Προς το περιεχόμενο

Κατι πολυ περιεργο συμβαινει (worldventures)


Hellaslover

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτό το νήμα όσο περνάει ο καιρός, τόσο μεγαλύτερη πλάκα έχει.

Και οι "πιστοί" που είναι ν' αντικρούσουν τις κατηγορίες; Το εξαφανιζόλ; :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Αυτό το νήμα όσο περνάει ο καιρός, τόσο μεγαλύτερη πλάκα έχει.

Και οι "πιστοί" που είναι ν' αντικρούσουν τις κατηγορίες; Το εξαφανιζόλ; :-D

 

ναι έχεις δικιο!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέχρι πρότινος, όλο και κάποιος εμφανιζόταν και προσπαθούσε να πει κάτι. (Τι να πει δηλαδή, τέλος πάντων)

Θα' χει πέσει σύρμα φαίνεται  και μας αποφεύγουν. Σου λέει: "αμάν, μας πήραν πρέφα, εδώ δεν έχει κορόϊδ, ε υποψήφιους συνεργάτες". Ας μη χάνω άλλο τον υπερ-πολύτιμο χρόνο μου! :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σιγά μην κάτσει να ασχοληθεί με εμάς τα γατάκια ο νεόπλουτος ο worldventurας που τώρα λογικά αράζει σε μια αιώρα στα νησιά φίτζι με ένα πούρο(των 750$) στο ενα χέρι και ένα iphone 10.5 στο άλλο (με το οποιο μπαίνει που και που σε σελίδες σαν και αυτή για να γελάσει με την ανιδεότητα μας), έχοντας δυο βραζιλιάνες playmate να του κάνουνε αέρα με φυλλα φοίνικα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μωρέ είναι η απόσταση (κάτι λιγότερο απο) καμια 1000αρα χιλιόμετρα, αλλιώς έναν καφέ τον έπινα στην υγειά τους! :-D

ΕΣΥ φταις. Εσυ και μονο εσυ.

Αν ειχες γραφτει απο καιρο δεν θα ειχες τετοιο θεμα. Θα πηγαινες με το δικο σου ελικοπτερο εκει ανετα. 

Καλα να παθεις τωρα. Κατσε χωρις καφε και χωρις ελικοπτερο!!

:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για σας θέλω να κανό μια ερώτηση ένας φίλος μου που δίστιχος έπεσε θύμα τις απατής αυτής  θέλει να μάθη αν σε περίπτωση που δεν πλήρωση την μηνιαία συνδρομή  επειδή δεν έχει χρήματα τότε τι γίνετε σε αυτί την περίπτωση  η εταιρία μπορεί να τον κινηθεί  νομικά για να πάρει την μηνιαία συνδρομή η τον διαγραφή τέλειος 

 

Ευχαριστώ  

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...