Προς το περιεχόμενο

Κατι πολυ περιεργο συμβαινει (worldventures)


Hellaslover

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έλα ρε unforgiven τώρα, σοβαρέψου.

 

Τόσοι άνθρωποι κατά καιρούς γράφονται στο forum μόνο και μόνο για να μας πουν πως από κει που δούλευαν σε λατομείο για 3.60€ ξαφνικά του τους είπε ο φίλος  του ξαδέρφου του Σάκη του πατωματά για την τάδε πυραμίδα.

 

Με λίγη αφοσίωση και τρέξιμο έχουν φτάσει πλέον να φυλάνε τα λεφτά στον πάτο τους γιατί είναι τόσα πολλά που δε τα δέχονται οι τράπεζες και όλα αυτά πλεον απ την άνεση του σπιτιού τους, κάθονται στα 4 και βάζουν τα μασούρια. 

 

Έλεος που θα τους πεις κορόιδα, εγκάθετε.

εγώ αδερφέ κλαιω απο τα γέλια με το παραδειγμα σου:

 

δουλευουν σε λατομειο .....αρχηγέ ...έγραψες ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

δεν ξέρω εάν πρέπει να γελάω με τα χάλια σας που σας φάγανε τα λεφτά και νομίζετε ότι κάνετε κάτι ή να στεναχωριέμαι που βλέπω τόσους πλίνθους που νομίζουν ότι θα προκόψουν και μετά από ένα χρόνο θα κλαίνε που έχασαν όλους τους δικούς τους ανθρώπους και τα λεφτά μαζί 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το βλεπω αυτο κ εγω σοβαρα σου μιλαω κ ευτυχως που υπαρχει καποιος που δεν βριζει εδω μεσα. ΣΑΝ Κ ΣΕΝΑ ΕΙΜΑΙ Κ ΕΓΩ που λεει κ ο τσιου :)

Direct Sales Απευθειας πωλησεις

 

Το προιον ειναι Membership se VIP travel club 

Εδω είμαστε..τι εννοεις γραφοντας Direct Sales Το προιον ειναι Membership se VIP travel club υποτιθεται οτι η "επιχειρηση" που ανοιγει το καθε μελος ειναι "ταξιδιωτικο γραφειο".Παρε ΑΜΕΣΩΣ τηλεφωνο τον senior-director-executive producer σου να σου πει ΣΩΣΤΑ τι να λετε οτι κανετε.Εκθετεις την "εταιρια" σου τωρα αν δεν το καταλαβες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδω είμαστε..τι εννοεις γραφοντας Direct Sales Το προιον ειναι Membership se VIP travel club υποτιθεται οτι η "επιχειρηση" που ανοιγει το καθε μελος ειναι "ταξιδιωτικο γραφειο".Παρε ΑΜΕΣΩΣ τηλεφωνο τον senior-director-executive producer σου να σου πει ΣΩΣΤΑ τι να λετε οτι κανετε.Εκθετεις την "εταιρια" σου τωρα αν δεν το καταλαβες.

o φιλος ειπε να του πω με μια λεξη τι κανουμε. του το ειπα με 8. δεν θελω να αναλυσω παραπανω γιαυτο δεν ειπα κ αυτο που ειπες εσυ που ειναι σωστο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν χρησιμοποιείς πολλές λέξεις για να περιγράψεις κατι το οποίο μπορεί να ειπωθεί μονολεκτικά συνήθως προσπαθείς να δώσεις κύρος σε κατι το οποίο δεν έχει. No offence, όλοι το χουμε κάνει λίγο ή πολύ.

 

Αποστολή από το HTC One X με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

o φιλος ειπε να του πω με μια λεξη τι κανουμε. του το ειπα με 8. δεν θελω να αναλυσω παραπανω γιαυτο δεν ειπα κ αυτο που ειπες εσυ που ειναι σωστο

Μα ΑΛΛΟ λες εσυ και ΑΛΛΟ εγω, δεν ειναι θεμα αναλυσης και εφοσον εχεις "ταξιδιωτικο γραφειο" θες να μου πουλησεις ενα ταξιδι;Θελω γυρω στο πασχα.τι πακετα εχετε για τοτε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις προσληφθεί μέσω κάποιας σύμβασης; Είσαι ελεύθερος επαγγελματίας ασφαλισμένος στον ΟΑΕΕ και κόβεις αποδείξεις παροχής υπηρεσιων στους πελάτες σου; Που μπορώ να ενημερωθώ για το προϊόν;Τι μου προσφέρει, γιατί είναι ανταγωνιστικό για παράδειγμα.<br><br>

Αποστολή από το HTC One X με τη χρήση Insomnia App

ειμαστε εκπροσωποι κ οχι αντιπροσωποι ,δεν εχουμε συμβαση ουτε κοβουμε αποδειξεις. για περισσοτερες πληροφοριες μπορεις δεις το σαιτ www.worldventures.biz εχει κ τηλεφωνο στην ολλανδια στο γρονιγκεν οπου ειναι τα γραφεια κ μπορεις να καλεσεις με αστικη χρεωση απο ελλαδα.. 

