Προς το περιεχόμενο

Κατι πολυ περιεργο συμβαινει (worldventures)


Hellaslover

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τώρα σοβαρά σου πε ότι βγάζει 100.000 το μηνα?

υπάρχει ένας έστω ένας άνθρωπος στον κόσμο που θα πίστευε τέτοια μαλακια?!

να σου λεγε 1.000 άντε ok αλλα 100.000? με την Ferrari του πήγατε στην συγκέντρωση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

τώρα σοβαρά σου πε ότι βγάζει 100.000 το μηνα?

υπάρχει ένας έστω ένας άνθρωπος στον κόσμο που θα πίστευε τέτοια μαλακια?!

να σου λεγε 1.000 άντε ok αλλα 100.000? με την Ferrari του πήγατε στην συγκέντρωση?

 

χαχααχαχα!!! αυτό ακριβώς θα ρωτουσα και εγώ!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

χαχααχαχα!!! αυτό ακριβώς θα ρωτουσα και εγώ!!!!!

 

βλέπω κοροϊδεύετε..

Εγω ξέρω 10 ατομα που βγάζουν 100.000 πάντως!!

 

Απλά τα παίρνουν σε άλλο νόμισμα

 

 

ZAMBIAN KWACHA (ZMK) 
NORTH KOREAN WON (KPW)
GUINEAN FRANC (GNF)
LAO KIP (LAK)
BELARUSIAN RUBLE (BYR)
INDONESIAN RUPIAH (IDR)
SÃO TOMÉ AND PRÍNCIPE DOBRA (STD)
VIETNAMESE DONG (VND)
SOMALI SHILLING (SOS)
IRANIAN RIAL (IRR)
 
(στον γουγλη γραψτε 100000eur to ***)
 
Αντε γιατι ειστε ολοι 
αχάριστοι
ελεεινοί
υποκριτές
σαδιστές
μαζοχιστές
Ψεύτες
Αντιπρόσωποι
λεεερες :D
 
 
Επεξ/σία από newtech
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τώρα σοβαρά σου πε ότι βγάζει 100.000 το μηνα?

υπάρχει ένας έστω ένας άνθρωπος στον κόσμο που θα πίστευε τέτοια μαλακια?!

να σου λεγε 1.000 άντε ok αλλα 100.000? με την Ferrari του πήγατε στην συγκέντρωση?

 

μιλησα μολις τηλεφωνικα με τον ακριβως απο πανω του στην ομαδα, μου ειπε οτι βγαζει τωρα 200 ευρω το μηνα, και στην ερωτηση ποσα εχεςι δωσει ως τωρα μου απαντησε "στους 10 μηνες μαζι με τη συδνρομη που στην αρχη ηταν δυσκολα τα πραγματα και την εγγραφη, συν τα trainings και τα συνεδρια εχω δωσει 9.000 ευρω αλλα ξερω οτι μολις ανεβω βαθμιδα θα περνω 300 ευρω το μηνα και αργοτερα πολυ ποιο πολλα δηλαδη θα τα βγαλω τα λεφτα μου"

 

μετα τον ρωταω αν υπαρχουν προγραμματισμενα συνεδρια για το μελλον; μου λεει "φυσικα ειναι κομματι απο αυτο που κανεις"

 

δηλαδη καταλαβαινετε ποσα ακομα εχει να δωσει..

 

 

μετα ρωταω τον φιλο μου να μου δωσει μια προσφορα απο το λογαριασμο του για διακοπες οπουδηποτε. μου δινει Πραγα σε ενα 5αστερο, 149 euro για 4 βραδυα. Κοιταξα τις ημερομηνιες κατευθειαν απο το ξενοδοχειο και ηταν 37 euro το βραδυ σαν special price επι 4 βραδυα 148 euro.......................

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από 58 σελίδες διαβάσματος δικαιούμαι να γράψω ότι όποιος θέλει να αλλάξει τη ζωή του ας ανοίξει κανένα βιβλίο, ποτέ δεν είναι αργά. 

Κάθε μέρα λυπάμαι και πιο πολύ πλέον για αυτή τη χώρα.

