Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπαίνεις paypal και ψάχνεις τη συναλλαγή στο ιστορικό. Πατάς αριστερό κλικ πάνω της για να εμφανιστούν περισσότερες λεπτομέρειες και βλέπεις κάτω "Request return shipping refund". Ύστερα, γράφεις σε μια φόρμα ό,τι χρειάζεται, ανεβάζεις τις φωτό που σου λέει (φωτό από απόδειξη ΕΛΤΑ για την αποστολή του πακέτου πίσω στο sportsdirect και το ίδιο το πακέτο νομίζω) και όλα καλά.

 

FKVkn9e.png

παίζει να ισχύει ακόμα; ή υπάρχει κανένα κουπονάκι για ο,τι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παίζει να ισχύει ακόμα; ή υπάρχει κανένα κουπονάκι για ο,τι;

Τι εννοείς αν παίζει; Αυτό που έβαλες αφορά τον τρόπο που κάνεις αίτημα στο paypal για refund στα έξοδα μεταφορικών σε περίπτωση που θες να επιστρέψεις πίσω κάτι στο sportsdirect.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα στην παρέα, με μια ερώτηση(σχωρέστε με αλλά δεν έκανα search όλο το topic).

Θέλω να πάρω παπούτσια Karrimor και συγκεκριμένα αυτά, και θα ήθελα να ρωτήσω αν έχει κανείς εμπειρία από την μάρκα ως προς την φόρμα.

Επειδή φοράω μεγάλο νούμερο, συνήθως 47(12), δεν ξέρω αν πρέπει να πάρω το 12 ή το 13. 

Όσες φορές έχω πάρει από το SD παπούτσια είναι πάντα Nike επειδή ξέρω ότι το 12αρι NIke θα μου είναι κατά 90% κομπλέ. 
Οπότε έχει κανείς κάτι αντίστοιχο σε Karrimor να με πει την γνώμη του? 
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει κάνει κανείς return? Είναι πολύπλοκη διαδικασία;

 

Σκέφτομαι να πάρω ένα ζευγάρι παπούτσια και δεν είμαι σίγουρος για το νούμερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

εχει δοκιμασει κανεις αυτα https://gr.sportsdirect.com/lee-cooper-boxers-5-pack-422174?colcode=42217491

και να μπορει να τα συκρινει αναλογα με υψος και βαρος ή με τα αντιστοιχα lonsdale;

 

Στα lonsdale φοραω xlarge (188cm - 80kg)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Mε τους αυστηρότερους ελέγχους αλλά και με το BRexit παίζει θέμα τελωνείου ή αγοράζουμε άφοβα;

 

άφοβα. Brexit δεν έχει γίνει ακόμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει τσιμπησει κανενας τετοιο ειδος να μας πει ποιοτητα κ μεγεθος??https://www.sportsdirect.com/pierre-cardin-mock-v-neck-jumper-mens-559060?colcode=55906018 συνηθως σε p.g. κοντομανικα φοραω large αλλα ειναι κομπλε αλλα ειναι ενα τσικ πιο μακρυα τετοιο στυλ δεν εχω παρει...οποιος εχει κανει κινηση ας δωσει τα φωτα του...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει τσιμπησει κανενας τετοιο ειδος να μας πει ποιοτητα κ μεγεθος??https://www.sportsdirect.com/pierre-cardin-mock-v-neck-jumper-mens-559060?colcode=55906018 συνηθως σε p.g. κοντομανικα φοραω large αλλα ειναι κομπλε αλλα ειναι ενα τσικ πιο μακρυα τετοιο στυλ δεν εχω παρει...οποιος εχει κανει κινηση ας δωσει τα φωτα του...

Το χω καπου καταχωνιασμενο και δε θυμαμαι μεγεθος. Από ποιοτητα ετσι κ ετσι γιατι είναι συνθετικο, από εμφανιση φαινεται ωραιο παντως. Εχω και το μαυρο και το burgundy, όλα κομπλε εμφανισιακα.

 

Καλησπέρα στην παρέα, με μια ερώτηση(σχωρέστε με αλλά δεν έκανα search όλο το topic).

 

Θέλω να πάρω παπούτσια Karrimor και συγκεκριμένα αυτά, και θα ήθελα να ρωτήσω αν έχει κανείς εμπειρία από την μάρκα ως προς την φόρμα.

Επειδή φοράω μεγάλο νούμερο, συνήθως 47(12), δεν ξέρω αν πρέπει να πάρω το 12 ή το 13. 

 

Όσες φορές έχω πάρει από το SD παπούτσια είναι πάντα Nike επειδή ξέρω ότι το 12αρι NIke θα μου είναι κατά 90% κομπλέ. 

Οπότε έχει κανείς κάτι αντίστοιχο σε Karrimor να με πει την γνώμη του? 

 

Τα ειχα παρει πριν λιγα χρονια. Αν θες τη γνωμη μου δε συγκρινονται με Nike (αν και δεν ξέρω το συγκεκριμένο παπούτσι της Nike, ίσως να κοίταγα εδώ: https://www.intersport.gr/treximo/?Brand=87554&network=forestview&price-from=39&price-to=40&Size=15946&utm_campaign=forestview&utm_medium=affiliate&utm_source=forestview ). Νούμερο νομίζω ίδιο με Nike είχα πάρει κ ήταν οκ.

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα, προσπαθησα χθες να κανω μια παραγγελια και η καρτα μου δεν εγινε δεκτη, δοκιμασα και με visa και με mastercard και μεσω paypal, ξερει κανεις τι παιζει? Χρηματα εχω μεσα στην καρτα, ειναι Πειραιως και οι 2 αν παιζει καποιο ρολο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...