Προς το περιεχόμενο

Κατι πολυ περιεργο συμβαινει (worldventures)


Hellaslover

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

<p>5 μέρες με τσιγκλάει φίλος παιδικός να βρεθούμε για "σοβαρή" δουλειά. Μου πετάει την ομορφιά την ίδια. Αφού έχω αρχίσει τα καντηλάκια (ευλόγησον!), για μερικές μέρες εξαφανίζεται.</p>

<p> </p>

<p>Επανέρχεται όμως(!) με την ατάκα: "Δε θέλω ρε μαλάκα τα λεφτά σου, έλα για καφέ να τα πούμε". Σκάω και ακούω τα ίδια. Βρείτε τρόπο απάντησης και σε αυτό! :)</p>

 

Πανε για καφέ μαζί του, πάρε κι έναν φίλο σου μαζί και την ώρα που έρθουν οι καφέδες του πετάς ένα " θα αναρωτιέσαι γιατί μαζευτήκαμε εδω. Έχω να σου μιλήσω για κάτι πολύ καλό" :D

 

Αποστολή από το HTC One X με τη χρήση Insomnia App

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 μέρες με τσιγκλάει φίλος παιδικός να βρεθούμε για "σοβαρή" δουλειά. Μου πετάει την ομορφιά την ίδια. Αφού έχω αρχίσει τα καντηλάκια (ευλόγησον!), για μερικές μέρες εξαφανίζεται.

 

Επανέρχεται όμως(!) με την ατάκα: "Δε θέλω ρε μαλάκα τα λεφτά σου, έλα για καφέ να τα πούμε". Σκάω και ακούω τα ίδια. Βρείτε τρόπο απάντησης και σε αυτό! :)

 

Πας μαζι του αφου του εχεις πει πρωτα.. και εγω σε θελω για ΣΟΒΑΡΗ δουλεια..

Πριν σου πει αυτος.. του λες.. "Μαγκα.. του ξαδερφου μου του φαγαν λεφτα απο μια εταιρια που λεγετε WorldVentures.. εχω βρει 2-3 που ειναι απο αυτους. εισαι να τους λιανισουμε στο ξυλο" ?

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πανε για καφέ μαζί του, πάρε κι έναν φίλο σου μαζί και την ώρα που έρθουν οι καφέδες του πετάς ένα " θα αναρωτιέσαι γιατί μαζευτήκαμε εδω. Έχω να σου μιλήσω για κάτι πολύ καλό" :D

 

post-43041-0-76169900-1366401524_thumb.jpg

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ξερετε στα μαγαζια που πανε να κανουν παρουσιάσεις εχουν εκπτωση για τα μελη (κατοπιν φυσικα συμφωνιας με τον ιδιοκτητη) και οταν θα πατε σε ενα τετοιο μαγαζι ζητηστε απο το γκαρσον το ''πακετο'' για να σας κανουν μια μικρη εκπτωση και ας μην ειστε μελη εγω κατι κερδισα τουλαχιστων απο αυτο τα εχω παρει ολα σβαρνα για την εκπτωση χαχαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ξερετε στα μαγαζια που πανε να κανουν παρουσιάσεις εχουν εκπτωση για τα μελη (κατοπιν φυσικα συμφωνιας με τον ιδιοκτητη) και οταν θα πατε σε ενα τετοιο μαγαζι ζητηστε απο το γκαρσον το ''πακετο'' για να σας κανουν μια μικρη εκπτωση και ας μην ειστε μελη εγω κατι κερδισα τουλαχιστων απο αυτο τα εχω παρει ολα σβαρνα για την εκπτωση χαχαχαχα

Μιλάμε για τρελό κέρδος ε?

Αν μου πεις οτι κερνάνε και κουλουράκι με τον καφέ εεεεεε τότε μάλιστα! B)

Εγώ πάντως που πήγα σε μια παρουσίαση ούτε παξιμάδι δεν κέρασανε.

