Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μπραβο στο SportsDirect

 

 

 

 

order status (more+)
Ready To Ship      Dec 03 21:07:27 2013
order date/time   2nd Dec 2013 20:05
order total
                  €
Για να δούμε πως θα έρθει το δέμα με το free δωρεαν μεταφορικα ...

 

 

post-59828-0-78691500-1386504151_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά , χτες μου ήρθε η παραγγελία μου από Sports Direct όμως έχω κάνει λάθος σε ένα νούμερο (σε jean) ξέρεται αν μπορώ να το επιστρέψω και να μου στείλουν ένα νούμερο μικρότερο ? και αν γίνεται επιστροφή πληρώνω εγώ τα μεταφορικά ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά , χτες μου ήρθε η παραγγελία μου από Sports Direct όμως έχω κάνει λάθος σε ένα νούμερο (σε jean) ξέρεται αν μπορώ να το επιστρέψω και να μου στείλουν ένα νούμερο μικρότερο ? και αν γίνεται επιστροφή πληρώνω εγώ τα μεταφορικά ?

Θα πληρώσεις για να το στείλεις ,για να στο ξαναστείλουν δεν θα πληρώσεις τίποτα.Έτσι μου έχει πεί παλικάρι εδω στο νήμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους.

Είμαι καινούργιος στο site του Sports Direct και μου παν ότι αξίζει αρκετά.

Έβγαλα prepaid από Πειραιώς,γράφτηκα κανονικά στο paypal,έκανα και verify το λογαριασμό μου,μετά γράφτηκα και στο Sports Direct κι ήμουν έτοιμος για παραγγελία.Φόρτισα τη κάρτα με αρκετά χρήματα κι αφού βρήκα τι ήθελα ν'αγοράσω προχώρησα στη πληρωμή.Με τα πολλά μου έγραψε ότι η πληρωμή έγινε με επιτυχία και η paypal τράβηξε τα χρήματα που χρειάζονταν για τη πληρωμή από τη κάρτα.Αυτό που δε γνωρίζω επειδή πρώτη φορά κάνω κάτι μέσω paypal είναι ότι εδώ και 3-4 μέρες μου λέει completed στο λογαριασμό μου στη paypal και δε ξέρω τώρα αν έχει φύγει η παραγγελία για να μου έρθει σπίτι.

Δε θα πρεπε να μου λέει ship to ...κάτι ή κάνω λάθος? Απλά κάτι τέτοιο είχα ακούσει.Ενημερώστε με όποιος μπορεί και ξέρει,θα το εκτιμούσα πολύ!!

Συγνώμη αν σας κούρασα λίγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους.

Είμαι καινούργιος στο site του Sports Direct και μου παν ότι αξίζει αρκετά.

Έβγαλα prepaid από Πειραιώς,γράφτηκα κανονικά στο paypal,έκανα και verify το λογαριασμό μου,μετά γράφτηκα και στο Sports Direct κι ήμουν έτοιμος για παραγγελία.Φόρτισα τη κάρτα με αρκετά χρήματα κι αφού βρήκα τι ήθελα ν'αγοράσω προχώρησα στη πληρωμή.Με τα πολλά μου έγραψε ότι η πληρωμή έγινε με επιτυχία και η paypal τράβηξε τα χρήματα που χρειάζονταν για τη πληρωμή από τη κάρτα.Αυτό που δε γνωρίζω επειδή πρώτη φορά κάνω κάτι μέσω paypal είναι ότι εδώ και 3-4 μέρες μου λέει completed στο λογαριασμό μου στη paypal και δε ξέρω τώρα αν έχει φύγει η παραγγελία για να μου έρθει σπίτι.

Δε θα πρεπε να μου λέει ship to ...κάτι ή κάνω λάθος? Απλά κάτι τέτοιο είχα ακούσει.Ενημερώστε με όποιος μπορεί και ξέρει,θα το εκτιμούσα πολύ!!

Συγνώμη αν σας κούρασα λίγο.

Κάνε sign in στο sports direct ,θα πας στις παραγγελίες σου και θα δεις σε ποιά φάση βρίσκεται.Άν λέει dispatched έχει φύγει απο εκεί και θα έχεις tracking number στο e mail με την παραγγελία σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Bαζω την καρτα για να κανω αγορα (visa prepaid) 

και μου βγαζει 

H συγκεκριμένη ενέργεια δεν μπορεί να ολοκληρωθεί. Για περισσότερες πληροφορίες, παρακαλούμε επικοινωνήστε με το Europhone Banking στο 210 95 55 000.

