Προς το περιεχόμενο

Windows 8 με 15 ευρώ?


Xorxhs!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ειναι 13 φεβρουαριου αγορασμενο.τι μπορω να κανω τωρα?

 

Να το αγοράσεις με 30 ευρώ. Δυστυχώς το κλείσανε το παραθυράκι, δεν νομίζω ότι μπορείς να κάνεις κάτι άλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Να το αγοράσεις με 30 ευρώ. Δυστυχώς το κλείσανε το παραθυράκι, δεν νομίζω ότι μπορείς να κάνεις κάτι άλλο.

μερικοι απο εδω μεσα πως εχουνε παρακαμψει απο σπασμενα να το κατεβασουνε σε γνησιο? ευχαριστω

αλλα και εστω με 30 ευρω σε αναβαθμιση που παταω? μπορεις να με βοηθησεις σε παρακαλω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες αν περισσεύει κανένας κωδικός για την αναβάθμιση με τα 15Ε ας στείλει ένα μήνυμα.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

το ιδιο και εδω ρε παιδια αν γινεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπόν παιδιά ,

νεώτερα από την αναβάθμιση .Έκανα clean install , πήγα σήμερα να τα ενεργοποιήσω , και μου βγάζει μήνυμα "το κλειδί που δίνεται είναι για έκδοση αναβάθμισης και όχι καθαρή εγκατάσταση, αγοράστε καινούργιο κλειδί για καθαρή εγκατάσταση" .

Καμμιά ιδέα κανείς τι μπορεί να φτα'ιει , γιατί ετοιμάζομαι να τα σουτάρω και να γυρίσω στα 7αρια .

Υ.Γ. Κατέβασα από το link που σου δίνει με το mail , τον οδηγό , έκανα κάψιμο του iso σε κενό dvd , έκανα clean isntall , και στην ενεργοποίηση βγάζει το παραπάνω μύνημα . Τι διάολο να εγκαταστήσω τα 7αρια πρώτα και από πάνω τα 8?

Σε δουλειά να βρισκόμαστε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες αν περισσεύει κανένας κωδικός για την αναβάθμιση με τα 15Ε ας στείλει ένα μήνυμα.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Δηλαδή εγώ που πήρα στο email μου κωδικό πριν λίγες μέρες μπορώ να το πάρω τώρα με 15 ευρώ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή εγώ που πήρα στο email μου κωδικό πριν λίγες μέρες μπορώ να το πάρω τώρα με 15 ευρώ?

Δεν νομιζω... τελικα νομιζω! ΝΑΙ :-)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψιλό άσχετο και στην περίπτωση που δεν έχει αναφερθεί.

Αν θέλετε να δείτε τα Windows 8 το αν αξίζουν να τα αγοράσετε μπορείτε να κατεβάσετε την Enterprise έκδοση που δίνει την δυνατότητα για 90 (+90 με rearm) μέρες πλήρη χρήση.

http://technet.micro...id=wc-mscom-ent

Το βασικό μειονέκτημα αυτής της έκδοσης είναι ότι δεν μπορείτε αγοράζοντας τον κωδικό να την μετατρέψετε σε μια έκδοση που δεν λήγει, οπότε πάτε για format στο τέλος των 90(180) ημερών. Το πλεονέκτημα είναι ότι (αν δεν κάνω λάθος) έχετε νόμιμα τα 8άρια πλήρη για 90(180) μέρες να τα δοκιμάσετε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπόν παιδιά ,

νεώτερα από την αναβάθμιση .Έκανα clean install , πήγα σήμερα να τα ενεργοποιήσω , και μου βγάζει μήνυμα "το κλειδί που δίνεται είναι για έκδοση αναβάθμισης και όχι καθαρή εγκατάσταση, αγοράστε καινούργιο κλειδί για καθαρή εγκατάσταση" .

Καμμιά ιδέα κανείς τι μπορεί να φτα'ιει , γιατί ετοιμάζομαι να τα σουτάρω και να γυρίσω στα 7αρια .

