Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συστημα σιδερωματος Stiroplus SP1022 @ kotso 69,90 + δωροεπιταγη 10 ευρω collect at store

http://www.kotsovolos.gr/site/small-home-appliances/ironing/iron-systems/141839-stiroplus-sp1022?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_content=sdaironingsystemstiroplus&utm_campaign=nlweek41_150202_sdaironingdisc25

αξιζει? το εχει κανεις? στο σκρουτζ δεν το εχει κανενας αλλος , μαλλον ειναι ειδικη εκδοση για τον κωτσο

στα + οτι μπορεις να κανεις refill νερο συνεχεια χωρις να περιμενεις να κρυωσει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Λεει απο που ειναι το γαλα;

Από 100+ γαλακτοπαραγωγούς ΘΕΣσαλίας και ΠΙΕρίας (για αυτό και το ΘΕΣγάλα ΠΙΕς ) 

Δυστυχώς το site είναι down τώρα αλλά μπορείτε να δείτε σχετικά video 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Χωρίς να είμαι απόλυτα σίγουρος το όνομα του ιδιοκτήτη είχε έρθει στη φορα απο κάτι εκπομπές που έκανε ο Ευαγγελατος στον αντ1, κι είχε σχέση με μεταφορά σκόνη γάλακτος απο Βουλγαρία

 

Δεν έχουμε γάλα να πιούμε εδώ στην Αθήνα, δηλαδή. Και το Όλυμπος από σκόνη είναι, μακάρι να μας έρθουν κι εμάς αυτά τα μηχανάκια...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχουμε γάλα να πιούμε εδώ στην Αθήνα, δηλαδή. Και το Όλυμπος από σκόνη είναι, μακάρι να μας έρθουν κι εμάς αυτά τα μηχανάκια...

το βιολογικό όλυμπος απο σκόνη είναι????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

το βιολογικό όλυμπος απο σκόνη είναι????

Κανένα δεν είναι από σκόνη... Άλλα μην το πεις σε κανέναν γιατί θα σε περάσουν για περίεργο και του συστήματος

 

 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βερόπουλος 5/2 - 7/2

 

-20% σε όλα τα ελαιόλαδα 1 και 2 λίτρων

-20% σε όλα τα προϊόντα ''Rio Mare''

-Φέτα Τριπόλεως βαρέλι 5,99 ευρώ/κιλό

-30% σε όλα τα αναψυκτικά Pepsi,Ήβη και 7-UP 1,5 λίτρου

-30% σε όλα τα μακαρόνια

 

Και για κάθε 100 ευρώ αγορών,αφαιρούνται 15 ευρώ από το λογαριασμό.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μασούτης  5/2 - 7/2

 

-Κιμάς βόειου νεαρού ζώου Γερμανίας 5,99 ευρώ/κιλό

-35% σε όλα τα κατεψυγμένα λαχανικά Λαζαρίδη (με τη mas card)

-όλα τα αναψυκτικά Coca Cola 1 λίτρου(regular,light,zero) 2+1 δώρο (με τη mas card)

-40% σε όλες τις πάνες Babylino(οικονομικές συσκευασίες) και στα μωρομάντηλα Babycare(μονές συσκευασίες) (με τη mas card)

-50% σε όλα τα προϊόντα AIM (με τη mas card)

-όλα τα σαμπουάν Ultrex 1+1 δώρο,4,78 το σετ (ισχύει για τα δεμένα σετ)

 

*Μέχρι εξαντλήσεως των αποθεμάτων και έως 3 τμχ ανά Α.Φ.Μ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από αύριο Τετάρτη μέχρι και το Σάββατο η εταιρεία Melina May κάνει ένα bazaar με ρούχα και παπούτσια στα γραφεία της(Μεσογείων 467 κ Γούναρη 40,Αγ.Παρασκευή,απέναντι από την ΕΡΤ) με έκπτωση έως 90%,σύμφωνα με το ενημερωτικό mail.

Και με την αγορά 3 προϊόντων,κάνει το ένα δώρο(το δώρο αφορά προϊόν ίσης ή μικρότερης αξίας).Δεν ξέρω πόσο καλής ποιότητας είναι τα προϊόντα που θα έχει,μια φορά έχει τύχει να πάρω κ από τότε μου στέλνουν mail

Ωράριο:από 4/2 έως 6/2 14.00-20.00 και το Σάββατο 10.00-16.00

Εδώ το link από το facebook για όσες/όσους ενδιαφέρονται.

https://www.facebook.com/events/346005865590232/?notif_t=plan_user_joined%20&utm_source=Newsletter_03_02_15+II&utm_medium=&utm_term=20150203T130000&emst=YSupoOHaMk_36248_746863_2

λοιπον παιδια πηγα στο παραπανω, για εισοδο καλυτερα να πατε απο μεσογειων λιγο μετα το lidl ειναι, ουσιαστικα εισοδος γκαραζ ειναι. δε μου αρεσε απολυτως τπτ! το 99% των ρουχων ηταν μαρκα (la)redoute και σιγουρα 5 χρονων μοντελα. οποιος μενει 5 λεπτα απο εκει ας πεταχτει για να του φυγει η περιεργεια, αμα εισαι πανω απο 5 λεπτα μη πας!

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

LIDL μονο για αυριο Σαββατο:

Αραβοσιτελαιο ΜΙΝΕΡΒΑ 2λιτρων= 3,49€

 

 

Παρασκευη ειναι αυριο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

μήπως εχει βγει καμια προσφορά για ταμπλέτες πλυντηρίου πιάτων; 

 

 

Carrefour

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

μήπως εχει βγει καμια προσφορά για ταμπλέτες πλυντηρίου πιάτων; 

 

 

 

Χθες στον σκλαβενίτη είδα Sticker στις Finish (και είχαν νομίζω και παραπάνω ταμπλέτες) και 1+1 σε ταμπλέτες fairy.

Τιμές, μέγεθη κλπ. Δεν κοιτάξα, ήμουν περαστικός από τον διάδρομο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...