Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απλα υπενθυμιζω οτι ο βεροπουλος εχει καλες προσφορες: edam k gouda γερμανιας μπαστουνι 3€/κιλο, φετα τρικαλων πολυ ωραια 4,8€ κιλο, γραβιερα θρακης αγελαδινη (δεν ειναι του γουστου μου) 4,8€ κιλο, τυροπιτακια 1€, ολα τα λαδια -20%, αρνακι γαλακτος 7€, κρασια-αφρωδεις οινοι-σαμπανιες 30%,κοτοπουλο ελληνικο 2€ κιλο, μπριζολα χοιρινη κοντρα ελληνικη 4,2€ κιλο.και στα 100€ ταμειο πληρωνεις 85€, και με καρτα eurobank 3€ επιστροφη.=82€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

πηρα το backpack απο εκο(η προσφορα ισχυει μεχρι φεβρουαριο)

http://www.tesco.com/direct/ellehammer-backpack-black/255-9370.prd?icid=Ellehammer_trade_slot7

το μονο που με χαλαει ειναι οτι χωραει οριακα το 15' macbook μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πηρα το backpack απο εκο(η προσφορα ισχυει μεχρι φεβρουαριο)

http://www.tesco.com/direct/ellehammer-backpack-black/255-9370.prd?icid=Ellehammer_trade_slot7

το μονο που με χαλαει ειναι οτι χωραει οριακα το 15' macbook μου...

 

Εμένα το lenovo μου το χωράει με πολύ ζόρι... Έχω βρει πατέντα για να το βάζω. Παρόλα αυτά είναι πολύ ποιοτικό και αξίζει σίγουρα τα λεφτά του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα το lenovo μου το χωράει με πολύ ζόρι... Έχω βρει πατέντα για να το βάζω. Παρόλα αυτά είναι πολύ ποιοτικό και αξίζει σίγουρα τα λεφτά του.

 Τί πατέντα έκανες; Γιατί και το δικό μου το λενόβο μαπίνει πολύ δύσκολα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Τί πατέντα έκανες; Γιατί και το δικό μου το λενόβο μαπίνει πολύ δύσκολα.

 

Το περνάω από τη μια γωνία και το πηγαίνω όσο πιο πίσω πάει και μετά το περνάω από την άλλη γωνία. Βασικά είναι δύσκολο να το εξηγήσω με λόγια. :P

 

Η αλήθεια είναι πως πιέζεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το περνάω από τη μια γωνία και το πηγαίνω όσο πιο πίσω πάει και μετά το περνάω από την άλλη γωνία. Βασικά είναι δύσκολο να το εξηγήσω με λόγια. :P

 

Η αλήθεια είναι πως πιέζεται.

 

Κατάλαβα ακριβώς τι εννοείς, αυτό έκανα κι εγώ αλλά δεν πείθομαι ότι θα τη βγάλουν καθαρή η γωνίες του λαπτοπ οπότε δεν ξέρω εάν θα το δοκιμάσω πάλι. Κρίμα γιατί άλλους 2 πόνοτυς το πολύ ήθελε. Για 14άρι είναι σούπερ ντούπερ. Πάντως δεν παύει να είναι πολύ καλό σακίδιο για τα χρήματά της ΕΚΟ (σε κανονική τιμή υπάρχουν και άλλες επιλογές προφανώς).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για 17'αρι δεν κάνει κανένα της ΕΚΟ?

έχω 17 toshiba και το χωράει οριακά. Είναι όμως slim και όχι γκουμούτσα.

Πάρε το laptop και πήγαινε σε μια eko να δοκιμάσεις

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο Carrefour Μαρινοπουλος στη Δραπετσώνα είχε μελομακάρονα και κουραμπιέδες -30% 23-29 Δεκεμβρίου(δν είμαι σίγουρος για την ημερομηνία). Δεν ξέρω άμα ισχύει σε όλα τα καταστήματα απλά το αναφέρω μήπως το είδε και κάποιος άλλος

Επιβεβαιωνω στο μαρινοπουλο  στο τριεθνες αγιας βαρβαρας  αιγαλεω χαιδαριου, στο σταθμο του μετρο αγ. μαρινας τελος παντων χωρις ημερομηνια ομως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...