Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προσφορά εσωτερικού aegean
30.000 ΘΕΣΕΙΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ ΑΠΟ 19€ !
Κρατήσεις μέχρι 09.10.2015
Πτήσεις από 25.10.2015 μέχρι 26.03.2016
Από/προς Αθήνα:
ΗΡΑΚΛΕΙΟ, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, ΡΟΔΟΣ, ΚΕΡΚΥΡΑ, ΜΥΚΟΝΟΣ, ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ, ΣΚΥΡΟΣ

Από/προς Θεσσαλονίκη:
ΗΡΑΚΛΕΙΟ, ΡΟΔΟΣ, ΧΑΝΙΑ, ΜΥΤΙΛΗΝΗ

ΠΡΟΣ ΑΘΗΝΑ: 19€ | ΑΠΟ/ΠΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ: 19€ | ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ: 35€

http://el.aegeanair.com/organoste/prosfores-diagonismoi/domestic-offer/

 

καλο σας ταξιδι B) ;)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ούτε στο Carrefour Μακεδονία έχει fairy platinum. Μάλλον δεν έχει ολόκληρη η Θεσσαλονίκη

 

Επιπλέον 

Προσφορές Minerva  στο Mega outlet - Θεσσαλονίκη 

 

 

post-129957-0-27260800-1443807447_thumb.jpg

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερες.

αναλογα τις τιμες θα δουμε τι συμφερει πιο πολυ. το 1+1 του μαρινοπουλου η το -40% του αβ. μιλαω για τα fairy

Πάντα συμφέρει το -50% σε σχέση με το 1+1 επειδή μπορείς να πάρεις τα 2 προϊόντα με 2 κουπόνια (μιλάμε για ίδιες τιμές στα S/M πάντα).

Στη περίπτωση του 40% μάλλον πάλι συμφέρει, έστω οριακά, εκτός αν οι τιμές των 2 S/M διαφέρουν πολύ, αν και ο Μαριόπουλος πάντα ακριβότερος είναι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τύπωσες τα ίδια κουπόνια 3 φορές ή άνοιξες 3 διαφορετικούς λογαριασμούς;

Εγώ έκανα 3 διαφορετικούς λογαριασμούς

 

Εγώ βλέπω κάτω αριστερά ότι δεν συνδυάζονται με άλλη προωθητική ενέργεια...

Στα δε conditions γράφει €1,50 αλλά δίπλα δεξιά η εκπτωση είναι €1,20.. Ό,τι νάναι..

Ναι στο κουπόνι γράφει ΔΕΝ συνδυάζονται με άλλη προωθητική ενέργεια.( αλλά της εταιρίας εκτιμώ όχι του καταστήματος)

Σε μένα αφαιρέθηκαν απο τα conditioner 1,5 ευρώ αν και με ψιλά γραματα στο πλαι γράφει 1,2...( και λογικό θα ήταν το 1,2 καθώς έχει και χαμηλότερη αρχική τιμή...)

 

post-149614-0-21475200-1443808159_thumb.jpg

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έκανα 3 διαφορετικούς λογαριασμούς

 

Ναι στο κουπόνι γράφει ΔΕΝ συνδυάζονται με άλλη προωθητική ενέργεια.( αλλά της εταιρίας εκτιμώ όχι του καταστήματος)

Σε μένα αφαιρέθηκαν απο τα conditioner 1,5 ευρώ αν και με ψιλά γραματα στο πλαι γράφει 1,2...( και λογικό θα ήταν το 1,2 καθώς έχει και χαμηλότερη αρχική τιμή...)

 

 

 

το αλλαξανε, το πρωι που εκτυπωσα εγραφαν οτι συνδυαζονται, προφανως ειχαν κανει λαθος, οποτε δεν ισχυει συνδυαστικα πια

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μόλις γυρίσαμε από ΑΒ με την γυναίκα που πήρε την σειρά της elvive με τον συνδυασμό έκπτωσης και κουπονιών.

Να ευχαριστήσω τον katcos που επεσήμανε την χακεριά.

 

Τα κουπόνια τα εκτύπωσε η γυναίκα στην δουλειά το μεσημέρι και γράφαν ότι συνδυάζονται με άλλες προσφορές.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα κουπόνια τα εκτύπωσε η γυναίκα στην δουλειά το μεσημέρι και γράφαν ότι συνδυάζονται με άλλες προσφορές.

