Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Από αύριο Τετάρτη μέχρι και το Σάββατο η εταιρεία Melina May κάνει ένα bazaar με ρούχα και παπούτσια στα γραφεία της(Μεσογείων 467 κ Γούναρη 40,Αγ.Παρασκευή,απέναντι από την ΕΡΤ) με έκπτωση έως 90%,σύμφωνα με το ενημερωτικό mail.

Και με την αγορά 3 προϊόντων,κάνει το ένα δώρο(το δώρο αφορά προϊόν ίσης ή μικρότερης αξίας).Δεν ξέρω πόσο καλής ποιότητας είναι τα προϊόντα που θα έχει,μια φορά έχει τύχει να πάρω κ από τότε μου στέλνουν mail

Ωράριο:από 4/2 έως 6/2 14.00-20.00 και το Σάββατο 10.00-16.00

Εδώ το link από το facebook για όσες/όσους ενδιαφέρονται.

https://www.facebook.com/events/346005865590232/?notif_t=plan_user_joined%20&utm_source=Newsletter_03_02_15+II&utm_medium=&utm_term=20150203T130000&emst=YSupoOHaMk_36248_746863_2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από αύριο Τετάρτη μέχρι και το Σάββατο η εταιρεία Melina May κάνει ένα bazaar με ρούχα και παπούτσια στα γραφεία της(Μεσογείων 467 κ Γούναρη 40,Αγ.Παρασκευή,απέναντι από την ΕΡΤ) με έκπτωση έως 90%,σύμφωνα με το ενημερωτικό mail.

Και με την αγορά 3 προϊόντων,κάνει το ένα δώρο(το δώρο αφορά προϊόν ίσης ή μικρότερης αξίας).Δεν ξέρω πόσο καλής ποιότητας είναι τα προϊόντα που θα έχει,μια φορά έχει τύχει να πάρω κ από τότε μου στέλνουν mail

Ωράριο:από 4/2 έως 6/2 14.00-20.00 και το Σάββατο 10.00-16.00

Εδώ το link από το facebook για όσες/όσους ενδιαφέρονται.

https://www.facebook.com/events/346005865590232/?notif_t=plan_user_joined%20&utm_source=Newsletter_03_02_15+II&utm_medium=&utm_term=20150203T130000&emst=YSupoOHaMk_36248_746863_2

τι παιζει με παραγγελίες on-line?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν και πρόκειται για ιντερνετομάγαζο,η λογική λέει πως στη συγκεκριμένη περίπτωση δεν υπάρχει τέτοια δυνατότητα καθώς γράφουν ότι πρόκειται για bazaar σε κάποιο συγκεκριμένο χώρο πράγμα που συνήθως σημαίνει ''όποιος προλάβει''.

 

Carrefour 4/2-5/2

 

-30% στα χύμα αλλαντικά κοπής(εκτός των προϊόντων carrefour)

-Γραβιέρα θρακιώτικη ''Ροδόπη'' 5,99 ευρώ/κιλό

-20% σε γιαούρτια,επιδόρπια ψυγείου κ μπισκότα(εξαιρούνται τα προϊόντα ΦΑΓΕ)

-30% στα κρασιά

-30% στα προϊόντα στοματικής υγιεινής(εκτός των προϊόντων Oral b )

-Λευκό τυρί ''Το δικό μας αρχοντικό'', Τυράς, 900γρ. 2,99 ευρώ

Επεξ/σία από efkola
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το γάλα Δέλτα mmmilk το έχει ο ΑΒ 30%. Οι τιμές είναι 1 ευρώ το λίτρο 1,5 το ενάμιση λίτρο.

20% είναι κι όχι 30%. Έχει όμως και sticker -15λ το λίτρο και -25λ το μεγάλο νομίζω, άρα όντως φτάνει περίπου στο 30%.

Για μεγαλύτερη ακρίβεια, νομίζω έβγαινε 1,06ε το λίτρο και 1,50ε αυτό του 1,5 λίτρου.

 

Και πάλι ακριβό είναι...

 

Γιατί είναι ακριβό; Απλά χάνει το "prenium" της τιμής του και φτάνει τα φθηνά, αλλά έχεις εσύ κατά νου κάποιο φθηνότερο από 1 ευρώ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί είναι ακριβό; Απλά χάνει το "prenium" της τιμής του και φτάνει τα φθηνά, αλλά έχεις εσύ κατά νου κάποιο φθηνότερο από 1 ευρώ;

 

Γάλα Vero 89 λεπτά..

Nα και οι νορμάλ τιμές:

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Παιδια ειχα πάρει Ροδόπη (γραβιέρα αν δεν κάνω λάθος) που την είχαν 5.99 ξανά πριν λίγο καιρο και ακόμα στο ψυγείο την εχω, ήρθα εδώ την δοκίμασα, epic fail που λέμε, και έτσι έμεινε, εχει περάσει και καιρός ίσως πρέπει να την στείλω - καλά που μου το θυμισατε. :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φτιάξε κάτι όχι και να την πετάξεις..εκτός αν έχεις κότες και στην μετατρέψουν σε αυγό.

Από την άλλη αν και προτιμώ τα γιδινα η συγκεκριμένη που λες (αν είναι μια γλυκιά που μου έρχεται στο νου) μας άρεσε αρκετά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βγάζει 3 συνήθως στην τιμή αυτή και η μια είναι άκυρη εντελώς.

Οι άλλες 2 ειναι νορμαλ με την μια πολύ αλμυρή και την άλλη πολύ γλυκιά.

Αυτή που έχει τώρα πρέπει να ειναι η γλυκιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οτι ερχεται απο Ροδοπη στο carrefour ( σκληρο τυρι , λευκο τυρι κλπ κλπ )  δεν τρωγεται

Υποθετω ( δεν ξερω) οτι θα ειναι απο Βουλγαρικα γαλατα γι αυτο και η χαμηλη ποιοτητα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την προηγούμενη εβδομάδα ξεκίνησα να πίνω το ΘΕΣγαλα (ΠΙΕςγάλα)

Πολύ ωραίο και πλούσιο , όσοι είναι Θεσσαλονίκη και Λάρισα αξίζει μια δοκιμή, με το στικ που έχει το λίτρο βγαίνει 1€.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...