Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χθες στον σκλαβενίτη είδα Sticker στις Finish (και είχαν νομίζω και παραπάνω ταμπλέτες) και 1+1 σε ταμπλέτες fairy.

Τιμές, μέγεθη κλπ. Δεν κοιτάξα, ήμουν περαστικός από τον διάδρομο.

Η προσφορά ήταν για τα fairy στις 22 ταμπλέτες ή τις 18 στο complete. Και μάλιστα τις έχει και 40 λεπτά φθηνότερα από το Carrefour που έχει την ίδια προσφορά, πάντα είναι ακριβότερο το Carrefour.

Επίσης ο Σκλαβενίτης είχε προσφορά -25% σε όλα τα σαπούνια fairy , στα mr proper και στα Swiffer.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είχε ακόμη στα carefour τις 48 ταμπλέτες με 9 ευρώ Finish.  

 

H 1+1 δώρο με 9.90 περίπου που αξίζει κιόλας περισσότερο δεν υπήρχε.

 

Παρατήρησα οτι την "καλή" προσφορά την είχαν σε ενα ραφάκι που χωράνε καμια 10 άρια κομμάτια το μέγιστο..

 

Αυτα στο κατα τα άλλα απαράδεκτο λογω συνεχόμενων ελλείψεων καρφουρ Αναπαύσεως Βριλήσσια.

Επεξ/σία από Prof_Chaos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στον ΑΒ σήμερα και αύριο οι καφέδες -20 % και τα όσπρια -25 %.

 

Το είδα σε τηλεοπτική χθες βράδυ και δεν έχω πηγή αλλά νομίζω έτσι ήταν οι προσφορές....

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στον ΑΒ σήμερα και αύριο οι καφέδες -20 % και τα όσπρια -25 %.

 

Το είδα σε τηλεοπτική χθες βράδυ και δεν έχω πηγή αλλά νομίζω έτσι ήταν οι προσφορές....

 

αραγε εχει και τις καψουλες;

(αν ναι θελω να ελπίζω οτι ειναι πιο σοβαρος απο το μαρινοπουλο που ανεβαζει την τιμή 10% και μετα κανει -15%...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

αραγε εχει και τις καψουλες;

(αν ναι θελω να ελπίζω οτι ειναι πιο σοβαρος απο το μαρινοπουλο που ανεβαζει την τιμή 10% και μετα κανει -15%...)

 

Ναι

 

 

4h9hkw.jpg

 

 

Επεξ/σία από matrixxx
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αραγε εχει και τις καψουλες;

(αν ναι θελω να ελπίζω οτι ειναι πιο σοβαρος απο το μαρινοπουλο που ανεβαζει την τιμή 10% και μετα κανει -15%...)

Επιβεβαιώνω οτι κ οι  καψουλες , εχουν 20% εκπτωση κ ΧΩΡΙΣ το γνωστο ελληνικο "καπέλο"....

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιβεβαιώνω οτι κ οι καψουλες , εχουν 20% εκπτωση κ ΧΩΡΙΣ το γνωστο ελληνικο "καπέλο"....

φιλε μου εχουν ολες οι καψουλες πχ και οι dolce? Και μεχρι ποτε ισχυει η εκπτωση αν γνωριζει κανεις
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε μου εχουν ολες οι καψουλες πχ και οι dolce? Και μεχρι ποτε ισχυει η εκπτωση αν γνωριζει κανεις

Για τις dolce ισχύει σίγουρα μιας κ αυτές πήρα...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι

 

 

4h9hkw.jpg

 

 

Συγγνωμη φιλε δεν ξερω τι κανει ο βασιλοπουλος με τις καψουλες αλλα αυτη η φωτο που εχεις βαλει με τις καψουλες τασιμο δεν ειναι απο τον βασιλοπουλο αλλα απο το φυλλαδιο του βεροπουλου σελιδα 2 που ισχυει απο τις 29/1 μεχρι τις 17/2 .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Carrefour Μαρινόπουλος  6/2 - 7/2

 

-Τυρί για τοστ Atlait Γερμανίας 3,99 ευρώ /κιλό

-20% στις μπύρες(εξαιρούνται οι Heineken)

-40% στα νωπά τεμαχισμένα κοτόπουλα ''Μιμίκος'' (δε συμμετέχουν το ολόκληρο κοτόπουλο και τα αλλαντικά)

-Πάπλωμα υπέρδιπλο 220χ240cm  13,90 ευρώ και μονό 160χ240cm  11,90 ευρώ

-25% σε καθαριστικά και είδη καθαρισμού για το σπίτι(εξαιρούνται τα προϊόντα Ajax και Palmolive)

-30% σε χαρτιά υγείας,κουζίνας,χαρτομάντηλα και χαρτοπετσέτες

-30% σε αλμυρά σνακ και τσιπς(δε συμμετέχουν τα κατεψυγμένα σνακ και οι ξηροί καρποί)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...