Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στα myMarket μέχρι σήμερα 4/11 οι πρώτοι 6.000 πελάτες, με αγορές άνω των 60€ παίρνουν δώρο 25€ σε κουπόνια της P&G (Ariel, Gillette, Oral B κλπ).

Το άκουσα στο ράδιο (αυτό που δίνει τα δωρεάν καύσιμα  :-D)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όσους παίρνουν καφέ σπυρί, το μάκρο έχει τους καφέδες RIOBA (5/11-18/11) στην τιμή των 6,88ευρώ το κιλό...

Ο καφές είναι αξιοπρεπής τόσο για την τιμή του όσο και την ποιότητα.

Συνήθως προτιμώ τον Gold.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όσους παίρνουν καφέ σπυρί, το μάκρο έχει τους καφέδες RIOBA (5/11-18/11) στην τιμή των 6,88ευρώ το κιλό...

Ο καφές είναι αξιοπρεπής τόσο για την τιμή του όσο και την ποιότητα.

Συνήθως προτιμώ τον Gold.

 

φτου και πήρα το Σαββάτο RIOBA 10/κιλό. Επιβεβαιώνω ότι είναι πολύ καλός, εγώ παίρνω το μπλε (100% arabica) και είναι αξιοπρεπέστατος!

 

Ευχαριστώ για την πληροφορία. Θα εφοδιαστώ για τη χρονιά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΒ Βασιλόπουλος. Skip κάψουλες 16 τεμ regular ή spring 6,49 ευρώ, και δώρο 100 πόντους με την κάρτα

δηλαδή 3.00 ευρώ μειον... Σε συνδιασμό με κουπονάκι από Livesmart ( μείον 2 ευρώ) Τελική  1,49 ευρώ.... (από 30/10- 12/11)

 

To κουπόνι Livesmart που το βρίσκεις ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φτου και πήρα το Σαββάτο RIOBA 10/κιλό. Επιβεβαιώνω ότι είναι πολύ καλός, εγώ παίρνω το μπλε (100% arabica) και είναι αξιοπρεπέστατος!

 

Ευχαριστώ για την πληροφορία. Θα εφοδιαστώ για τη χρονιά

Φιλε καλύτερα μέτριος καφές και φρέσκος, παρά η καλύτερη μάρκα μπαγιάτικος..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα προ ολίγου, από τον Βερόπουλο Αγ. Παρασκευής, 2 Gillette Proglide Fusion  με 0,39 ευρώ/τεμ και έχει μερικές ακόμη.

έχουν βγάλει το κουπόνι από το σιτε. όποιος πρόλαβε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Στο επιθυμίες βλέπω κουπόνι -5,00€ για Gillete Fusion Proglide.

για αυτό μιλάμε?

ναι και εγώ το βλέπω, μέχρι να κάνω login όπου δεν μου το εμφανίζει καθόλου. (δεν το έχω τυπώσει ποτέ μου)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Με easy γεμίζει!
Ο easy 97,2 σας δίνει δωρεάν καύσιμα Jet Oil! 

 

Συντονιστείτε καθημερινά στον easy 97,2 για να μάθετε ποιό πρατήριο της JET OIL θα δίνει κάθε μέρα για 15’, δωρεάν βενζίνη.

 

Από τη Δευτέρα 03/11 και κάθε πρωί, μέσα από την εκπομπή Easy Breakfast (στις 09:00), θα ανακοινώνεται σε ποιά ώρα της ημέρας, ο easy 97,2 θα προσφέρει τα δωρεάν καύσιμα.

 

1 ώρα πριν από την ανακοίνωση του πρατηρίου JET OIL, θα ανακοινώνεται στον αέρα η περιοχή στην οποία θα πραγματοποιηθεί ο διαγωνισμός.

 

Όταν πλέον φτάσει η ώρα, ο παραγωγός θα αποκαλύπτει το πρατήριο της JET OIL (ακριβής δ/νση). 

 

Στο πρατήριο JET OIL που θα επισκέπτεστε, θα πρέπει να πείτε «Με easy γεμίζει» (υποχρεωτικά) και να ακούτε εκείνη την ώρα στο αυτοκίνητό σας easy 97,2.

 

Μπορείτε να προμηθεύσετε το αυτοκίνητό σας με όση αμόλυβδη 95 οκτανίων ή Diesel κίνησης επιθυμείτε.

 

ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ

Δευτέρα 03/11 – Παρασκευή 21/11

 

 

Στην περιοχή της Βάρης θα είναι το πρατήριο. Θα ανακοινωθεί σε μία ώρα περίπου 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...