Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Την προηγούμενη εβδομάδα ξεκίνησα να πίνω το ΘΕΣγαλα (ΠΙΕςγάλα)

Πολύ ωραίο και πλούσιο , όσοι είναι Θεσσαλονίκη και Λάρισα αξίζει μια δοκιμή, με το στικ που έχει το λίτρο βγαίνει 1€.

Ετυχε να δοκιμασω κεγω και οντως ειναι πολυ ωραιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

πέρασα εχθές από Hondos. Έχει όλα τα oral-b 1+1 δώρο (εκτός από τα ανταλλακτικά).

πχ. η pro600 βγαίνουν τα 2 τεμάχια νομίζω στα 45€. -8€ από επιθυμίες άρα 18,50€/ τμχ.

 

αν μπορεί ας επιβεβαιώσει κάποιος τη τιμή και μέχρι πότε ισχύει.

 

ΥΓ. έχω μία ίδια, ξέρει κάποιος αν κάνει κάποιο ήχο ανά 30'' όπως λέει στις οδηγίες, γιατί η δικιά μου δεν κάνει τίποτα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετυχε να δοκιμασω κεγω και οντως ειναι πολυ ωραιο.

 

Κι εγώ το ξεκίνησα πρόσφατα

1 ευρώ έχει το λίτρο χωρίς το στικάκι

με το στικάκι αν θυμάμαι καλά 0,90 το λίτρο!!

 

ΕΤΣΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΦΡΕΣΚΟ ΓΑΛΑ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θυμάμαι όπως μου τα είπαν.

 

1,00 ευρω με το στικακι

1,10 χωρις

+0,20 το πλαστικο μπουκαλι

+0,50 το γυαλινο (επαναχρησιμοποιησιμο)

3,00 το στικάκι (μαλλον χωρίς λεφτά μέσα?... δεν είμαι σίγουρος) και ένα γυαλινο μπουκάλι δώρο

 

@vdeseris, το στικάκι είναι ένα usb για να το φορτώνεις χρήματα να έχεις να παίρνεις γάλα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

....

ΥΓ. έχω μία ίδια, ξέρει κάποιος αν κάνει κάποιο ήχο ανά 30'' όπως λέει στις οδηγίες, γιατί η δικιά μου δεν κάνει τίποτα 

Δεν κάνει κάθε 30" αλλά κάνει στα 2 λεπτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν κάνει κάθε 30" αλλά κάνει στα 2 λεπτά.

πέρασα εχθές από Hondos. Έχει όλα τα oral-b 1+1 δώρο (εκτός από τα ανταλλακτικά).

πχ. η pro600 βγαίνουν τα 2 τεμάχια νομίζω στα 45€. -8€ από επιθυμίες άρα 18,50€/ τμχ.

 

αν μπορεί ας επιβεβαιώσει κάποιος τη τιμή και μέχρι πότε ισχύει.

 

ΥΓ. έχω μία ίδια, ξέρει κάποιος αν κάνει κάποιο ήχο ανά 30'' όπως λέει στις οδηγίες, γιατί η δικιά μου δεν κάνει τίποτα

 

αυτη που κανει ηχο καθε 30 δευτερολεπτα ειναι η πιο ακριβη σειρα που εχει κ μια συσκευη smart guide
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεκινησε παλι το HAPPY HOUR στα Carrefour

 

HAPPY HOUR* στα καταστήματα Carrefour, Carrefour Μαρινόπουλος και Carrefour Express!

Ελάτε σήμερα Τετάρτη 04.02, από τις 15:00 έως και το κλείσιμο των καταστημάτων και επωφεληθείτε της έκπτωσης:

-20% στο ελαιόλαδο

*Εξαιρούνται τα καταστήματα σε Σαντορίνη, Σκιάθο, Σκόπελο, Τήνο, Σύρο, Σκάλα Λακωνίας, Καστέλι Χανίων
*Ισχύει για τους κατόχους της κάρτας Club
*Ισχύει στα εταιρικά καταστήματα της Μαρινόπουλος Α.Ε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οτι ερχεται απο Ροδοπη στο carrefour ( σκληρο τυρι , λευκο τυρι κλπ κλπ )  δεν τρωγεται

Υποθετω ( δεν ξερω) οτι θα ειναι απο Βουλγαρικα γαλατα γι αυτο και η χαμηλη ποιοτητα

Επειδή παίρνω γάλα Ροδόπη, αν κάποιος έχει κάποια γνώση περί του θέματος, ας μας ενημερώσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψυγειοκαταψυκτης Samsung 400 litre 2 έτη ολο, 10 moter. 599€http://www.mediamarkt.gr/mcs/product/SAMSUNG-RL60GEGIH,99452,397717,845221.html?langId=-18&et_lid=1956&utm_medium=email&et_cid=579&utm_source=Newsletter&et_sub=PSUGEIO-1095829&utm_campaign=Eflyer-Newsletter-3-2-2015

 

50+50(δωροεπιταγή) κάτω από τον ανταγωνισμό http://www.skroutz.gr/s/335977/Samsung-RL60GEGIH-Inox.html (price match kotso)

Καλή τιμή δωρεάν μεταφορικά και 50 ευρώ δωροεπιταγή.

 

Δεν έχω λαπτοπ για να ανεβάσω θέμα στις προσφορές, αν έχει κανείς όρεξη βάλτε το, αξίζει!

post-121954-0-72004100-1423059057_thumb.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την προηγούμενη εβδομάδα ξεκίνησα να πίνω το ΘΕΣγαλα (ΠΙΕςγάλα)

Πολύ ωραίο και πλούσιο , όσοι είναι Θεσσαλονίκη και Λάρισα αξίζει μια δοκιμή, με το στικ που έχει το λίτρο βγαίνει 1€.

Λεει απο που ειναι το γαλα;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή παίρνω γάλα Ροδόπη, αν κάποιος έχει κάποια γνώση περί του θέματος, ας μας ενημερώσει.

 

 

 

Χωρίς να είμαι απόλυτα σίγουρος το όνομα του ιδιοκτήτη είχε έρθει στη φορα απο κάτι εκπομπές που έκανε ο Ευαγγελατος στον αντ1, κι είχε σχέση με μεταφορά σκόνη γάλακτος απο Βουλγαρία

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...