Θέλετε να μου τα πάρετε ? Κεράστε πρώτα έναν καπουτσίνο ρε γιούφτοι και μετά το συζητάμε! :-D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ολοι τα ιδια λενε ρε παιδια brainwash καθαρα

οποιος εχει απορια για το πως να διαγραφει ας μου πει να τον βοηθησω και οσο για τον τραπεζικο λογαριασμο οταν ειναι να πληρωσεις συνδρομη στα τραβανε χωρις να σας ρωτησουν

εγω διεγραψα και τον λογαριασμο μου απο την payoneer που ειναι ο λογαριασμος απο την καρτα που σου δινουν.....

 

ΚΑΙ ΜΗΝ ΡΩΤΑΤΕ ΑΥΤΟΥΣ για το πως να διαγραφειτε ολο συναντησεις θα σας κανονιζουν ΜΑΚΡΙΑΑΑΑΑ

Ξέρεις μήπως συγκεκριμένα και αναλυτικά την διαδικασία; Μου φαίνεται ότι εγώ θα πρέπει να κάνω την διαδικασία σε ένα φιλαράκι, καθώς κάθε φορά που τους ρωτάει εκείνοι κάνουν αυτό που περιγράφεις, κανονίζουν συναντήσεις. Δυστυχώς δεν είναι στον χαρακτήρα του να τους πινελικώσει και έτσι είναι το καλύτερο θύμα στους κουτοπόνηρος της worldventures...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θες να σου πω την διαδικασια για να διαγραφει ο φιλος σου? ειναι πολυ απλο και δεν χρειαζεται να τους ρωταει οπως ειπα πριν



Λοιπόν στέλνεις ένα email στο [email protected] με θέμα: 

CANCELLATION OF MEMBERSHIP TO WORLDVENTURES

 

 

Dear Sir/Madam,


I would like to cancel my subscription due to personal reasons. I would also like a full refund of my subscription fees as I am registered less than 14 days. 
 

Name: 
Rep ID# (worldventuresID):

 

για να παρεις πισω τα χρήματα δεν θα πρέπει να έχουν περάσει 14 μέρες και μην ξεχασεις να το αναφερεις στο e-mail που θα τους στειλεις.

μεσα σε 2-3 μερες θα σε διαγραψουν προσεχε με τον τραπεζικο σου λογαριασμο που τους εδωσες γιατι μπορει να σου βαλουν χερι ή διεγραψε τον λογαριασμο και κανε εναν καινουργιο ή ενημερωσε την τραπεζα μολις σε διαγραψουν  ετσι ωστε αν σου βαλουν χερι να προχωρησεις σε αμφισβήτηση τηνς συνναλαγης φυσικα για αυτο το θεμα πηγαινε ρωτησε και την τραπεζα σου..



και αν εχει παρει την καρτα για να τον πληρωνουν και καλα θα πρεπει να στειλει ενα μαιλ στην [email protected]

 

 

οπου θα αναφερει οτι dear sir/madam i would like to delete my account with payoneer and cancel my card that u have send me (it is not activated also) because i dont work with worldventures any more pleaze delete me from your base and ofcourse cancel my card thnx for your time (αν εχω κατι λαθος στα αγγλικα ας με διορθωσει καποιος )

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάμε να κάνουμε μια λίστα με ΟΛΕΣ τις εταιρείες τύπου WV.

Βάζω αυτές που ξέρω εγώ και συνεχίζετε εσείς.

 

1. greece.emgoldex.com (συνεταιριστικό πρόγραμμα αγοράς χρυσού)

2. www.organogold.com/c/GR/GR (organo gold)

3. www.lyoness.net/gr/ (lyoness)

 

H 3η seems legit που λένε. Απευθύνεται σε επιχειρηματίες κλπ. ΜΑΚΡΙΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τη Herbalife την πάτησα μικρότερος και πήγα σε συνάντηση. Ευτυχώς δεν έμπλεξα. Στα 10 λεπτά την έκανα γιατί "είχα ξεχάσει κάτι στο αυτοκίνητο" :P

 

Sent from my iPhone using Insomnia

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θες να σου πω την διαδικασια για να διαγραφει ο φιλος σου? ειναι πολυ απλο και δεν χρειαζεται να τους ρωταει οπως ειπα πριν