Γιατι;

Στην πρωτη φορα  που πηρα δεν θυμαμαι να ειχα τετοιο προβλημα.

 

 

Edit:βρεθηκε λυση.

Επεξ/σία από stathis97
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες,γεια σας και απο εμένα !

 

Πρόκειται να παραγγείλω απο το εν λόγω site για πρώτη φορά και έχω δύο-τρείς ερωτήσεις

 

1.Ποίος είναι ο ασφαλέστερος και καλύτερος τρόπος πληρωμής. (να χρησιμοποιήσω paypal ή χρεωστική).Πρέπει να έχω account για να καταθέσω παραγγελία.

 

2.Είμαι 1.86 και 87 κιλά ,τι νούμερο να πάρω για την παρακατω ζακέτα ( http://www.sportsdirect.com/lee-cooper-navajo-cardigan-mens-552028 ) .

 

και 3.Τα έξοδα μεταφοράς είναι τα 10Ε ,που αναφέρονται στην ιστοσελίδα,σε κάθε περίπτωση ή εξαρτάται απο την ποσοτητα που θα πάρω ή ακόμα και απο το σύνολο τον χρημάτων που θα κοστίζουν  συνολικά τα πράγματα που θα πάρω.

 

Σας ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά άμα γνωρίζει κάποιος τι παίζει με τα νούμερα στα kangol chinos ας μου πει. Πιο συγκεκριμένα παράγγειλα νούμερο 34R και μου ήταν ok ενώ η ταμπέλα η χάρτινη με την τιμή έλεγε 34, το παντελόνι πάνω είχε ραμμένο στην δικια του εσωτερική ετικέτα νούμερο 36R.

Απλά επειδή μου έχει κάτσει πολύ καλά σα νούμερο δε ξέρω όντως πιο είναι το κανονικό για να ξανα παραγγειλω. Αν έχει πάρει κάποιος ας μου πει αν το νούμερο τις ταμπέλας τις χάρτινης στο παντελόνι αντιστοιχούσε με αυτό που έγραφε μέσα το παντελόνι και αυτό που παράγγειλε. 

http://www.sportsdirect.com/kangol-chinos-mens-518008

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά άμα γνωρίζει κάποιος τι παίζει με τα νούμερα στα kangol chinos ας μου πει. Πιο συγκεκριμένα παράγγειλα νούμερο 34R και μου ήταν ok ενώ η ταμπέλα η χάρτινη με την τιμή έλεγε 34, το παντελόνι πάνω είχε ραμμένο στην δικια του εσωτερική ετικέτα νούμερο 36R.

Απλά επειδή μου έχει κάτσει πολύ καλά σα νούμερο δε ξέρω όντως πιο είναι το κανονικό για να ξανα παραγγειλω. Αν έχει πάρει κάποιος ας μου πει αν το νούμερο τις ταμπέλας τις χάρτινης στο παντελόνι αντιστοιχούσε με αυτό που έγραφε μέσα το παντελόνι και αυτό που παράγγειλε. 

http://www.sportsdirect.com/kangol-chinos-mens-518008

Έχω πάρει 3 διαφορετικά χρώματα και ναι το χαρτονάκι αντιστοιχούσε με αυτό του παντελονιού.Επίσης ενώ και τα 3 παντελόνια είναι το ίδιο νούμερο το 1 είναι λίγο πιο στενή η φόρμα του.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω πάρει 3 διαφορετικά χρώματα και ναι το χαρτονάκι αντιστοιχούσε με αυτό του παντελονιού.Επίσης ενώ και τα 3 παντελόνια είναι το ίδιο νούμερο το 1 είναι λίγο πιο στενή η φόρμα του.

Σε ευχαριστώ παρα πολύ, θα πάρω 2-3 χρώματα ακόμα  εγώ να εκμεταλλευτώ και τα δωρεάν μεταφορικά ως αύριο να δω πως θα είναι τα νούμερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστώ παρα πολύ, θα πάρω 2-3 χρώματα ακόμα  εγώ να εκμεταλλευτώ και τα δωρεάν μεταφορικά ως αύριο να δω πως θα είναι τα νούμερα

Τα έχω 2 μήνες περίπου και μπορώ να σου πω πως είναι πολύ καλά παντελόνια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...