 

Μα ΑΛΛΟ λες εσυ και ΑΛΛΟ εγω, δεν ειναι θεμα αναλυσης και εφοσον εχεις "ταξιδιωτικο γραφειο" θες να μου πουλησεις ενα ταξιδι;Θελω γυρω στο πασχα.τι πακετα εχετε για τοτε?

ολα ειναι για τα members. τωρα αν θες εσυ να σου βρω ξενοδοχειο αεροπορικο κ οτι αλλο θες μπορω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρα στην ουσία εγώ θα πληρώσω για ένα προϊόν χωρίς να πάρω απόδειξη και χωρίς να μου παρέχεται καποιου είδους εγγύηση.

 

Πολύ καλό το παράδειγμα του γυμναστηρίου. Πληρώνεις εγγραφή για το VIP club (πανάκριβη) και μετά μηνιαία συνδρομή ώστε να μπορεις να έχεις τα οφέλη του VIP member δηλαδη πρόσβαση σε ταξιδιωτικές προσφορές.

 

Αν με προσεγγίσει κάποιος εκπρόσωπος όπως είπες της εταιρίας θα μου παρουσιάσει έτσι τα πράγματα ή όχι;

 

Αποστολή από το HTC One X με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ολα ειναι για τα members. τωρα αν θες εσυ να σου βρω ξενοδοχειο αεροπορικο κ οτι αλλο θες μπορω 

Αφου μου ειπες οτι εχεις ταξιδιωτικο γραφειο μην μου τα γυρνας τωρα.Εσυ σαν laspiz μπορεις να πουλησεις πακετο ταξιδιου σε καποιον;ναι η οχι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν χρησιμοποιείς πολλές λέξεις για να περιγράψεις κατι το οποίο μπορεί να ειπωθεί μονολεκτικά συνήθως προσπαθείς να δώσεις κύρος σε κατι το οποίο δεν έχει. No offence, όλοι το χουμε κάνει λίγο ή πολύ.

 

Αποστολή από το HTC One X με τη χρήση Insomnia App

με το να εισαι αρνητικος σε κατι που δεν ξερεις δεν κερδιζεις τιποτα φιλε μου

δυστηχως η ευτυχως δεν μπορει να ειπωθει μονολεκτικα 

εκτος αν προτιμας το πωλητης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με το να εισαι αρνητικος σε κατι που δεν ξερεις δεν κερδιζεις τιποτα φιλε μου

δυστηχως η ευτυχως δεν μπορει να ειπωθει μονολεκτικα 

εκτος αν προτιμας το πωλητης

Δεν είμαι αρνητικός. Σου λέω κι εγώ το χω κάνει για να δώσω παραπάνω κύρος σε κάτι το οποίο δεν είχε μπόλικο.

 

Αυτή τη στιγμή δεν είμαι καθόλου αρνητικός as a matter of fact και θέλω να μάθω περισσότερα ώστε να βγάλω ένα ασφαλές συμπέρασμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή αυτός που γράφεται, σου δίνει λεφτά κι εσύ δεν κόβεις απόδειξη, άρα δεν τα δηλώνεις πουθενά, άρα μαύρο χρήμα. Σωστά;

Καλα αυτο δεν ειναι το μεγαλυτερο προβλημα,μπορεις να κανεις μια καταγγελια στο ΣΔΟΕ και μετα θα τρεχουν ολοι τους.Το θεμα ειναι να μην την πατησει αλλος και γραφτει και χασει τα λεφτα του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφου μου ειπες οτι εχεις ταξιδιωτικο γραφειο μην μου τα γυρνας τωρα.Εσυ σαν laspiz μπορεις να πουλησεις πακετο ταξιδιου σε καποιον;ναι η οχι;

σου απαντησα προηγουμενως ΝΑΙ μπορω.

απλα οταν εισαι μελος εννοειτε οτι υπαρχουν καποιες εκπτωσεις  κ αλλα πολλα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε laspiz ένα θα σου πω.... Είσαι και πολύ τουβλο.....ναι με μένα δεν έχει ευγενειες και φρου φρου ..... Για μένα είσαι ένας γλυωδειες υποκείμενο που προσπαθεί να βρει θύματα να γράψει μπας και πάρει κανένα ευρώ προμήθεια... Ρε ταγαρι, ακομα δεν το εχεις πάρει χαμπάρι;;;; για πες ποσά καθαρίζεις το μήνα ;;; την μπέμπα την πήρες;; βίλα;;; κότερο;;;; διαστημόπλοιο;;; λουκοζειτ ,πλαστικά σκατα ,μαλιαρα ανδεικελα;;;;

Sent from my Tania

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...