Προς το περιεχόμενο

Πορειες-μπαχαλακηδες


TXC_ELLAS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εσύ με έχεις σε ignore list να σου θυμίσω.... Τι διάολο ασχολείσαι μαζί μου ρε; Ούτε γκομενα να ήμουν...

Πλεον δεν σε εχω, γιατι το γελιο προσφερει μακροζωια συμφωνα με μια τελευταια ερευνα.

 

Στο παρόν φόρουμ το ακούσαμε το παραμύθι, οποίος μιλάει για αυτοκτονίες και άστεγους είναι λαικιστης...

Επίσης δεν υπάρχει κρίση και οποίος θέλει να βρει δουλειά βρίσκει, το 1,2 εκατομμύρια άνεργοι είναι μαλακες κλπ....

Κι εγω ακουσα στο παρον φορουμ οτι η amd ειναι καλυτερη απτην intel και τουμπαλιν. Θες να το συζητησουμε εδω?

Γενικα, ειναι πλεονεκτημα να να καταλαβαινεις τι συζητιεται και να μπορεις να απαντας πανω σε αυτο, διαφορετικα μπορεις να μπεις σε αυτο το τοπικ και να μιλησεις για το bungee jumping , προσωπικα εγω πλεον, δεν προκειται να σε παρεξηγησω, συνηθισμενα τα βουνα στα χιονια.. :-D

 

Απλα επισημαινω για τους υπολοιπους, οτι δεν υπαρχει καμια λογικη στο τσουβαλιασμα "υποκριτες" για οσους παρουσιαζονται "ευαισθητοι" για τα καμενα μαγαζακια, καθως το παρον τοπικ δεν εχει αμεση σχεση με τα υπολοιπα που ανεφερες περι αυτοκτονιων κλπ, κατα συνεπεια δεν προκυπτει απο πουθενα οτι οσοι μιλησαν για καμμενα μαγαζακια ειναι αδιαφοροι για τα υπολοιπα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 518
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εγω δεν μπορω να καταλαβω γιατι δεν καταλαβαινετε επιτελους οτι το Galaxy s3 ειναι καλυτερο απο το iphone.

 

αφου εχει καλυτερα χαρακτηριστικα,τι καθομαστε και το ξαναλεμε

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω δεν μπορω να καταλαβω γιατι δεν καταλαβαινετε επιτελους οτι το Galaxy s3 ειναι καλυτερο απο το iphone.

 

αφου εχει καλυτερα χαρακτηριστικα,τι καθομαστε και το ξαναλεμε

Φημες λενε οτι οι αυτοκτονιες στη χωρα μας προερχονται κατα μεγαλυτερο ποσοστο απο κατοχους android. Υποκριτη.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω δεν μπορω να καταλαβω γιατι δεν καταλαβαινετε επιτελους οτι το Galaxy s3 ειναι καλυτερο απο το iphone.

 

αφου εχει καλυτερα χαρακτηριστικα,τι καθομαστε και το ξαναλεμε

 

Ίσως επειδή σε αυτό που έγραψα δεν παίζει ρόλο ποιο είναι καλύτερο; :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ιστορικα ολα τα δικαιωματα μας κερδηθηκαν με αιμα.

προχθες οι μπατσοι χτυπησαν τα αμεα...

ειχαν πετρες τα αμεα????

δυστηχως το συστημα σας εχει κοιμησει και ονειρευεστε οτι με chat,android και ναζια θα σας αφησει να ζησετε δικαια και ισοτιμα...

 

δεν πειραζει ομως...καποιοι αλλοι θα βγαζουν παντα το φιδι απο την τρυπα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ιστορικα ολα τα δικαιωματα μας κερδηθηκαν με αιμα.

προχθες οι μπατσοι χτυπησαν τα αμεα...

ειχαν πετρες τα αμεα????

δυστηχως το συστημα σας εχει κοιμησει και ονειρευεστε οτι με chat,android και ναζια θα σας αφησει να ζησετε δικαια και ισοτιμα...

 

δεν πειραζει ομως...καποιοι αλλοι θα βγαζουν παντα το φιδι απο την τρυπα...

 

To 70% των συληφθιεντων προχθες ηταν ανηλικοι.

Ποτε προλαβαν να καταλαβουν το συστημα και τα σχετικα τα 15χρονα;

Δεν εχουν δουλεψει καν και εμαθαν τα δικαιωματα της εργατιας για να τα υπερασπιστουν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε ποιον περιμενες να συλλαβουνε?

τον νταγλαρα τον ουγκ τον τουμπανιασμενο απο τα αναβολικα που τον στειλανε για φασαρια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε ποιον περιμενες να συλλαβουνε?

τον νταγλαρα τον ουγκ τον τουμπανιασμενο απο τα αναβολικα που τον στειλανε για φασαρια?

 

Δε νομιζω οτι αυτη ειναι η απαντηση...

δε ξερω αν ειδες πλανα απο τους μπαχαλακηδες.... στη πρωτη γραμμη εβλεπες κρανοφορους ή κουκουλοφορους και απο κατω σωμα 15 χρονου.... 1.60 υψος και 50 κιλα με το ζορι... παιδακια...

αυτα συλλαβανε γιατι αυτα ηταν η πλειοψηφια... συμφωνα με αυτα που ειδα τουλαχιστον.

 

Και ξαναρωταω.... 15 χρονων ποτε προλαβαν και μπουχτησαν απτο κεφαλαιο,απτη πλουτοκρατια,ποτε ζησανε τι εστι κυβερνησεις...ποτε δουλεψανε και νοιωσανε τι εστι καταπιεση του εργαζομενου;

ή μηπως ειμαστε τοσο πολυ μπροστα σαν λαος (εδω γελαμε);;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν πειραζει ομως...καποιοι αλλοι θα βγαζουν παντα το φιδι απο την τρυπα...

 

Mιας και πας στα δικαστηρια και στηριζεις τους ηρωες μας, πεστους σε παρακαλω ναναι ηρωες και στο δικαστηριο και ναχουν τα @@ να παραδεχονται τον λογο που ηταν εκει και τι εκαναν και να μη λενε δικαιολογιες του στυλ "πηγαινα φροντιστηριο", "πηγαινα να παρω την αναπηρη αδερφη μου απτο μετρο" και ολες αυητες τις αστειες δικαιολογιες που λενε κατα καιρους.

Δεν ειναι ετσι οι ηρωες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mιας και πας στα δικαστηρια και στηριζεις τους ηρωες μας, πεστους σε παρακαλω ναναι ηρωες και στο δικαστηριο και ναχουν τα @@ να παραδεχονται τον λογο που ηταν εκει και τι εκαναν και να μη λενε δικαιολογιες του στυλ "πηγαινα φροντιστηριο", "πηγαινα να παρω την αναπηρη αδερφη μου απτο μετρο" και ολες αυητες τις αστειες δικαιολογιες που λενε κατα καιρους.

Δεν ειναι ετσι οι ηρωες.

οπως παραδεχονται οι ματατζηδες οτι φορτωνουν μολοτωφ στους πολιτες?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...