Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εξαρτάται με το όγκο/βάρος... Αν βάλεις παπούτσια (2-3 ζευγάρια) υπολόγιζε 16 ευρώ.

Γιατί όμως δεν το βλέπεις μόνος σου από το site? Βάζεις τα πράγματα σου στο καλάθι και ολοκληρωνεις την αγορά. Λίγο πριν την πληρωμή βλέπεις πόσο θα σου πάει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα! Έχω κάνει μια παραγγέλνεις από SD από τις 3-6 και από τις 6-6 είναι σε κατάσταση in transit και στο site της Speedex μου λέει αναμονή αποστολής από τον αποστολεα.. Η παραγγελία έχει πληρωθεί κανονικά! Μπορεί κάποιος να μου πει τι μπορεί να συμβαίνει; ευχαριστώ!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα! Έχω κάνει μια παραγγέλνεις από SD από τις 3-6 και από τις 6-6 είναι σε κατάσταση in transit και στο site της Speedex μου λέει αναμονή αποστολής από τον αποστολεα.. Η παραγγελία έχει πληρωθεί κανονικά! Μπορεί κάποιος να μου πει τι μπορεί να συμβαίνει; ευχαριστώ!!

στείλε mail εδώ [email protected] και θα σου απαντήσουν μέσα σε μία μέρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στείλε mail εδώ [email protected] και θα σου απαντήσουν μέσα σε μία μέρα.

Καλημέρα και πάλι

 

στο e-mail δεν μου απάντησαν ποτέ . Τους έστειλα μνμ στο messenger και μου απάντησαν ότι λυπούνται και θα το κοιτάξουν και θα μου απαντήσουν όταν έχουν κάποιο νέο!!!! Ο Θεός βοηθός..!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απαντουν και λένε ότι θα σας απαντήσουμε σε 24 ώρες

Έχω στειλει 3-4 mail και δεν μου έχουν απαντήσει σε κανένα !!! Μόνο στο messenger ότι θα με ενημερώσουν σύντομα ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως γινεται να γινονται τοσα λαθη με τις παραγγελιες; Μηπως ειστε βιαστικοι και δεν προσεχετε οσο πρεπει κατα τη διαρκεια της παραγγελιας; Δεν υπερασπιζομαι το sportsdirect αλλα 8-10 παραγγελιες που εχω κανει εχουν ερθει στην ωρα τους και χωρις λαθη στα νουμερα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...