Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εφτασε και η δικια μου παραγγελεια.

απο παπουτσια, ζωνη, σκουφι, παντοφλες και κατι αλλα ολα κομπλε ολα ειναι φοβερα

τα μπλουζακια και ενα μπουφαν μου πεσανε μεγαλα.

οποιον ενδιαφερει εχω αγγελεια. στην τιμη που τα πηρα

Link.png Site: αγγελια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στα παπουτσια karimor βλεπω στο size chart οτι για το 43 εχει και 9 και 8 1/2.

http://store.karrimor.com/CustomerServices/OtherInformation/SizeGuide

 

ξερει κανεις τι διαφορα εχουν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν μόλις παρέλαβα την παραγγελλία αξίας 250€ που ειχα κανει για εμενα και 2 φιλαρακια ακομα και μπορω να πω οτι ειμαι απολυτα ικανοποιημενος και χαρουμενος με την παραγγελία μου μιας και ολα οσα πηρα και δοκιμασα εγω μου πηγαινουν κουτι!

 

Έχουμε και λέμε συνοπτικά για να βοηθησω και οσους θελουν να παραγγειλουν:

Αυτα σε γενικες γραμμες για οσα πηρα εγω και ειμαι πολυ ευχαριστημενος απο τιμες και ποιοτητα. Για τα ιδια θα ηθελα εδω τουλαχιστον 2.5-3 φορες παραπανω χρηματα.

 

Μου εστειλαν και δωρο μαζι μια τεραστια πραγματικα κουπα με τη φιρμα του sportsdirect :D Όλα άψογα :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στα παπουτσια karimor βλεπω στο size chart οτι για το 43 εχει και 9 και 8 1/2.

http://store.karrimor.com/CustomerServices/OtherInformation/SizeGuide

 

ξερει κανεις τι διαφορα εχουν?

το 8 1/2 η λογικη λεει οτι ειναι 42,5. κατι λιγοτερο απο 43,
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν μόλις παρέλαβα την παραγγελλία αξίας 250€ που ειχα κανει για εμενα και 2 φιλαρακια ακομα και μπορω να πω οτι ειμαι απολυτα ικανοποιημενος και χαρουμενος με την παραγγελία μου μιας και ολα οσα πηρα και δοκιμασα εγω μου πηγαινουν κουτι!

 

Έχουμε και λέμε συνοπτικά για να βοηθησω και οσους θελουν να παραγγειλουν:

Αυτα σε γενικες γραμμες για οσα πηρα εγω και ειμαι πολυ ευχαριστημενος απο τιμες και ποιοτητα. Για τα ιδια θα ηθελα εδω τουλαχιστον 2.5-3 φορες παραπανω χρηματα.

 

Μου εστειλαν και δωρο μαζι μια τεραστια πραγματικα κουπα με τη φιρμα του sportsdirect :D Όλα άψογα :D

φιλε ειμαι 1,88 και 85 κιλα τα φουτερακια που πειρες θα μου ειναι ενταξει πανω μου?105 cm θωρακα εχω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, εγώ παρήγγειλα στις 08 Δεκεμβρίου προιόντα αξίας 600 ευρώ.

Στις 10 του μήνα, έλαβα email που έγραφε: " We have despatched the following items for your order number".

Επίσης, μου έδωσαν το tracking number της DHL.co.uk.

'Οταν πήγα στο dhl.co.uk και εισήγαγα τον αριθμό αυτό, εδώ και 10 ημέρες δέιχνει το εξής: "Shipment information received"

Τηλεφώνησα στην courier [και στην Αθήνα και στην Αγγλία] και μου είπαν ότι δεν τους έχουν παραδώσει κανέναν δέμα, παρά τις πληροφορίες αποστολής.

Έτσι, έστειλα email στην sportsdirect και τους ρώτησα τι συμβαίνει. Έπειτα από 1-2 ημέρες έλαβα ένα σαν αυτοματοποιημένο μνμ που έλεγε ότι η παραγγελία έχει επιδοθεί στην courier για παράδοση με το tracking number που μου έδωσαν.

Ξανατηλεφώνησα στην courier, μου είπαν ότι ΔΕΝ έχουν λάβει δέμα μόνο τις πληροφορίες αποστολής.