Υ.Γ. Κατέβασα από το link που σου δίνει με το mail , τον οδηγό , έκανα κάψιμο του iso σε κενό dvd , έκανα clean isntall , και στην ενεργοποίηση βγάζει το παραπάνω μύνημα . Τι διάολο να εγκαταστήσω τα 7αρια πρώτα και από πάνω τα 8?

Σε δουλειά να βρισκόμαστε.

Το τελευταιο που ειπες να κανεις και καθαρισες.

Ετσι ειναι η τυπικη διαδικασια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψιλό άσχετο και στην περίπτωση που δεν έχει αναφερθεί.

Αν θέλετε να δείτε τα Windows 8 το αν αξίζουν να τα αγοράσετε μπορείτε να κατεβάσετε την Enterprise έκδοση που δίνει την δυνατότητα για 90 (+90 με rearm) μέρες πλήρη χρήση.

http://technet.micro...id=wc-mscom-ent

Το βασικό μειονέκτημα αυτής της έκδοσης είναι ότι δεν μπορείτε αγοράζοντας τον κωδικό να την μετατρέψετε σε μια έκδοση που δεν λήγει, οπότε πάτε για format στο τέλος των 90(180) ημερών. Το πλεονέκτημα είναι ότι (αν δεν κάνω λάθος) έχετε νόμιμα τα 8άρια πλήρη για 90(180) μέρες να τα δοκιμάσετε.

αυτο ισχυει και για την αγορα των 30 ευρω?

 

τι γίνεται ρε παιδιά ποιος κάνει edit τα post.αυτο που είπε ένας φίλος πιο πάνω οτι πρεπει να περάσει τα 7 και μετά παλι τα 8 για ενεργοποίηση συγκεκριμένου κλειδιου ισχύει και για την αγορά των 30 ευρώ;

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπόν παιδιά ,

νεώτερα από την αναβάθμιση .Έκανα clean install , πήγα σήμερα να τα ενεργοποιήσω , και μου βγάζει μήνυμα "το κλειδί που δίνεται είναι για έκδοση αναβάθμισης και όχι καθαρή εγκατάσταση, αγοράστε καινούργιο κλειδί για καθαρή εγκατάσταση" .

Καμμιά ιδέα κανείς τι μπορεί να φτα'ιει , γιατί ετοιμάζομαι να τα σουτάρω και να γυρίσω στα 7αρια .

Υ.Γ. Κατέβασα από το link που σου δίνει με το mail , τον οδηγό , έκανα κάψιμο του iso σε κενό dvd , έκανα clean isntall , και στην ενεργοποίηση βγάζει το παραπάνω μύνημα . Τι διάολο να εγκαταστήσω τα 7αρια πρώτα και από πάνω τα 8?

Σε δουλειά να βρισκόμαστε.

 

Έχει αναφερθεί πολλές φορές πως γίνεται. Πήγαινε στην σελίδα 20 να βρεις την λύση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο ισχυει και για την αγορα των 30 ευρω?

 

τι γίνεται ρε παιδιά ποιος κάνει edit τα post.αυτο που είπε ένας φίλος πιο πάνω οτι πρεπει να περάσει τα 7 και μετά παλι τα 8 για ενεργοποίηση συγκεκριμένου κλειδιου ισχύει και για την αγορά των 30 ευρώ;

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

Έκανα αναφορά στην έκδοση Enterprise για όποιον ενδιαφέρεται να δοκιμάσει τα Win8 πριν δώσει λεφτά, υποθέτω πλέον περισσότερα των 15€. Για αυτό και έγραψα στην αρχή "Ψιλό άσχετο", δεν έχει σχέση με τα κλειδιά.

 

Αυτό που αναφέρθηκε για τα 7 έχει σχέση με το αν το κλειδί των 8 είναι για upgrade, ή αλλιώς αναβάθμιση από τα 7 στα 8. Εφόσον είναι για upgrade θα πρέπει το setup να βρει εγκατεστημένα 7 για να προχωρήσει την εγκατάσταση των 8.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...