Προς το περιεχόμενο

Κατι πολυ περιεργο συμβαινει (worldventures)


Hellaslover

Προτεινόμενες αναρτήσεις

....Με κοινή λογική μπήκα και ρώτησα χωρίς να προσβάλω κάποιον κάποια πράγματα.. όπου μπήκαν 2-3 τυπάδες και αντί να απαντήσουν βρίζαν okay κορόιδευαν!

 

 

χαχαχα!! εντάξει έχω τα κιλάκια μου αλλα δεν με κάνεις και 2 -3 τυπάδες......χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

....Με κοινή λογική μπήκα και ρώτησα χωρίς να προσβάλω κάποιον κάποια πράγματα.. όπου μπήκαν 2-3 τυπάδες και αντί να απαντήσουν βρίζαν okay κορόιδευαν!

 

 

χαχαχα!! εντάξει έχω τα κιλάκια μου αλλα δεν με κάνεις και 2 -3 τυπάδες......χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ

 

Αυτο ηταν για τους τυπους της WV ρε συ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ηθελα πολυ να παω σε ενα τετοιο πανηγιρι.. η εστω σε μια τετοια "συνάντηση"... με κρυφή καμερα φυσικα και να το ποσταρω.

θα εχει πολύ πλάκα.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τυχεροί οι Τσέχοι, ακόμα!

Απορώ πάντως που δεν έχουν πέσει με τα μούτρα σ' αυτήν την κολοσσιαία απατ, εε ευκαιρία ήθελα να πω.

Θα χάσουν (τα λεφτά τους και την όποια τσίπα έχουν). 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

θα εχει πολύ πλάκα.......

 

Εχουν ερθει σλοβακια?

Εδω τσεχια τιποτα μεχρι τωρα. δεν τους εχω ακουσει.

Newtech θέλω να σου στείλω pm αλλά δε μπορώ :/Αποστολή από το HTC One X με τη χρήση Insomnia App
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά γνωρίζει μήπως κανείς αν η κάρτα που τους εκδίδουν είναι πιστωτική ή χρεωστική; Μίλησα με τον εξαπατημένο φίλο μου και δεν έχει διαγραφεί ακόμα. Όπως μου ανέφερε, κάθε φορά που λέει στον leader(τρομάρα του) ότι θέλει να διαγραφεί, εκείνος του κανονίζει συνάντηση/σεμινάριο παραβλέποντας το αίτημα του. Δυστυχώς ούτε ο ίδιος γνωρίζει τι παίζει με την κάρτα και αν τον χρεώνουν εν αγνοία του, ξέρει μήπως κανείς;;; Πραγματικά τον λυπάμαι ρε γμτ...λόγο του χαρακτήρα του είναι εύκολο θύμα σε όλους αυτούς του κουτοπόνηρους που κάνουνε τα πάντα για μια χούφτα ευρώ...

επιχειρήματα η τύπισσα, όχι μαλακίες.

 

Τα έχει όντως;

Εγώ σου έχω καλύτερο επιχείρημα...ο απατεώνας/leader εδώ στο Ηράκλειο δηλώνει... συγγραφέας!!!!!!! Αυτό και αν είναι επιχείρημα!!!!!!!!!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έτσι είναι αν εχεις πάρει μεταπτυχιακό στην οξφόρδη η αν είσαι συγγραφέας αυτό αυτομάτως σημαίνει ότι είσαι τίμιος άνθρωπος,

κινεί λογική guys...

είστε έτοιμοι να ξεκινούμε??

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά γνωρίζει μήπως κανείς αν η κάρτα που τους εκδίδουν είναι πιστωτική ή χρεωστική; Μίλησα με τον εξαπατημένο φίλο μου και δεν έχει διαγραφεί ακόμα. Όπως μου ανέφερε, κάθε φορά που λέει στον leader(τρομάρα του) ότι θέλει να διαγραφεί, εκείνος του κανονίζει συνάντηση/σεμινάριο παραβλέποντας το αίτημα του. Δυστυχώς ούτε ο ίδιος γνωρίζει τι παίζει με την κάρτα και αν τον χρεώνουν εν αγνοία του, ξέρει μήπως κανείς;;; Πραγματικά τον λυπάμαι ρε γμτ...λόγο του χαρακτήρα του είναι εύκολο θύμα σε όλους αυτούς του κουτοπόνηρους που κάνουνε τα πάντα για μια χούφτα ευρώ...Εγώ σου έχω καλύτερο επιχείρημα...ο απατεώνας/leader εδώ στο Ηράκλειο δηλώνει... συγγραφέας!!!!!!! Αυτό και αν είναι επιχείρημα!!!!!!!!!

 

Λογικα Χρεωστικη. Συνδεδεμενη στον λογαριασμο του στην αμερικη.

Απο εκει και περα.. Ας στιλει μαιλ για διαγραφη ;) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 μέρες με τσιγκλάει φίλος παιδικός να βρεθούμε για "σοβαρή" δουλειά. Μου πετάει την ομορφιά την ίδια. Αφού έχω αρχίσει τα καντηλάκια (ευλόγησον!), για μερικές μέρες εξαφανίζεται.

 

Επανέρχεται όμως(!) με την ατάκα: "Δε θέλω ρε μαλάκα τα λεφτά σου, έλα για καφέ να τα πούμε". Σκάω και ακούω τα ίδια. Βρείτε τρόπο απάντησης και σε αυτό! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ολοι τα ιδια λενε ρε παιδια brainwash καθαρα

οποιος εχει απορια για το πως να διαγραφει ας μου πει να τον βοηθησω και οσο για τον τραπεζικο λογαριασμο οταν ειναι να πληρωσεις συνδρομη στα τραβανε χωρις να σας ρωτησουν

εγω διεγραψα και τον λογαριασμο μου απο την payoneer που ειναι ο λογαριασμος απο την καρτα που σου δινουν.....

 

ΚΑΙ ΜΗΝ ΡΩΤΑΤΕ ΑΥΤΟΥΣ για το πως να διαγραφειτε ολο συναντησεις θα σας κανονιζουν ΜΑΚΡΙΑΑΑΑΑ

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...