Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδικο καθισματακι αυτοκινητου Foppa pedretti 131 τελικη απο Amzaon it

 

Εχω 2. Ενα απο Ελλαδα στα 180ε και ενα απο το αντιστοιχο πεσρινο BF Ιταλικου Amazon στα 130 παλι . Πολυ καλο γενικα για παιδια απο 9-36 κιλα

 

 

Ακόμα και αν το αυτοκίνητο δεν έχει υποδοχή να προτιμάτε κάθισμα με isofix. Επειδή αυτή η κατηγορία έναι ~μέχρι 12 ετών,άρα το επόμενό σας αυτοκίνητο θα έχει.  Και είναι κρίμα να μην έχετε ένα ασφαλέστερο κάθισμα.

 Δεν την ήξερα την εταιρεία Foppa αλλά εγώ χρόνια τώρα σε BF έχω πάρει και για εμένα αλλά και γνωστούς καθίσματα της cybex που το γερμανικό άμαζον τα βγάζει σε χώμα. Έχουν κορυφαία απόδοση σε δοκιμές. Έχετε το νου σας τις επόμενες μέρες. όλο και κάτι θα βγάλει.

 

 

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

GREE Αφυγραντήρας Petal GDN10AY-K4EBA4A (10Lt/24h)

http://www.electrostudio.gr/product/25034/gree-afygrantiras-petal-gdn10ay-k4eba4a-10lt24h

89 Ευρώ

 

Σκρουτζ

https://www.skroutz.gr/s/13367647/Gree-GDN10AY-K4EBA4A.html

125 Ευρώ

Ευχαριστώ πολύ. Έφυγε παραγγελία μιας και ήμουν σε αναζήτηση για το δωμάτιο της μικρής μου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά επειδή ψωνίζω συχνά απο zara παρηγγειλα τα αντίστοιχα νούμερα και επιβεβαιώθηκα. Είμαι 1.80 84 κιλά και ολα τα μπλουζάκια τα πήρα σε L τα παντελόνια σε 42 και παλτό σε L. Ολα τα παντελόνια ήταν πολύ σωστά σε εφαρμογή 2 εκ των οποίων θελουν μόνο ενα απλό κόντημα. Εχω την εντύπωση οτι τα πήρες λίγο μεγάλα.

 

Κι εγώ σαν και σένα είμαι και τα πήρα σε XL. Μη ξεχνάς όμως ότι με το πλύσιμο μπαίνουν τα ρούχα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το "Compact Disk Club" έχει τουλάχιστον απο χθές το απόγευμα μια προσφορά για την "Black Friday", όπου αν αγοράσεις μια φυσική συλλογή στα 49.00 Ευρώ , σου κάνoυν δώρο ένα USB stick με επιπλέον 3 συλλογές της αρεσκείας σου αποθηκευμένες σε αυτό και επίσης μια κάρτα υγείας "Clevercare" δώρο.

 

Αυτή η προσφορά διατίθεται μέσω τηλεφώνου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρετε κανένα ευρωπαϊκό site για βιταμίνες? Παραγγελνω από iherb αλλά είναι αμερικανικό και δε ξέρω πλέον τι θα παίζει με τελωνείο. Έχετε καμιά πρόταση?

healthmonthly.co.uk

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι φοβέρα ρούχα πήραμε από μανγκο;τα ρούχα είναι καταπληκτικά σε σχέδια κ ποιότητα σε σχέση με αυτά που δώσαμε..πραγματικά φοβερή ποιότητα..ευχαριστώ το παλικάρι που έδωσε το λινκ

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι φοβέρα ρούχα πήραμε από μανγκο;τα ρούχα είναι καταπληκτικά σε σχέδια κ ποιότητα σε σχέση με αυτά που δώσαμε..πραγματικά φοβερή ποιότητα..ευχαριστώ το παλικάρι που έδωσε το λινκ

 

Να 'σαι καλά, να ΄χουμε να γκρεμίζουμε :)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Ακόμα και αν το αυτοκίνητο δεν έχει υποδοχή να προτιμάτε κάθισμα με isofix. Επειδή αυτή η κατηγορία έναι ~μέχρι 12 ετών,άρα το επόμενό σας αυτοκίνητο θα έχει.  Και είναι κρίμα να μην έχετε ένα ασφαλέστερο κάθισμα.

 Δεν την ήξερα την εταιρεία αλλά εγώ χρόνια τώρα σε BF έχω πάρει και για εμένα αλλά και γνωστούς καθίσματα της cybex που το γερμανικό άμαζον τα βγάζει σε χώμα. Έχουν κορυφαία απόδοση σε δοκιμές. Έχετε το νου σας τις επόμενες μέρες. όλο και κάτι θα βγάλει.

 

 

Με τι κριτηρια μας το προτεινεις το συγκεκριμένο καθισματάκι . Έχει λάβει μέρος σε κάποιο τεστ πρόσκρουσης ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσπαθω να παραγγειλω απο το απογευμα ρουχα απο το mango και ενω περναει η παραγγελια μου πεταει οτι η συναλλαγη ακυρωθηκε. Δοκιμασα με paypal και με καρτα mastercard. Aντιμετωπιζει κανεις το ιδιο προβλημα? Σκεφτηκα λογω ημερας μηπως εξαντληθηκε το οριο συναλλαγων για εξωτερικο της τραπεζας. Οποτε θα ξαναδοκιμασω μετα τις 12. Κριμα και εχει ωραιες τιμες....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τι κριτηρια μας το προτεινεις το συγκεκριμένο καθισματάκι . Έχει λάβει μέρος σε κάποιο τεστ πρόσκρουσης ?

 

Όλα λαμβάνουν για να πάρουν έγκριση. Της συγκεκριμένης εταιρίας έχουν κορυφαίες επιδόσεις. Υπάρχουν αναλυτικές δοκιμές πχ στην ADAC.

Αλλά δες και εδώ:

http://cybex-online.com/en

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...