Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η αλήθεια είναι πως για τον όγκο μου τα κιλά μου είναι πολλά... Μάλλον το κόκκαλο είναι βαρύ. :P :p

 

Ένα μπλουζάκι που έχω είναι αυτό http://www.sportsdirect.com/firetrap-graphic-t-shirt-mens-594591?colcode=59459126

 

Όντως έχουν στενή γραμμή αλλά είναι μακριά κάτω... Οπότε το φοβάμαι το medium. Ίδια γραμμή έχουν και οι ζακέτες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι αρκετά ποιοτικά ρούχα ρε γμτ μόνο που δεν μου κάθεται καλά το στήσιμο τους. Θα δοκιμάσω και κάτι σε knit να δω. Ευχαριστώ πάντως για τις πληροφορίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ,

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟ ΝΟΥΜΕΡΟ.

ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΕΝΑ ΓΙΛΕΚΟ ΜΑΡΚΑΣ LEE COOPER ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΠΟΙΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ.   ΕΙΜΑΙ ΠΕΡΙΠΟΥ 1,85 ΚΑΙ 65 ΚΙΛΑ.  ΘΑ ΜΟΥ ΡΟΤΕΙΝΑΤΕ ΤΟ SMALL Ή MEDIUM?   ΓΝΩΡΙΖΩ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ REVIEWS ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ ΑΛΛΑ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΕΧΕΙ ΜΟΝΟ 2 ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΧΡΗΣΙΜΑ.

 

ΕΠΙΣΗΣ, ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΑΓΑΖΙ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΝΑ ΕΧΕΙ LEE COOPER? 

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!

 

http://www.sportsdirect.com/lee-cooper-hooded-gilet-mens-608055

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αλήθεια είναι πως για τον όγκο μου τα κιλά μου είναι πολλά... Μάλλον το κόκκαλο είναι βαρύ. :P :P

 

Ένα μπλουζάκι που έχω είναι αυτό http://www.sportsdirect.com/firetrap-graphic-t-shirt-mens-594591?colcode=59459126

 

Όντως έχουν στενή γραμμή αλλά είναι μακριά κάτω... Οπότε το φοβάμαι το medium. Ίδια γραμμή έχουν και οι ζακέτες;

Για εμενα δεν ειναι ποιοτικο αυτο το ρουχο,πολυ φτθιναρικη ποιοτητα.Αλλα ενταξει,5 ευρω κανει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για εμενα δεν ειναι ποιοτικο αυτο το ρουχο,πολυ φτθιναρικη ποιοτητα.Αλλα ενταξει,5 ευρω κανει.

Μπορεί να είναι λεπτό σαν ύφασμα αλλά σε πληροφορώ πως μετά από πολλές πλυσεις είναι ακριβώς όπως το αγόρασα. Έχω αγοράσει και 6 φορές ακριβότερο μπλουζάκι το οποίο μετά από κάτι πλυσίματα ξεθώριασε και έγινε πατσαβούρα.

Απορία: Τι δουλειά έχει το δέμα μου στη Λειψία; Δηλαδή για να στείλουν Ελλάδα τα στέλνουν πρώτα Γερμανία;

Η μεταφορική κάνει αυτό το δρομολόγιο. Μην ανησυχείς γιατί σε 1 εργάσιμη από τη στιγμή που θα ξεκινήσει το ταξίδι θα είναι Αθήνα.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ,

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟ ΝΟΥΜΕΡΟ.

ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΕΝΑ ΓΙΛΕΚΟ ΜΑΡΚΑΣ LEE COOPER ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΠΟΙΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ.   ΕΙΜΑΙ ΠΕΡΙΠΟΥ 1,85 ΚΑΙ 65 ΚΙΛΑ.  ΘΑ ΜΟΥ ΡΟΤΕΙΝΑΤΕ ΤΟ SMALL Ή MEDIUM?   ΓΝΩΡΙΖΩ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ REVIEWS ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ ΑΛΛΑ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΕΧΕΙ ΜΟΝΟ 2 ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΧΡΗΣΙΜΑ.

 

ΕΠΙΣΗΣ, ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΑΓΑΖΙ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΝΑ ΕΧΕΙ LEE COOPER? 

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!

 

http://www.sportsdirect.com/lee-cooper-hooded-gilet-mens-608055

Φιλε μου τα Lee cooper(πουκάμισα,πουλόβερ,γιλέκα,παντελόνια) έχουνε αρκετά μεγάλη φόρμα,να πάρεις ένα νούμερο μικρότερο σε ότι κανονικά φοράς,αν και απο τα κιλά που βλέπω και το ύψος πρέπει να είσαι τρομερά αδύνατος και να χρειάζεσαι ακόμα μικρότερο.αυτό που έχεις στο link είναι αμάνικο μπουφάν που τυχαίνει να το έχω πάρει στο αδερφό μου και μπορώ να σου πω οτι είναι σχετικά κοντό το Large (1,83 κιλά και 91 κιλά είναι ο αδερφός μου αλλά έχει πλάτες)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω πάρει everlast και lonsdale. Πολύ καλή ποιότητα και οι 2 μάρκες.

