου είδους παρουσίαση και δυστυχώς αρκετοί φίλοι μου τσιμπίσαν

έχω μόνο μια απορία...

 

όταν σου δίνει η εταιρεία την προμήθεια (ας την χαρακτηρίσουμε έτσι) σου δίνει παραστατικά?

από κάποιον άκουσα ότι σου δίνει

έστω ότι σου δίνει, με τι αιτιολογία σου τα δίνει? αναγράφονται στοιχεία έδρας, αφμ κτλ πάνω στα παραστατικά αυτά?

επίσης σε ποια στήλη του Ε1 δηλώνεις αυτό εισόδημα και με τι παραστατικά το αποδεικνύεις στην εφορία?

είναι φορολογητέα ή όχι? παρακρατείται κάποιος φόρος από την χώρα όπου έχει έδρα η εταιρεία? είναι υπόχρεοι να κάνουν φορολογικές δηλώσεις και στη χώρα που έχει έδρα η εταιρεία?

αυτα  :D

 

ευχαριστώ

Πιθανολογώ καμιά απάντηση αφού κανείς δεν έχει πάρει την "προμήθεια". Πάντως από αυτά που έχω ακούσει ως τώρα, δεν υπάρχουν παραστατικά. Αντ'αυτών, λένε αυτοί που είναι μέσα ότι μπορούν να χρησιμοποιηθούν οι καταθέσεις (υποτίθεται των προμηθειών) που γίνονται στο λογαριασμό που σου ανοίγουν για να πληρώνεσαι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιθανολογώ καμιά απάντηση αφού κανείς δεν έχει πάρει την "προμήθεια". Πάντως από αυτά που έχω ακούσει ως τώρα, δεν υπάρχουν παραστατικά. Αντ'αυτών, λένε αυτοί που είναι μέσα ότι μπορούν να χρησιμοποιηθούν οι καταθέσεις (υποτίθεται των προμηθειών) που γίνονται στο λογαριασμό που σου ανοίγουν για να πληρώνεσαι. 

δεν έχει καμία σχέση μια απόδειξη κατάθεσης με ένα παραστατικό συναλλαγής

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχ αχ.

 

VW ΑΤΑΚΕΣ.

 

 

re arga i grigora tha mpeite oloi opws oloi kanate FB!!!
 
ΒΡΕ ΑΣΧΕΤΟΙ ΜΑΘΕΤΕ ΤΙ ΕΙΝΑΙ MLM ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΘΙΣΤΕ ΝΑ ΚΡΙΝΕΤΕ ΖΩΑ ΕΕ ΖΩΑ!!
 
καταρχας νομιζετε οτι ειστε μαγκες με ολη την εννοια της λεξης οταν καθεστε και κρινετε τους αλλους για το οτιδηποτε και αν κανουν...ειτε ειναι δουλεια ειτε ειναι το οτιδηποτε!! λαθος και μεγαλο!! μην κρινετε τους αλλους απο την οικονομικη τους κατασταση!! οκ δεν μετανιωνω για το πως σας ειπα.....οπως και αν το πηρατε γιατι να ξερετε ενα πραγμα πως οπως μιλατε στους αλλους σας ανταποδιδουν το ιδιο!!! και κατι τελευταιο.....και οταν βαζεις στοχο κατι θα το πετυχεις ειτε αργα ειτε γρηγορα!!!σημασια εχει οτι θα το πετυχεις για αυτο μην ρωτας που ειναι η bmw!!!
 
 
 
και συζιτιση..
 
 
 
George ***** Οταν γραφτουν 6 δις ανθρωποι και εσυ εισαι ο μοναδικος που εισαι εξω μαλλον θα εισαι και ο μονος που δεν θα πληρωνεσαι. 7,2 τρις εκλεισε η ταξιδιωτικη βιομηχανια.. Ξυπνα!!
Thursday, March 14 at 10:48am via mobile · Like · 2Reply
 
Manolis ****** Υπάρχουν πολλοί που έχουν προγραμματιστεί νοητικά να είναι για πάντα εξαρτήματα - υπάλληλοι (υπό αλλήλων) για να εξυπηρετούν την ανάγκη των αφεντικών τους να πλουτίσουν. Ο θεσμός της δουλείας δυστυχώς υπάρχει ακόμα και ιστορικά υπάρχουν στις μέρες μας οι περισσότεροι! Δουλειά σου ονομάζεις εκεί που πλουτίζεις το αφεντικό όχι εργασία σου...για άλλαξε λιγάκι τον τόνο και θα καταλάβεις...!!. Αφεντικά έχουν μόνο οι ΔΟΥΛΟΙ. Τι σε προβληματίζει, που άλλαξαν το υλικό; Ναι, δεν βλέπεις μεταλλικές αλυσίδες να σε περιορίζουν γιατί απλά είναι χάρτινες και λέγονται μισθός! Όπως καταλαβαίνεις είσαι η ΑΠΟΛΥΤΗ απόδειξη ότι ένα ΝΟΜΙΜΟ mlm μοντέλο δεν πρόκειται ΠΟΤΕ να κορεστεί!! Ειλικρινά ευχαριστώ!
Friday, March 15 at 11:48am · Like · 4Reply
 
Titos ******* sorry tora alla otan les "periorismeno arithmo anthropon" ti enois? oti imaste 6 disekatomiria k afto ine olo? to oti kathe xronon pethenoun posa ekatomiria geroi k st thesi ts, enilikonode posa ekatomiria anthopoi, dn to skeftese katholou? eleos me aftin tin mlka pia! tin kanete oloi karamela k to petate. an ine dinaton! mialo koukoutsi! k afto dn exi kamia sxesi me to an ime kata i iper tis WV. apla epd aftin tin mlkia tin exo dei k allou, g afto to anafero! apla eleos! valte to na doulepsi ligo! "periorismenos arithmos anthropon"
Monday, March 18 at 1:31am · LikeReply
 
Giorgos ***** nai san na mou les oti tha stamatisei na geniete o kosmos xaaxa
Sunday, March 31 at 12:00am · LikeReply
 
Giorgos ***** meta tha pame se allon planiti re na valoume eksogiinous xaxaxa
Sunday, March 31 at 12:01am · LikeReply
 
Giorgos ***** emena me exapatisan re evgala lefta re kai ton allo mina exw ena asimi bmw!!!epeidi einai apati xaxaxa
Sunday, March 31 at 12:02am · Like · 1Reply
 
Mixalis ***** ena xerw opios leei pws dn doulevi apo ti fenete o egefalos t dn doulevi swstaa ksupnateeee.......
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

MLM = μην λες μαλακίες.... ή έτσι έμαθα ότι είναι.

 

ps1: έλα να σου πω, επειδή έχω ένα λευκό x6 και μία ασημί 3άρα μπορούμε να το συζητήσουμε λίγο για άλλο χρώμα? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

MLM = μην λες μαλακίες.... ή έτσι έμαθα ότι είναι.

 

ps1: έλα να σου πω, επειδή έχω ένα λευκό x6 και μία ασημί 3άρα μπορούμε να το συζητήσουμε λίγο για άλλο χρώμα? 

 

Όχι είναι  :  Μου Λες Μαλακίες.....................

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...