Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Προφανως εχουν οριο/κοφτη, ισως για παραδειγμα 1 κουπονι ανα ωρα, ή 1 ανα 6ωρο, ή 5 ανα τριωρο κλπ. Οπως τα εχουν ξαναγραψει συμφορουμιτες, εμφανιζεται για καποια λεπτα/ωρα και μετα τελος. Δεν ειναι πολυ κοντα χρονικα τα ποστς σας επομενως νομιζω οτι ετσι εξηγειται.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Όπως διάβασα χθες σε δελτίο τύπου αλλά και ύστερα από δική μου επίσκεψη σε κατάστημα. όσοι έχουν Q και F2G αν κάνουν 20€ ανανέωση τσιμπάνε δωράκι ένα UNO, μια χαρά για τις γιορτές. 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανως εχουν οριο/κοφτη, ισως για παραδειγμα 1 κουπονι ανα ωρα, ή 1 ανα 6ωρο, ή 5 ανα τριωρο κλπ. Οπως τα εχουν ξαναγραψει συμφορουμιτες, εμφανιζεται για καποια λεπτα/ωρα και μετα τελος. Δεν ειναι πολυ κοντα χρονικα τα ποστς σας επομενως νομιζω οτι ετσι εξηγειται.

 

Μάλλον αυτό είναι αν βλέπεις και εσύ το ίδιο με εμένα δεν εξηγείτε αλλιώς. 

 

Για χθες χρονικά, ήταν περίπου 2 ώρες διαφορά μιας και άργησα να ποστάρω κι όλας αλλά σήμερα ? ούτε μια ώρα δεν κρατάνε 8.35 είναι το ποστ του Νίκου και 9.32 το δικό μου. :(

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

^^

Μεταφερθηκε εδω αφου ειναι εκτος τεχνολογιας.

 

Προσοχη μονο γιατι στο sms συνδεεται το ουνο με την "προσφορα διπλασιασμου/μπονους ως 60ευρω" (δωρο uno με ανανεωση 10ευρω αφου ενεργοποιησεις  δωρο μεχρι 60 ευρω με διπλασιασμο της πρωτης ανανεωσης καθε μηνα για εξι μηνες), εξηγω:

εχω διαβασει σε αλλο φορουμ οτι για να παρεις αυτο το δωρο του διπλασιασμου/μπονους, το πρωτο δεκαρικο που βαζεις γινεται 17-18 με τον διπλασιασμο αλλα ολο αυτο το ποσο λογιζεται ως μπονους και α) δεν μπορεις να αγορασεις πακετα β) ληγει σε 30 ημερες.

 

Χρειαζεται επιπλεον πληροφορηση λοιπον αυτο, εδω και μια βδομαδα εχω λαβει το σμσ αλλα δεν θελω να πληρωσω εμμεσα το ουνο 10 ευρω αφου στα μαγαζια κανει 4.99 ετσι φοβηθηκα να γινω "πειραματοζωο" (και με -30% εκπτωση στα παιχνιδια το πηρα προχθες απο καρφουρ 3.5 ευρω) . Αν δεν υπαρχει τετοιο θεμα, τοτε ναι, ειναι αξιο λογου.


 

 

Μάλλον αυτό είναι αν βλέπεις και εσύ το ίδιο με εμένα δεν εξηγείτε αλλιώς. 

 

Για χθες χρονικά, ήταν περίπου 2 ώρες διαφορά μιας και άργησα να ποστάρω κι όλας αλλά σήμερα ? ούτε μια ώρα δεν κρατάνε 8.35 είναι το ποστ του Νίκου και 9.32 το δικό μου. :(

 

 

Μπορει να αγορασε καποιος στις 8.36... ;)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον αυτό είναι αν βλέπεις και εσύ το ίδιο με εμένα δεν εξηγείτε αλλιώς. 

 

Για χθες χρονικά, ήταν περίπου 2 ώρες διαφορά μιας και άργησα να ποστάρω κι όλας αλλά σήμερα ? ούτε μια ώρα δεν κρατάνε 8.35 είναι το ποστ του Νίκου και 9.32 το δικό μου. :(

 

Παντως εχθες βραδυ προλαβα και χτυπησα 3, τωρα και εγω δεν τα βλεπω διαθέσιμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^^

Μεταφερθηκε εδω αφου ειναι εκτος τεχνολογιας.

 

Προσοχη μονο γιατι στο sms συνδεεται το ουνο με την "προσφορα διπλασιασμου/μπονους ως 60ευρω" (δωρο uno με ανανεωση 10ευρω αφου ενεργοποιησεις  δωρο μεχρι 60 ευρω με διπλασιασμο της πρωτης ανανεωσης καθε μηνα για εξι μηνες), εξηγω:

εχω διαβασει σε αλλο φορουμ οτι για να παρεις αυτο το δωρο του διπλασιασμου/μπονους, το πρωτο δεκαρικο που βαζεις γινεται 17-18 με τον διπλασιασμο αλλα ολο αυτο το ποσο λογιζεται ως μπονους και α) δεν μπορεις να αγορασεις πακετα β) ληγει σε 30 ημερες.

 

Χρειαζεται επιπλεον πληροφορηση λοιπον αυτο, εδω και μια βδομαδα εχω λαβει το σμσ αλλα δεν θελω να πληρωσω εμμεσα το ουνο 10 ευρω αφου στα μαγαζια κανει 4.99 ετσι φοβηθηκα να γινω "πειραματοζωο" (και με -30% εκπτωση στα παιχνιδια το πηρα προχθες απο καρφουρ 3.5 ευρω) . Αν δεν υπαρχει τετοιο θεμα, τοτε ναι, ειναι αξιο λογου.

 

 

 

Μπορει να αγορασε καποιος στις 8.36... ;)

 

 

 

Ειναι οπως ακριβως τα λες. Αν δεν θελεις να κανεις χρηση των 10ευρω μπονους τους επομενους πεντε μηνες ΜΗΝ βαλεις 10 ευρω τον πρωτο μηνα. Θα γινει ολο μπονους και θα πρεπει να ξαναβαλεις λεφτα (ή να μην εχεις καθολου για εναν μηνα, εσυ διαλεγεις).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

HAPPY HOUR* στα καταστήματα Carrefour, Carrefour Μαρινόπουλος και Carrefour Express!

Ελάτε σήμερα Τετάρτη 17.12, από τις 13:00 έως και το κλείσιμο των καταστημάτων και επωφεληθείτε της έκπτωσης:

-30% στα προϊόντα στοματικής υγιεινής

*Εξαιρούνται τα καταστήματα σε Σαντορίνη, Σκιάθο, Σκόπελο, Τήνο, Σύρο, Σκάλα Λακωνίας, Καστέλι Χανίων
*Ισχύει για τους κατόχους της κάρτας Club
*Ισχύει στα εταιρικά καταστήματα της Μαρινόπουλος Α.Ε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μακρο 17-21 δεκεμβριου

 

post-93334-0-70894300-1418845435_thumb.jpg

 

 

το μιξερ πρεπει να ξεπουλησε! B)

rebus> τσουξτε 2 μπουκαλες ουισκι μπας και αγορασετε το μιξερ για να μην το βαζουμε μεχρι την πρωτοχρονια... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...