 

Ποιές πήρες και βγήκαν χάλια; Δώσε μάρκα να ξέρουμε και εμείς αν είναι.

 

Δεν εχω παρει αλλα κοιταξα για εμπειριες μελών πρώτα.

http://www.insomnia.gr/topic/466957-to-topic-%CF%84%CE%BF%CF%85-sportsdirectcom/?view=findpost&p=52705311

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου τα Lee cooper(πουκάμισα,πουλόβερ,γιλέκα,παντελόνια) έχουνε αρκετά μεγάλη φόρμα,να πάρεις ένα νούμερο μικρότερο σε ότι κανονικά φοράς,αν και απο τα κιλά που βλέπω και το ύψος πρέπει να είσαι τρομερά αδύνατος και να χρειάζεσαι ακόμα μικρότερο.αυτό που έχεις στο link είναι αμάνικο μπουφάν που τυχαίνει να το έχω πάρει στο αδερφό μου και μπορώ να σου πω οτι είναι σχετικά κοντό το Large (1,83 κιλά και 91 κιλά είναι ο αδερφός μου αλλά έχει πλάτες)

 

 

Σε ευχαριστω πολυ για την απαντηση..

Απ'οσο καταλαβα ακομα και το small θα μου ειναι μεγαλο οποτε θα πρεπει να κοιταξω σε αλλες μαρκες..   Οι υπολοιπες μαρκες για γιλεκα σε αυτο το site εχουν και αυτες μεγαλη φορμα? (Karrimor, Firetrap...)

 

Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τα Karrimor και τα Firetrap δεν θα το έλεγα.

 

Σε γενικές γραμμές αυτά που έχουν μεγάλη φόρμα είναι τα "μποξερικά" όπως τα lonsdale, everlast. Ο,τι και αν είναι να πάρεις να κοιτάξεις αν έχει σχόλια δίπλα που γράφει για το μέγεθος. Αν δεν έχει σχόλια να πηγαίνεις σε αντίστοιχο είδος της ίδιας εταιρείας που έχει σχόλια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστω πολυ για την απαντηση..

Απ'οσο καταλαβα ακομα και το small θα μου ειναι μεγαλο οποτε θα πρεπει να κοιταξω σε αλλες μαρκες..   Οι υπολοιπες μαρκες για γιλεκα σε αυτο το site εχουν και αυτες μεγαλη φορμα? (Karrimor, Firetrap...)

 

Ευχαριστω

Δες και αυτό το γιλέκο από Lee Cooper, έχει 35 reviews, μπορεί να σε βοηθήσει

http://www.sportsdirect.com/giorgio-two-zip-gilet-mens-608587

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί να είναι λεπτό σαν ύφασμα αλλά σε πληροφορώ πως μετά από πολλές πλυσεις είναι ακριβώς όπως το αγόρασα. Έχω αγοράσει και 6 φορές ακριβότερο μπλουζάκι το οποίο μετά από κάτι πλυσίματα ξεθώριασε και έγινε πατσαβούρα.

Η μεταφορική κάνει αυτό το δρομολόγιο. Μην ανησυχείς γιατί σε 1 εργάσιμη από τη στιγμή που θα ξεκινήσει το ταξίδι θα είναι Αθήνα.

 

Εχω παρει για αυτο σου λεω,ειναι παρα πολυ λεπτο,και αν το εχεις για gym και ιδρωσεις γινετε σκατα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω παρει για αυτο σου λεω,ειναι παρα πολυ λεπτο,και αν το εχεις για gym και ιδρωσεις γινετε σκατα.

 

 

Τα firetrap πάνε πιο πολύ στο fashion κομμάτι. Κι όχι τόσο στο athletic. Οπότε θα τολμήσω να πω πως δεν του έκανες σωστή χρήση. Για γυμναστήριο και γενικώς αθλητισμό νομίζω πως η Nike είναι κορυφή. Και τα Karrimor δεν είναι και άσχημα.

 

Κουπόνι έκπτωσης 10%, μέχρι τις 4/12, σφιχτείτε!

10OFF50MVC

 

Και χθες έκανα την παραγγελία. Είναι για 50 λίρες και πάνω; Οριακά την έπιανα... Θα γλίτωνα 6 ευρώ. :P :p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...