Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

αν βρειτε fairy platinum πειτε το γιατι νομιζω οτι μονο εγω δεν πετυχαινω τιποτα απο προσφορες στα carrefour? πηγα απο τη δουλεια πριν λιγο και δεν ειχε ουτε platinum ουτε και χρυση ζυμη μπουρεκακια με φετα&κατικι. απο τα αλλα ειχε πολλα.(χρυση ζυμη &fairy?) τυχαιο τοσες φορες να μην εχω βρει τιποτα??

Τι ασχολειστε με αυτο το σουπερ μαρκετ αφου οτι βαζει σε προσφορα ποτε δεν το εχει ......τυχαιο?δεν νομιζω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

katcos στην εκτύπωση που έκανες τα κουπόνια, τα γράμματα εκεί που λέει για τον καταναλωτη και το κατάστημα φαινόντουσαν κανονικά?

 

Με τα γυαλιά πρεσβυωπίας :) που έχω φαινόταν κανονικά . Και η ταμίας που τα είδε (χωρίς γυαλια)δεν μου είπε κατι.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στην τουμπα δεν ειχε fairy platinum ουτε στο Carrefour express στην Επιδαυρου (πανω απο το Τενεκεδενιο)

Ούτε στο carrefour στο εμπορικό κέντρο one salonica,είχε όλα τα άλλα fairy

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και δεν είδα να αναφέρεται κάπου, σήμερα στον ΑΒ στα ταμεία είδα τα ανταλλακτικά gillette - 4 ευρώ αν πάρετε 2 συσκευασίες.  Δε ξέρω μέχρι πότε διαρκεί όμως.

 

Επιβεβαιώνω ότι μέχρι και χθες τουλάχιστον ίσχυε. Έχει ένα χαρτάκι κολλημένο, έξω από την θήκη με τα ανταλλακτικά, που το αναφέρει. Εγώ πήρα 2 proglide και γενικά δεν είχαν μένει και πολλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ποια καταστήματα πήγες; Στο pockee έχει κουπόνι 1€ και για μαλακτικά lenor 28 μεζούρων και τα έχει 40% ο Μαρινόπουλος

 

Στο καινούριο φυλλάδιο του Μαρινόπουλου που αρχίζει από 6/10 έχει τα lenor 28 μεζούρων 1+1 (3,15€). Επίσης έχει το fairy platinum 400ml 1+1 στα 1,97€, οπότε θα βγαίνει 28 λεπτά το ένα με το κουπόνι του pockee. Λίγο ακριβότερο από τα 48 λεπτά που βγαίνουν τα 780ml τώρα, αλλά για όποιον δεν τα βρίσκει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ χανια fairy platinum στοκαρα οπως και οδοντοβουρτσες 1+1 στο πακετο και 1+1 πακέτα λόγω φυλλαδίου -1χ2 ευρω απο pockee μια χαρά ήρθαν και αυτες.

 

εχει παρει κανεις oral-b με δυο κουπονια απο τις επιθυμιες?μπορω να περασω 2 κουπονια με 1+1 δωρο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα 3 από κάθε είδος :

conditioner        : αρχική 3,85-50%=1,92 -1,5..............

 

(To 50% ισχύει μέχρι και Σάββατο 3/10)

 

Τύπωσες τα ίδια κουπόνια 3 φορές ή άνοιξες 3 διαφορετικούς λογαριασμούς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τύπωσες τα ίδια κουπόνια 3 φορές ή άνοιξες 3 διαφορετικούς λογαριασμούς;

 

Να απαντήσω εγώ, έρχεται στο email link που οδηγεί σε PDF αρχείο, το οποίο τυπώνεται όσες φορές θέλουμε.

 

Επίσης έχει ισχύ μέχρι 31/12 και αναγράφει πως συνδυάζεται με άλλες προσφορές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ βλέπω κάτω αριστερά ότι δεν συνδυάζονται με άλλη προωθητική ενέργεια...

Στα δε conditions γράφει €1,50 αλλά δίπλα δεξιά η εκπτωση είναι €1,20.. Ό,τι νάναι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πάντως μου αρνηθήκανε τα κουπόνια για τα Elvive επειδή ήταν ασπρόμαυρα..

Δεν είδα πουθενά να γράφει στο σαιτ ότι πρέπει να είναι εγχρωμα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...