Έκτοτε, έχω στείλει 5 email στην εταιρία, έχω τηλεφωνήσει, έχω γράψει στην σελίδα τους στο facebook, αλλά όυτε φωνή ούτε ακρόαση.

Μπορεί κάποιος να βοηθήσει?

Κώστας Κέρκυρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, εγώ παρήγγειλα στις 08 Δεκεμβρίου προιόντα αξίας 600 ευρώ.

Στις 10 του μήνα, έλαβα email που έγραφε: " We have despatched the following items for your order number".

Επίσης, μου έδωσαν το tracking number της DHL.co.uk.

'Οταν πήγα στο dhl.co.uk και εισήγαγα τον αριθμό αυτό, εδώ και 10 ημέρες δέιχνει το εξής: "Shipment information received"

Τηλεφώνησα στην courier [και στην Αθήνα και στην Αγγλία] και μου είπαν ότι δεν τους έχουν παραδώσει κανέναν δέμα, παρά τις πληροφορίες αποστολής.

Έτσι, έστειλα email στην sportsdirect και τους ρώτησα τι συμβαίνει. Έπειτα από 1-2 ημέρες έλαβα ένα σαν αυτοματοποιημένο μνμ που έλεγε ότι η παραγγελία έχει επιδοθεί στην courier για παράδοση με το tracking number που μου έδωσαν.

Ξανατηλεφώνησα στην courier, μου είπαν ότι ΔΕΝ έχουν λάβει δέμα μόνο τις πληροφορίες αποστολής.

εμενα παλι οταν μου εστειλα mail οτι εφθγε η παραγγελεια. ειχε μαζι και ενα link που ελεγε " Click here to track this despatch". τσεκαρε τα mail σου. ελπιζω να βγαλεις ακρη γιατι ειναι μεγαλο το ποσο. οχι πως αμα ηταν μικρο θα ειχε διαφορα και παλι πρεπει να βγει ακρη

Έκτοτε, έχω στείλει 5 email στην εταιρία, έχω τηλεφωνήσει, έχω γράψει στην σελίδα τους στο facebook, αλλά όυτε φωνή ούτε ακρόαση.

Μπορεί κάποιος να βοηθήσει?

Κώστας Κέρκυρα

εμενα οταν μου στειλανε mail σχετικα με την αποστολη ειχε ενα λινκ που ελεγε "Click here to track this despatch" και με πηγαινε αυτοματα να εντοπισω την παραγγελεια. δεν εβαζα καπου το trucking number. τσεκαρε τα mail σου και ελπιζω να βγαλεις ακρη γιατι ειναι πολλα τα λεφτα.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για πείτε μεταφορικά για τα 250 ευρώ και για τα 600 ευρώ.
παιζει ρολο το βαρος και οχι η αξια. εμενα που η παραγγελια μου κοστιζε 100ε και ηταν 6-7 πραγματα ηταν μια τεραστια κουτα και η μιση και παραπανο ηταν αδεια. 17,99 μεταφορικα
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πλήρωσα μεταφορικά γύρα στα 22 ευρώ.

Όσον αφορά το email, όντως μου γράφει 'click here to track this despatch: 5170185436"

Ο αριθμός αυτός (5170185436) είναι το tracking number της dhl.co.uk

 

Αν μπεί κάποιος στο site www.dhl.co.uk και εισαγάγει τον αριθμό αυτόν, θα διαπιστώσει ότι γράφει

'shipment information received' με ημερομηνία 10/12/2012. Δηλαδή, εδώ και 10 ημέρες είναι στην διαδικασία..

παραλαβής του δέματος [διοτί όπως προανέφερα, το δέμα ΔΕΝ έχει επιδοθεί στην DHL, πήρα τηλέφωνο και σήμερα].

Αν θέλετε, ελέγξτε το και οι ίδιοι.. είναι απορίας άξιον το τι ακριβώς συμβαίνει..



Η πληρωμή Κώστα πως έγινε,με paypal η κάρτα κατευθείαν?

Η πληρωμή έγινε με πιστωτική κάρτα 'Mastercard'..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...