Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

SKIP ΣΚΟΝΗ 55 ΜΕΖΟΥΡΕΣ BAZAAR

 

απο 15,80 ====> 7,90 ====> -3 ευρω κουπονι απο επιθυμιες = 4,90

Αν βεβαια δεν εχουν εξαντληθει....

 

Την εχω στησει καραουλι εδω και εβδομαδες για να παρω απορυπαντικο  :ph34r:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Το κονιακ που εχει προσφορα ο μαρινοπουλος στα 11,5 , γνωρίζει κανεις πόσο εχει κανονική τιμή; Αξίζει η προσφορά;</p>

 

Κανονικά κάνει γύρω στα 15,30... ενω τώρα που είναι περίοδος προσφορων στα ποτά ... πχ στον ΑΒ στο φυλλάδιο το έχει σε προσφορά -1 ευρώ στα 14,30 οπότε ναι θα έλεγα είναι καλή η τιμή του Μαρινόπουλου... Αρκεί να βρεις απόθεμα αν δεν τα εχουν βουτήξει οι μικρομαγαζατορες...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρε κανείς κανά ποτάκι από ΑΒ ; Ρωτάω γιατί υπάρχουν αρκετά ποτά που λόγω Χριστουγέννων είχαν ήδη κάποια έκπτωση ή δώρο αρκετούς πόντους στην κάρτα και δεν ξέρω αν συνδυάζονται οι προσφορές... Ναι μεν λέει από κάτω το κλασικό Σε παράλληλη προωθητική ενέργεια θα ισχύει η μεγαλύτερη έκπτωση αλλά επειδή ο ΑΒ δεν τα συνηθίζει αυτά τα κόλπα του Μαρινόπουλου και κάνει προσφορά στη προσφορά χωρίς πρόβλημα συνήθως γι αυτό ρωτάω...

 

Πχ έχω σταμπάρει ένα Glenfidich 12άρι που κάνει 29,45 και αν πάρει έκπτωση 15 % πάει στα 25 ευρώ... και δίνει 100 πόντους στην κάρτα (100 πόντοι = 3 ευρώ ) οπότε φτάνει στα 22 ευρώ για ένα τίμιο ουίσκι...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όποιον έιναι Αθήνα στον Γέρακα κοντά.

Σήμερα Bazaar στα προιόντα NIVEA 17:30-20:30 στα γραφεία της εταιρίας Αγίου Νεκταρίου 2 Γέρακας.

Από ότι έχω ενημερωθεί πολύ χαμηλές τιμές. (μου είπαν για αποσμητικό Nivea με 0,40-0,50€)

Δεν θέλω να χαντακώσω κανέναν οπότε δεν είμαι σίγουρος για τις τιμές. 

Απλά μου το είπαν και σκέφτηκα ότι κάποιοι που μένουν κοντά μπορούν να το επισκευτούν και να τσεκάρουν.

Επαναλαμβάνω πως διατηρώ μια επιφύλαξη για τις τιμές γιατί δεν έχω πάει να τα δώ με τα μάτια μου για να είμαι σίγουρος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

SKIP ΣΚΟΝΗ 55 ΜΕΖΟΥΡΕΣ BAZAAR

 

απο 15,80 ====> 7,90 ====> -3 ευρω κουπονι απο επιθυμιες = 4,90

Αν βεβαια δεν εχουν εξαντληθει....

 

Την εχω στησει καραουλι εδω και εβδομαδες για να παρω απορυπαντικο :ph34r:

μυρίζει ρε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από NIVEA Γέρακα αποσμητικό 200ml  2e  τα μικρα 1e , after shave (cool kick) 3e,αφροί ξυρίσματος 1,5e ,έμπλαστρο ΛΕΟΝΤΟΣ 1,5e ,κρέμα ημερας (expert lift) 50ml  5e  ,αντιβακτηριακο χεριών 100ml 1e.Άλλες τιμές δεν θυμάμαι, γενικα ξεκινούν από -30% και σε ορισμένα προιόντα φτανουν -80% από τις κανονικές τιμές.Είναι και αύριο 10:00-19:00

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...