 

Xθες έγραψα την γυναίκα μου και εκτύπωσα αμέσως τα κουπόνια. Γράφουν ότι δεν συνδυάζονται κλπ. Ομοίως σήμερα το απόγευμα έγραψα τον εαυτό μου μέλος και πάλι γράφουν τα ίδια... Τα χθεσινά τα έδωσα σήμερα το μεσημέρι  και τα δεχτήκανε..

ekkli για γράψε και συ τον εαυτό σου και πες μας..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά τα κουπόνια elvive συνδυάζονται κανονικα με το 50% του Αβ ή το 1+1 του σκλαβενιτη. Για σαμπουαν αξιζει να πατε σκλαβενιτη γιατι έχει και τις μεγάλες συσκευασιες 700ml και βγαίνουν στα 4,5ευρω 2 700αρες συσκευασιες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά τα κουπόνια elvive συνδυάζονται κανονικα με το 50% του Αβ ή το 1+1 του σκλαβενιτη. Για σαμπουαν αξιζει να πατε σκλαβενιτη γιατι έχει και τις μεγάλες συσκευασιες 700ml και βγαίνουν στα 4,5ευρω 2 700αρες συσκευασιες

4,5 ευρώ τελική μετά την αφαιρεση των κουπονιών??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ενδιαφερει καποιους ο ΑΒ εχει τα ELVIVE 50%. Μπαίνοντας στο http://myelvive.lorealparis.gr/

απαντας σε καποιες ερωτήσεις και σου στέλνει στο email τέσσερα κουπόνια αξίας -3 ευρω για λάδι ,-1,2 για contitioner , -2,5 για μασκες και -1,5 για σαμπουαν. Τα χρησιμοποίησα σήμερα στο ΑΒ και πήρα τα τέσσερα προιόντα τελική τιμή 4,99 από 26,38 αρχική .

Ευχαριστω πολυ...

πηρα κι εγω απο 3 σαμπουαν/conditioner και μασκες μαλλιων. Σκαρτα 9 ευρω για ολα.

Εκτος απο το οικονομικο του θεματος, ειναι ανεκτιμητη και η φατσα της εκαστοτε ταμια οταν σκαω μυτη με κουπονια σε σουπερμαρκετ  :-D

Κατι παθαινουν και εντρομες ρωτανε αριστερα δεξια τις 'προισταμενες΄ αν συνδυαζονται τα κουπονια με προσφορες του καταστηματος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω πολυ...

πηρα κι εγω απο 3 σαμπουαν/conditioner και μασκες μαλλιων. Σκαρτα 9 ευρω για ολα.

Εκτος απο το οικονομικο του θεματος, ειναι ανεκτιμητη και η φατσα της εκαστοτε ταμια οταν σκαω μυτη με κουπονια σε σουπερμαρκετ :-D

Κατι παθαινουν και εντρομες ρωτανε αριστερα δεξια τις 'προισταμενες΄ αν συνδυαζονται τα κουπονια με προσφορες του καταστηματος.

Ρε παιδιά βοηθήστε με. Τύπωσα 7 κουπόνια για όλους στην οικογένεια και πήγα σε 2 ΑΒ σε Κολωνό (Λενορμαν) και στο Περιστέρι και οι διευθυντές και οι ταμίες μου είπαν ότι δεν συνδυάζονται όπως γράφει και πάνω στα κουπόνια. Τους είπα ότι σε άλλα καταστήματα το δέχονται κανονικά. Μου λένε ότι αυτό είναι λάθος τους και ότι το πληρώνει η ταμίας γιατί τέλος της μέρας της βγαίνει έλλειμμα.

Σε ποιους ΑΒ τα πήρατε? Δεν σας είπαν ότι δεν συνδυάζονται?

Έχω τρελαθεί!

 

 

Και κάτι άλλο.

Αγόρασα προχτές από Carrefour 5 χυμούς Αμιτα με τα κουπόνια του pockee και όλα κομπλέ. Μου λέει θα πληρωθώ στις 9/10.

Τώρα βλέπω σήμερα ότι έχω αλλά 5 κουπόνια. Μπορώ να ξαναγορασω ή θα μου ρίξουν ακυρο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά τα κουπόνια elvive συνδυάζονται κανονικα με το 50% του Αβ ή το 1+1 του σκλαβενιτη. Για σαμπουαν αξιζει να πατε σκλαβενιτη γιατι έχει και τις μεγάλες συσκευασιες 700ml και βγαίνουν στα 4,5ευρω 2 700αρες συσκευασιες

Οχι τελικά στο Σκλαβενίτη τα 700 ml βγαίνουν ακριβότερα (3,2/lt αντί 2,05/lt που κοστίζουν στα ΑΒ)

 

Σε ποιους ΑΒ τα πήρατε? Δεν σας είπαν ότι δεν συνδυάζονται?

Έχω τρελαθεί!

 

 

Εγώ από το ΑΒ Φάρου Ψυχικού

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγόρασα προχτές από Carrefour 5 χυμούς Αμιτα με τα κουπόνια του pockee και όλα κομπλέ. Μου λέει θα πληρωθώ στις 9/10.

Τώρα βλέπω σήμερα ότι έχω αλλά 5 κουπόνια. Μπορώ να ξαναγορασω ή θα μου ρίξουν ακυρο?

Όταν λες προχθές κυριολεκτείς; δλδ 1η του μήνα; Αν νωρίτερα, μια χαρά καθώς θα ήταν τα κουπόνια Σεπτεμβρίου. Αν όντως 1η του μήνα, θα είναι τα ίδια (τα νέα, δλδ Οκτώβρη), άρα ίσως έφαγε κανένα σκάλωμα η εφαρμογή σου, οπότε δεν ξέρω τι κ πώς θα τους φανεί κι αν είσαι τυχερός να τα πάρεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...