Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αξιζει αν παιρνεις τον Barista , που για καποιο λογο , ta Σ/Μ τον τιμολογουν στα 5€ , αντι 4,80 που εχουν ολους τους αλλους espresso...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγγνωμη φιλε δεν ξερω τι κανει ο βασιλοπουλος με τις καψουλες αλλα αυτη η φωτο που εχεις βαλει με τις καψουλες τασιμο δεν ειναι απο τον βασιλοπουλο αλλα απο το φυλλαδιο του βεροπουλου σελιδα 2 που ισχυει απο τις 29/1 μεχρι τις 17/2 .

Ναι φίλε μου έχεις δίκιο, είναι πράγματι αυτό που λες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΒ Βασιλόπουλος: Με 2 τεμάχια Soupline μαλακτικό 750ml (3,38 ευρώ Χ2 τεμάχια = 6,76 ευρώ σύνολο, δίνει 100 (!) πόντους στην κάρτα!

Ισχύει μέχρι 18/02.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΒ Βασιλόπουλος: Με 2 τεμάχια Soupline μαλακτικό 750ml (3,38 ευρώ Χ2 τεμάχια = 6,76 ευρώ σύνολο, δίνει 100 (!) πόντους στην κάρτα!

Ισχύει μέχρι 18/02.

 

πάρα πολύ καλό,

να το κάνω ακόμα πιο λιανά (όπως το είπα στην κοπελιά μου),

αν μου επιτρέπεις αγαπητέ συμφορουμίτη,

βγαίνει 1,88€ το ένα μαλακτικό.

 

 

Έντιτινκ: να συμβάλλω κι εγώ, για τους Κρητικούς,

στο φυλλάδιο Φεβρουαρίου ο Χαλκιαδάκης, έχει όλα τα Head and Shoulders 360 και 400 ml,

από 4,95€

-30%

στα 3,47€.

 

Με το κουπόνι από επιθυμίες βγαίνει στα 1,97€.

Δεν ξέρω πως τα σκρουτζάρουμε αυτά, αλλά φτηνό μου φαίνεται :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

πάρα πολύ καλό,

να το κάνω ακόμα πιο λιανά (όπως το είπα στην κοπελιά μου),

αν μου επιτρέπεις αγαπητέ συμφορουμίτη,

βγαίνει 1,88€ το ένα μαλακτικό.

 

Γενικά όμως στα soupline παίζουν εκπτώσεις 30-40% μέχρι και 1+1 δώρο...

Από τη μια όντως βγαίνει 1,88 το τεμάχιο (750ml)...

 

... αλλά για παράδειγμα τώρα τρέχει προσφορά στα ίδια -30% στον Μασούτη, με αποτέλεσμα τα 750ml να είναι πιο ακριβά, αλλά τα 1,5lit να βγαίνουν περίπου ίδια τιμή... (σημ. ο Μασούτης έχει χαμηλότερη αρχική τιμή από ΑΒ).

 

zJhKVI5G.png

 

 

Πάντως έχω την αίσθηση ότι τα επώνυμα απορρυπαντικά και μαλακτικά είναι υπερκοστολογημένα και παίζουν συνέχεια εκπτώσεις...

... πχ απορ. πληντυρίου που το παράγει φίλος (βιομηχανία) πωλείται λιανική σε τιμή 2,8ευρώ οι 30 μεζούρες...

 

... το ίδιο πιστεύω ότι συμβαίνει και με τα επώνυμα χαρτιά υγείας που μονίμως παίζουν εκπτώσεις... πχ βιομηχανία παραγωγής στην Κατερίνη με σαφώς καλύτερη ποιότητα από τα επώνυμα έχει τιμή μονίμως κάτω από τις τιμές με έκπτωση των επωνύμων.

Επεξ/σία από matrixxx
spoiler!
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντα τα no brand ειναι πιο φθηνα απο τα επωνυμα..μην ξεχνας οτι εχουν κοστη διαφημισεις και παραπανω λειτουργικα γραφεια προσωπικο κτλ.

ασε που τα περισσοτερα βγαινουν απο το ιδιο εργοστασιο.πχ οι αλοιφες του μασουτη (ρωσικη τυροκαυτερη κτλ)ειναι απο το ιδιο εργοστασιο με επωνυμες που ειναι διπλα διπλα μαρκα αμβροσια

οπως εξω ξαναπει τα ελληνικα κρασια του lidl ειναι μπουταρη.πχ μοσχοφιλερο ασσυρτικο κτλ,αν θυμαμαι καλα το γαλα γαλπο (η καπως ετσι του Lidl) ειναι απο ροδοπη και αλλα που δεν θυμαμαι..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Βερόπουλος  9/2 - 12/2

 

-Μπριζόλα νωπή με κόκκαλο 4,20€ /κιλό

-Χοιρινή πανσέτα νωπή με κόκκαλο 3,99€ /κιλό

-Γραβιέρα Αμφιλοχίας 9,80€ /κιλό

-Κρασί Cabernet Sauvignon ερυθρό και Σαββατιανό λευκό, 8,90€  το βαρελάκι των 5 λίτρων

-Ξυλοκάρβουνα 5 κιλά 4,49€ 

-Χαρτί υγείας Softex cotton soft 16 ρολά 3,99€ 

 

ΑΒ  9/2 - 10/2

 

-25% σε όλες τις μουστάρδες και κέτσαπ

 

ΑΒ 9/2 - 12/2

 

