Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ωπ τι έχουμε εδώ; Η ίδια παραγγγελία που έγινε πριν μια βδομάδα με 7 euro μεταφορικά τώρα θέλει 22; Δηλαδη σχεδόν τριπλάσια; Μπορώ να χαρακτηριστώ ως "κολόφαρδος" που δεν την καθυστέρησα περισσότερο, αν και για να λέμε την αλήθεια μάλλον με 22 μεταφορικά δεν αξίζει ιδιαίτερα πλέον....χωρίς να είμαι απόλυτος βέβαια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι όμορφα! Μετά τις τραγικές αυξήσεις θα πρέπει να παρακαλάμε να τους δώσουμε 60+ ευρώ για να μας κάνουν δώρο τα μεταφορικά.

 

Παραμένουν ακόμα καλό value for money αλλά αραιώνω χαρακτηριστικά μέχρι να επιστρέψουν τα παλιά μεταφορικά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τουλάχιστον έτσι συμφέρει κάνοντας ομαδικές παραγγελίες ;)

Πιστεύω όσο μεγαλύτερη η παραγγελία τόσο περισσότερες οι πιθανότητες για κάποιο λάθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστεύω όσο μεγαλύτερη η παραγγελία τόσο περισσότερες οι πιθανότητες για κάποιο λάθος.

 

να σου στείλουν αυτοί κάτι λάθος εννοείς ή να πάρεις εσύ λάθος νούμερο; 

 

αν το πρώτο, προσωπικά επειδή  κάνουμε παραγγελιά 5-6 άτομα, κάθε φορά έχουμε γύρω στα 40 items, και δεν έχουν κάνει πότε κάτι λάθος.

 

Μια φορά μόνο είχαν στείλει ένα κενό κουτί από εσώρουχο Lonsdale αλλά κάναν αμέσως refund το κόστος του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να σου στείλουν αυτοί κάτι λάθος εννοείς ή να πάρεις εσύ λάθος νούμερο; 

 

αν το πρώτο, προσωπικά επειδή  κάνουμε παραγγελιά 5-6 άτομα, κάθε φορά έχουμε γύρω στα 40 items, και δεν έχουν κάνει πότε κάτι λάθος.

 

Μια φορά μόνο είχαν στείλει ένα κενό κουτί από εσώρουχο Lonsdale αλλά κάναν αμέσως refund το κόστος του

Να στείλουν αυτοί κάτι λάθος.Το λέω γιατί σε όσες παραγγελίες έχω κάνει οι οποίες είναι απο 2 έως 4 αντικείμενα δεν πήγε τίποτα στραβά στην τελευταία όμως που ήταν 10 κομμάτια κάνανε ένα λαθάκι.Εννοείται πως όλα είναι ανθρώπινα απλά το αναφέρω :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα,

 

παιδια εχει αγορασει κανεις φορμα LONSDALE?  ειμαι 1,83 γυρω στα 65 κιλα.  ποιο μεγεθος μου προτεινετε?

 

Ευχαριστω

έχω πάρει Link.png Site: αυτήν σε medium. είμαι 1.78, 77-78 κιλά. στο μήκος μου είναι ακριβώς (ουτε κοντή ούτε μακριά). αλλά είναι λίγο φαρδιά στα πόδια και πάνω στη μέση εφαρμόζει καλά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

order status (more+)

Ready To Ship      Dec 03 21:07:27 2013

order date/time   2nd Dec 2013 20:05

order total

                  €

Για να δούμε πως θα έρθει το δέμα με το free δωρεαν μεταφορικα ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...