Προς το περιεχόμενο

Windows 8 με 15 ευρώ?


Xorxhs!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ενοειται φιλε ThReSh χαριτολογωντας εγραψα 8πυρινο,.. τελος παντον το θεμα ειναι τα 8ρια και οποιος τα θελει γνησια θα συμφωνισω οτι ειναι καλη η προσφορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ Η ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΙΣΧΥΕΙ ΑΚΟΜΑ.

ΓΙΑ ΤΟ DESKTOP ΠΟΥ ΕΧΩ XP 64BIT ΘΑ ΗΤΑΝΕ ΤΑΜΑΜ ΜΕ 15 ΕΥΡΩ ΝΑ ΕΧΩ ΤΑ 8 ΓΝΗΣΙΑ.

ΑΛΛΑ ΣΤΗΝ ΜΑΡΚΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΛΟΙΠΑ ΠΕΔΙΑ ΑΓΟΡΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΤΙ ΝΑ ΒΑΛΩ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όσους έχουν windows 7 αγορασμένα πριν τον Ιούνιο παίζει τίποτα;

είστε σίγουροι ότι θέλετε να αλλάξετε τα 7 για τα 8?? Μετά θα χαθεί η άδεια των 7, σωστά?

τα έχετε δουλέψει τα 8? Εντάξει καινούρια δεν λέω αλλα μια άδεια 7 (αγορασμένη) προσωπικά δεν θα την υποβάθμιζα σε 8.. :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δεν το νομιζω, απο που και ως που;

 

Και εγω τα περασα πριν 3-4 μηνες και τα κρατησα οσο ειχα κρατησει και τα vista. Install εκανα, αλλα δεν μου αρεσαν.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την προσωπική μου δουλειά (γραφείου) νομίζω ότι ήταν τα πιο άχρηστα 15 ευρώ που ξόδεψα.

Για οθόνες που δεν είναι αφής δεν μου κάνει.

Άσε που έχω 2 μονιτορ και κορόνα - γράμματα είναι κάθε φορά που και πως θα εμφανιστεί η κάθε εφαρμογή που τρέχω.

 

Γενικά βλέπω ότι είναι φτιαγμένο με τη λογική φορητών συσκευών και όχι σταθερών υπολογιστών.

 

Ίσως σε κάποιους αρέσει - σε εμένα όχι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προφανώς εννοώ όσοι τα installαραν και τα κράτησαν "μόνιμα"...

Μπαααα, εγώ π.χ τα έχω installαρει αλλά δεν τα γουστάρω. Απλά δεν θέλω να γυρίσω στα πειρατικά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω από 8άρια σας γράφω γράφω.. Τα πέρασα δοκιμαστικά στο μικρό subnotebook ;)

Υπομονή κάνω μέχρι να αποφασίσω να τα βγάλω. Μπορεί να μην το κάνω να τα ξυλώσω αλλα δεν σημαίνει ότι είναι "καλύτερα" από τα 7. 

 

Επειδή έβαλα startw8 (ή classic shell καλύτερα βαλτε εσείς) και έτσι και start έχω και μπουτάρω σε desktop απευθείας δεν βλέπω το metro καθόλου, οπότε είναι καθόλα εύχρηστα και ανεκτά (αφού τα έκανα σχεδόν 7άρια :D) Απλά είναι πιο άσχημα γιατί δεν έχουν aero και μερικά ακόμα αλλα οκ παλεύονται. Επίσης είναι και γρηγορα αυτό το αναγνωρίζουμε.

 

Καλού κακού τα έβαλα σε δικό τους partition (αλλού τα data) έτοιμα να φύγουν αμα βγεί κατι καλύτερο.

images?q=tbn:ANd9GcSNADsr0zOF4YODeSEW9qZ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασχολείστε με την εμφάνιση και ξεχνάτε την ουσία.  

Το θέμα είναι πόσο βελτιώθηκε ο κώδικας, η ταχύτητα, η σταθερότητα.

 

Όσον αφορά την εμφάνιση, μπορείς να την φέρεις στα μέτρα σου. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...