 

 

Λοιπόν στέλνεις ένα email στο [email protected] με θέμα: 

CANCELLATION OF MEMBERSHIP TO WORLDVENTURES

 

 

Dear Sir/Madam,[/size]

 

I would like to cancel my subscription due to personal reasons. I would also like a full refund of my subscription fees as I am registered less than 14 days. [/size]

 

Name: [/size]

Rep ID# (worldventuresID):

 

για να παρεις πισω τα χρήματα δεν θα πρέπει να έχουν περάσει 14 μέρες και μην ξεχασεις να το αναφερεις στο e-mail που θα τους στειλεις.

μεσα σε 2-3 μερες θα σε διαγραψουν προσεχε με τον τραπεζικο σου λογαριασμο που τους εδωσες γιατι μπορει να σου βαλουν χερι ή διεγραψε τον λογαριασμο και κανε εναν καινουργιο ή ενημερωσε την τραπεζα μολις σε διαγραψουν  ετσι ωστε αν σου βαλουν χερι να προχωρησεις σε αμφισβήτηση τηνς συνναλαγης φυσικα για αυτο το θεμα πηγαινε ρωτησε και την τραπεζα σου..

 

 

και αν εχει παρει την καρτα για να τον πληρωνουν και καλα θα πρεπει να στειλει ενα μαιλ στην [email protected][/size]

 

 

οπου θα αναφερει οτι [/size]dear sir/madam i would like to delete my account with payoneer and cancel my card that u have send me (it is not activated also) because i dont work with worldventures any more pleaze delete me from your base and ofcourse cancel my card thnx for your time (αν εχω κατι λαθος στα αγγλικα ας με διορθωσει καποιος )[/size]

Ναι, αυτό ήθελα! Να 'σαι καλά! Τα λεφτά της εγγραφής δε παίζει να τα πάρει πίσω καθώς όταν τον πίεσα να τους πρήξει να τον διαγράψουν, εκείνοι κανόνιζαν να βρεθούν μαζί του και να του κάνουν "σεμινάρια" και πλύση εγκεφάλου.

 

Επίσης μου ανέφερε και για την κάρτα που λες, αλλά λέει ότι θέλει ενεργοποίηση την οποία και δεν έχει κάνει. Δεν ξέρω βέβαια αν ισχύει αυτό, αλλά θέλω να πιστεύω ότι αν στείλει τα παραπάνω να ξεμπλέξει μια και καλή...

 

ΥΓ. Οι αρχηγοί/καπετάνιοι απο την σελίδα στο facebook την έκαναν με ελαφρά πηδηματάκια... :-P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, αυτό ήθελα! Να 'σαι καλά! Τα λεφτά της εγγραφής δε παίζει να τα πάρει πίσω καθώς όταν τον πίεσα να τους πρήξει να τον διαγράψουν, εκείνοι κανόνιζαν να βρεθούν μαζί του και να του κάνουν "σεμινάρια" και πλύση εγκεφάλου.

 

Επίσης μου ανέφερε και για την κάρτα που λες, αλλά λέει ότι θέλει ενεργοποίηση την οποία και δεν έχει κάνει. Δεν ξέρω βέβαια αν ισχύει αυτό, αλλά θέλω να πιστεύω ότι αν στείλει τα παραπάνω να ξεμπλέξει μια και καλή...

 

ΥΓ. Οι αρχηγοί/καπετάνιοι απο την σελίδα στο facebook την έκαναν με ελαφρά πηδηματάκια... :-P

ε ναι αφου τους επεισα με τα ..ωραια . και λογικα επιχειρηματα μου........

 

 

 

μιλάμε κλαιω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα ξεμπλεξει φιλε μου και εγω ετσι εφυγα

 

 

 

για την καρτα και γω δεν την ειχα ενεργη αλλα παρολα αυτα διαγραφηκα γιατι ο λογαριασμος με τα στοιχεια του ειναι συνδεδεμενος με την εταιρια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...