Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Eκανα μια επιστροφη κατι κομματια απο μια παραγγελια για αλλαγη μεγεθων και μου στειλαν οτι ενα απο αυτα δεν ειναι διαθεσιμο πια.

 

Σε αυτη την περιπτωση τι γινεται?Μου στελνουν κανονικα τα υπολοιπα και μου κανουν refund το κομματι αυτο αυτοματα η πρεπει να κανω καποια ενεργεια εγω?

 

Ολα καλα με το sports direct αλλα στην επικοινωνια τους βαζω μηδεν.Στα email απαντανε αν θελουν,στο facebook το ιδιο.Εχω πολυ καλυτερη επικοινωνια με κινεζικα μαγαζια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν στο έκαναν refound οντως πρέπει να πήρες και τα λεφτά?

Αλλιώς θα περιμένεις μέχρι να σταλούν τα υπόλοιπα πίσω για να δεις τελικά τις σου στείλανε

Οχι δε χρειάζεται να κάνεις κάτι εσύ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανονικά θα υπάρχει και εμαιλ από αυτούς προς εσένα που θα λεει τι έγινε τελικά συνολικά σε ότι τους έστειλες

Πχ 1 ανταλαγή

2 επιστροφή χρημάτων

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλήμερα σε όλους, επειδή έχω να παραγγείλω καιρό, τα μεταφορικά πόσο είναι ?

 

ανάλογα τι θα πάρεις(πόσο βάρος θα έχει), ξεκινάνε από 10€ και φτάνουν μέχρι 30€, γενικά αν έχεις λογαριασμό βάζεις οτι θες στο καλάθι και πατάς continue securely και πας στο βήμα όπου βλέπεις τα μεταφορικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

The requirements are as follows:

  • Total spend excluding Postage is £50 (GBP) (or the equivalent of £50 GBP in another currency) or multiples of.
  • £10 (GBP) voucher for every £50 (GBP) spent.
  • Voucher will be valid until 29 November 2019.
  • In the event of refunded goods, we reserve the right to cancel vouchers or charge for used vouchers.
  • The voucher cannot be used in conjunction with any other offer.
  • Cancelled / exchanged / pre-order items will NOT be included in the total spend.
  • Giftcard products will NOT be included in the total spend.
  • Total spend does not include delivery charge.

 

Αυτά για μένα που έκανα μια παραγγελία και μου ήρθαν με email

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
  • The voucher cannot be used in conjunction with any other offer.

πέρσι που είχε το ίδιο είχαν αρνηθεί μετά την αγορά να δώσουν τα κουπόνια, επειδή αρκετοί είχαν πάρει πχ δυο boxerakia lonsdale και είχε εφαρμοστεί αυτόματα μια έκπτωση για αυτά τα δυο στο καλάθι.

 

έπαιξε κράξιμο στο fb τους κτλ, και τελικά την πήραμε, αλλά αν βαριέστε για τέτοιες ιστορίες δώστε προσοχή

post-48616-0-59211700-1511431901_thumb.jpg

Επεξ/σία από guido
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το gift voucher είναι η πιο απάτη προσφορά του sports direct. Οι πελάτες θέλουν μια προσφορά για να ψωνίσουν άμεσα από το κατάστημα, όχι έκπτωση για την μεθεπόμενη τους αγορά. 

 

Ελπίζω στις επόμενες ώρες να επανορθώσει με κάτι καλύτερο. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

  • The voucher cannot be used in conjunction with any other offer.

πέρσι που είχε το ίδιο είχαν αρνηθεί μετά την αγορά να δώσουν τα κουπόνια, επειδή αρκετοί είχαν πάρει πχ δυο boxerakia lonsdale και είχε εφαρμοστεί αυτόματα μια έκπτωση για αυτά τα δυο στο καλάθι.

 

έπαιξε κράξιμο στο fb τους κτλ, και τελικά την πήραμε, αλλά αν βαριέστε για τέτοιες ιστορίες δώστε προσοχή

 

 Αυτό που αναφέρεις για πέρσι, το διευκρινίζουν ως εξής :

 

4. E-Vouchers will under no circumstances be issued for the following:

  • Items that are cancelled from an order or out of stock.
  • Orders which must be placed again after the promotion date.
  • Orders that have been paid either in part or entirely using a gift card or E-Voucher.
  • Orders that include the purchase of a gift card.
  • Orders that include any other discount, offer or promotion including voucher codes and discount codes.

 

Το άλλο που σου έστειλαν και παρέθεσες είναι πιο περίεργο και το οποίο δεν το αναφέρουν στην σελίδα τους (https://www.sportsdirect.com/black-friday), γιατί σου λεεί οτι δεν μπορείς να πάρεις αντικείμενα σε προσφορά με το voucher....

και χρειάζεται διευκρίνιση.

 

  • The voucher cannot be used in conjunction with any other offer.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...