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μιλησα μολις τηλεφωνικα με τον ακριβως απο πανω του στην ομαδα, μου ειπε οτι βγαζει τωρα 200 ευρω το μηνα, και στην ερωτηση ποσα εχεςι δωσει ως τωρα μου απαντησε "στους 10 μηνες μαζι με τη συδνρομη που στην αρχη ηταν δυσκολα τα πραγματα και την εγγραφη, συν τα trainings και τα συνεδρια εχω δωσει 9.000 ευρω αλλα ξερω οτι μολις ανεβω βαθμιδα θα περνω 300 ευρω το μηνα και αργοτερα πολυ ποιο πολλα δηλαδη θα τα βγαλω τα λεφτα μου"

 

μετα τον ρωταω αν υπαρχουν προγραμματισμενα συνεδρια για το μελλον; μου λεει "φυσικα ειναι κομματι απο αυτο που κανεις"

 

δηλαδη καταλαβαινετε ποσα ακομα εχει να δωσει..

 

 

μετα ρωταω τον φιλο μου να μου δωσει μια προσφορα απο το λογαριασμο του για διακοπες οπουδηποτε. μου δινει Πραγα σε ενα 5αστερο, 149 euro για 4 βραδυα. Κοιταξα τις ημερομηνιες κατευθειαν απο το ξενοδοχειο και ηταν 37 euro το βραδυ σαν special price επι 4 βραδυα 148 euro.......................

έτσι είναι τα περισσότερα πακέτα ταξιδιών τους, αλλά στην παρουσίαση μούγκα, και όλα τέλεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήθελα να' ξερα, δεν υπάρχει κάποιος τρόπος για να απαγορευτούν όλες αυτές οι απάτες, μπας και γλιτώσει κάποιος αφελής (που νομίζει ξαφνικά πως είναι πιο έξυπνος απ' όλους εμάς) κόσμος τα λεφτά του;

Δεν μπορεί, κάτι θα μπορεί να γίνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήθελα να' ξερα, δεν υπάρχει κάποιος τρόπος για να απαγορευτούν όλες αυτές οι απάτες, μπας και γλιτώσει κάποιος αφελής (που νομίζει ξαφνικά πως είναι πιο έξυπνος απ' όλους εμάς) κόσμος τα λεφτά του;

Δεν μπορεί, κάτι θα μπορεί να γίνει.

 

Στο εξωτερικο εχουν απαγορευθει αυτες οι πυραμιδες. Απλα η worldventures επιδη προωθει ταξιδια, ειναι δηλωμενη σαν ταξιδιωτικο γραφειο οποτε καλυπτετε απο τον νομο γιατι εχει προιον να παρουσιασει. επισης για τα λεφτα που δινει καποιος τα δινει οικιοθελως οποτε κ απο κει καλυπτετε.. με αλλα λογια ειναι μια "νομιμη απατη"  

 

στην ελλαδα ειναι κατι καινουργιο κ δε το ξερει αυτο ο κοσμος και τρεχει να σωθει να βγαλει λεφτα... οσοι εχουν ζησει εξωτερικο ξερουν τι απατη ειναι.

 

έτσι είναι τα περισσότερα πακέτα ταξιδιών τους, αλλά στην παρουσίαση μούγκα, και όλα τέλεια.

εγω βρηκα αυτη την τιμη χωρις να ιεμαι ταξιδιωτικο γραφειο, αν ημουνα ταξιδιωτικο γραφειο θα την εβγαζα κ ποιο φθηνη με προσφορα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλά κάνετε και τους κράζετε, μπας και σωθεί κανας φουκαράς απ' την απάτ, εε την ευκαιρία ζωής ήθελα να πω!

 

Επιδει δεν δουλεψε για σενα δεν σημενει οτι δεν δουλευει.

Κατσε με 600ευρω εσυ και 8ωρο οσο εγω βγαζω 10000 φραγκα (GUINEAN FRANC)

Αντε γιατι..

 

10000 GNF = 1.0877 EUR

Επεξ/σία από newtech
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιδει δεν δουλεψε για σενα δεν σημενει οτι δεν δουλευει.

Κατσε με 600ευρω εσυ και 8ωρο οσο εγω βγαζω 10000 φραγκα (GUINEAN FRANC)

Αντε γιατι..

 

10000 GNF = 1.0877 EUR

 

Ένα ευρώ βγάζεις; :shock:

 

Είσαι αντιπρόσωπος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...