-Ελληνικό αρνάκι και κατσικάκι γάλακτος 5,99€/κιλό

-Φέτα Π.Ο.Π. Ελασσόνας 5,99€/κιλό

-Μπίρα ''Άλφα'' τετράδα(4Χ500ml) 1+1 δώρο

-35% στους ποικιλιακούς οίνους ''Ελληνικά Κελάρια'' 1,5lt

 

Carrefour 9/2 - 10/2

 

-20% στα συσκευασμένα τυριά

-30% στα όσπρια

-Tζατζίκι ή ρώσικη σαλάτα Carrefour 450γρ.  0,99

-35% στα ζυμαρικά ''Μέλισσα''(εκτός των ζυμαρικών ''Χρυσή Επιλογή'')

 

Market In  9/2 - 14/2

 

-Οίνος Krasaki(λευκός,ροζέ,ερυθρός) 750ml 1,20

-Mini Twix,Mars,Snickers (συσκευασία 303 gr)  1,99

-Μπριζόλα χοιρινή (κόντρα)  3,58€/κιλό

-Πανσέτα χοιρινή 3,28€/κιλό 

 

Μασούτης 9/2 - 10/2

 

-20% σε όλους τους χυμούς και τα αναψυκτικά Mr Grand(με τη mas card)

-30% σε όλα τα προϊόντα Quanto και Dettol(με τη mas card)

-40% σε όλες τις οδοντόκρεμες λεύκανσης,τις οδοντόβουρτσες και τα στοματικά διαλύματα Colgate(με τη mas card)

-Ariel σκόνη 50 μεζ. ή υγρό 48 μεζ. ή κάψουλες 38/45 μεζ.  8,90€ η συσκευασία

-όλες οι πολυσυσκευασίες ''Kinder'' ψυγείου 1+1 δώρο

-Γάλα ''Φάρμα'' της ΦΑΓΕ πλήρες ή ελαφρύ 1lt 2+1 δώρο (1,66€/τεμάχιο άρα 3,32€ τα τρία τεμάχια)

-

Επεξ/σία από efkola
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ότι αφορά το Soupline από ΑΒ, δεν στάθηκα στο ποσό...δεν έχω ιδέα αν αποτελεί προσφορά ως προς τα χρήματα. Αυτό που μου έκανε εντύπωση και θεώρησα προσφορά, είναι ότι προστίθενται 100 πόντοι (εξαιρετικά σπάνιο) στην κάρτα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ότι αφορά το Soupline από ΑΒ, δεν στάθηκα στο ποσό...δεν έχω ιδέα αν αποτελεί προσφορά ως προς τα χρήματα. Αυτό που μου έκανε εντύπωση και θεώρησα προσφορά, είναι ότι προστίθενται 100 πόντοι (εξαιρετικά σπάνιο) στην κάρτα.

Να σου θυμίσω ότι πριν 2-3 μήνες αν αγόραζες 2 γκαζολιν σου έβγαινε 0,01 το κάθε μπουκάλι

Αλλα αυτό δεν ηταν προσφορά ηταν λάθος που όμως διηρκησε αρκετές μέρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Αν δείτε αμερική τη γίνεται με τα κουπόνια το παραπάνω μόνο λάθος δεν θα ήταν με τα δεδομένα τα δικά τους τουλάχιστον.

 

Μαζεύουν κουπόνια και σε λογαριασμούς 500-1000 και παραπάνω δολλαρίων πληρώνουν 0$ δολλάρια στο ταμείο.

Το εβλεπα και μου έτρεχαν τα σάλια.

 

Δεν λέω να έχουμε κάτι τέτοιο εδώ αλλά λίγο μεγαλύτερη ποικιλία με κουπόνια θα ηταν οτι έπρεπε.

Εκτός απο επιθυμίες και livesmart εχουμε κάτι άλλο αξιόλογο;

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Αν δείτε αμερική τη γίνεται με τα κουπόνια το παραπάνω μόνο λάθος δεν θα ήταν με τα δεδομένα τα δικά τους τουλάχιστον.

 

Μαζεύουν κουπόνια και σε λογαριασμούς 500-1000 και παραπάνω δολλαρίων πληρώνουν 0$ δολλάρια στο ταμείο.

Το εβλεπα και μου έτρεχαν τα σάλια.

 

Δεν λέω να έχουμε κάτι τέτοιο εδώ αλλά λίγο μεγαλύτερη ποικιλία με κουπόνια θα ηταν οτι έπρεπε.

Εκτός απο επιθυμίες και livesmart εχουμε κάτι άλλο αξιόλογο;

 

 

 

 

Επειδη και εγω το εχω δει αυτο , η βασικη διαφορα ειναι οτι τα κουπονια ισχυουν ανεξερτητα εαν υπαρχει ηδη προσφορα σε συγκεκριμενο προιον , ενω εδω οι περισσοτεροι σου λενε οτι δεν μπορει να γινει αυτο.

Επισης θα δεις οτι υπαρχει περισσοτερη γκαμα απο κουπονια ΑΛΛΑ τα κουπονια βρισκονται παντου!! εφημεριδες, νετ κτλ ενω εδω απο εφημεριδες σχεδον τιποτα και απο νετ μια απο τα ιδια.

 

Θα δεις ακομα οτι σε πολλα προιντα τα super markets "μπαινουν" σε καποιες πριπτωσεις και "μεσα" με το να χρωστανε στον πελατη λεφτα......ΩΡΑΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!!! ΧΙΧΙΧΙΧΙ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...