Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εε πληροφοριακα ρωτησα γιατι ειδα καπου που λεγανε για εκτελωνισμο και ειπα να γλειτωσω το αποτομο εμφραγμα μιας και ειναι η πρωτη φορα που παραγγελνω και ειναι αρκετα το ποσο αμα βαλεις και φπα κλπ καλυτερα να επαιρνα απο δω, τεσπα ευχαριστω για την απαντηση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επειδή η ερώτηση γίνεται Συνέχεια, από περιέργεια τι σας γέννησε αυτή την απορία;

Απο τον Αύγουστο ελέγχονται αυστηρά όλα τα προιοντα που περνάνε απο τελωνείο (ακόμα και τα κλασσικά "Δώρα") και έχουν πέσει γερές χρεώσεις .Προσωπικά παρήγγειλα μια μπαταρία των 6€ απο ebay και με χρέωσαν 22€ τελωνείο .Αλλα όλα αυτά ισχύουν για προιοντα απο Κίνα και Αμερική .

Να κάνω μια ερώτηση στους πιο παλιούς του thread : Θέλω να κάνω μια επιστροφή ενα μπουφάν που είναι large και να το πάρω xl απο sports direct. 

Διάβασα όλα όσα γράφει στο site αλλα μένει η απορία ,τα μεταφορικά προς αυτούς τα πληρώνω εγώ αλλα απο αυτούς προς εμένα ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο τον Αύγουστο ελέγχονται αυστηρά όλα τα προιοντα που περνάνε απο τελωνείο (ακόμα και τα κλασσικά "Δώρα") και έχουν πέσει γερές χρεώσεις .Προσωπικά παρήγγειλα μια μπαταρία των 6€ απο ebay και με χρέωσαν 22€ τελωνείο .Αλλα όλα αυτά ισχύουν για προιοντα απο Κίνα και Αμερική .

Να κάνω μια ερώτηση στους πιο παλιούς του thread : Θέλω να κάνω μια επιστροφή ενα μπουφάν που είναι large και να το πάρω xl απο sports direct. 

Διάβασα όλα όσα γράφει στο site αλλα μένει η απορία ,τα μεταφορικά προς αυτούς τα πληρώνω εγώ αλλα απο αυτούς προς εμένα ???

αυτό λεμε, τι σχέση έχει αγγλία με αυτά

 

Ναι τα πληρώνεις εσύ για να πάνε πίσω

αλλά αν έχεις πληρώσει με paypal μπορείς να τα πιστωθείς

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σας παιδιά! έκανα μια παραγγελία στο sports direct και δεν μου έχουν στείλει ακόμα mail με τα στοιχεία της παραγγελίας. Αργούν να στείλουν συνήθως?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κάποιος για τα  Karrimor τι παίζει με τα μεγέθη των μπουφάν; 

Βασικά ενδιαφέρομαι για αυτό  https://gr.sportsdirect.com/karrimor-urban-jacket-mens-442069?colcode=44206903

Μου κάνει εντύπωση ποσο πολύ ανεβαίνει η κλίμακα σε μεγέθη... 4ΧL :confused: και υποψιάζομαι στενή γραμμή. 

Κανονικά φοράω XL, κάθε πληροφορία δεκτή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...