Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υπαρχουν αρκετες προτασεις για φτηνα φιλτρα τελικα.

Ευχαριστω παιδια.

Άκυρο ίσως σχετικά με την κανάτα αλλα έχω τα τελευταία δυο χρόνια παίρνω κατι μούφα φίλτρα απο το ebay με <1€ και κάνουν δουλειά (μειώνουν οσμή και κρατάνε στερεά)

 

Τυχαίο λινκ http://m.ebay.co.uk/itm/351032952263

 

Κατα τα αλλα εάν έχεις λεφτά αξίζει ενα καλο φίλτρο με uv, αντίστροφη όσμωση κλπ! Έκανα δώρο μετα απο ανακαταςκευη ενα που χάριζε εδώ ενα παλικάρι σε οικογένεια και έχουν σωθεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δε ξερω αν αναφερθηκε, αλλά ο Μασουτης εχει skip υγρο, σκόνη, κάψουλες, πανισχυρο μικρό 8,5 ευρώ το καθενα. Με το κουπονι απο livesmart -3, παει 5,5 ευρω.

 

Το ιδιο skip σκονη 55 μεζουρες και υγρο εχει το Discount Market (που μαλλον μονο Θεσσαλονικη εχει), απο Σαββατο 27 ως 31/12, 7,69 ευρω και αποτι ρωτησα δεχονται τα κουπονια. Αρα ακομα πιο οικονομικα και απο μασουτη βγαινει, ~4,7.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο Carrefour Μαρινοπουλος στη Δραπετσώνα είχε μελομακάρονα και κουραμπιέδες -30% 23-29 Δεκεμβρίου(δν είμαι σίγουρος για την ημερομηνία). Δεν ξέρω άμα ισχύει σε όλα τα καταστήματα απλά το αναφέρω μήπως το είδε και κάποιος άλλος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To edreams προσθετει (τουλαχιστον ετσι εκανε παλιοτερα) το κοστος της πληρωμης με πιστωτικη. Δεν φαινεται στην τιμη, μπαινει η αυξηση (%) στο τελος. Οποτε ισως το 15ευρω να ειναι εκπτωση, αλλα οχι τοσο σπουδαια οσο φαινεται.

 

Δοκιμαστε το παντως, ισως να εχει αλλαξει τακτικη. Εγω ΠΟΤΕ δεν αγορασα απο edreams κατι φτηνοτερο απο τα κλασικα ταξιδιωτικα σαιτ της χωρας μας (κι εχω δοκιμασει πολλα απο αυτα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

HAPPY HOUR* στα καταστήματα Carrefour, Carrefour

Μαρινόπουλος και Carrefour Express!

Ελάτε σήμερα Τρίτη 23.12, από τις 14:00 έως και το

κλείσιμο των καταστημάτων και επωφεληθείτε της

έκπτωσης:

-20% στα λάδια

-20% στις μπύρες

*Εξαιρούνται τα καταστήματα σε Σαντορίνη, Σκιάθο,

Σκόπελο, Τήνο, Σύρο, Σκάλα Λακωνίας, Καστέλι Χανίων

*Ισχύει για τους κατόχους της κάρτας Club

*Ισχύει στα εταιρικά καταστήματα της Μαρινόπουλος Α.Ε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...