Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδια σε αυτο εδω μπορει να μου εξηγησει κανενας τα νουμερα?

http://www.sportsdirect.com/precision-training-track-jacket-mens-559048

 

Δεν μπορω να καταλαβω με τιποτα την αριθμηση που γινεται...

Αν μπορει καποιος ας τα αντιστοιχησει σε medium, large, xlarge κοκ...

Αν πατησεις το ερωτιματικο διπλα απο το size θα καταλαβεις τα νουμερα.Ξεκιναει με XXS,XS κοκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν πατησεις το ερωτιματικο διπλα απο το size θα καταλαβεις τα νουμερα.Ξεκιναει με XXS,XS κοκ.

Το ειδα αυτο αλλα δεν πιστευω πως ειναι αντιπροσωπευτικο για την συγκεκριμενη μαρκα.

 

Αν το 50-52 ειναι XXL (συμφωνα με τον πινακα) τοτε το 26-28 πρεπει να ειναι XXXXS. Λιγο κουλο μου φαινεται...

 

Αν το παρεις λογικα και πως εστω το 26-28 ειναι XXS (δεν εχω δει σε ρουχο πιο μικρο απο XXS) τοτε παει καπως ετσι

26-28 XXS

28-30 XS

30-32 S

32-34 M

34-36 L

36-38 XL

38-40 XXL

40-42 XXXL

Δεν συνεχιζω. Μεχρι να φτασω στο 50-52 θα βαλω καμια δεκαρια Χ.

 

Εκτος και αν παραλειπονται καποια απο τα παραπανω νουμερα. Π.χ. να ειναι το Μ το 32-34 και μετα το L να μην ειναι το 34-36 αλλα το 38-40 π.χ.

Αλλα με αυτο δεν ξερω τι στο διαολο εχουν σκεφτει αυτοι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια σε αυτο εδω μπορει να μου εξηγησει κανενας τα νουμερα?

http://www.sportsdirect.com/precision-training-track-jacket-mens-559048

 

Δεν μπορω να καταλαβω με τιποτα την αριθμηση που γινεται...

Αν μπορει καποιος ας τα αντιστοιχησει σε medium, large, xlarge κοκ...

 

Μάλλον είναι ίντσες για την περίμετρο του στήθους.

Link.png Site: αυτό είναι το site τους, ρίξε μια ματιά, αν μπορέσεις να βγάλεις άκρη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους. Ετοιμάζομαι για την πρώτη μου παραγγελία απο αυτό το site. Έχω στην Alpha bank κάρτα χρεωστική (νομίζω visa electron γράφει δεν την έχω μπροστά μου τώρα) συνδεδεμένη με το λογαριασμό μου. Όταν πάω να πληρώσω με αυτή μου ζητάει τον αριθμό της κάρτας, ημερομηνία λήξης και τον τριψήφιο κωδικό απο πίσω. Φοβάμαι να δώσω όλα αυτα τα στοιχεία, το έχω ξανακάνει βέβαια (για στοίχημα) και δεν είχα πρόβλημα. Είναι αξιόπιστο; Τι λέτε;

Paypal έχω verified user αλλά μου άλλαξαν την κάρτα και τον αριθμό της απο την τράπεζα όταν κάνανε κάποια ανανέωση στις κάρτες. Μπορώ να προσθέσω στο paypal την νέα κάρτα και να παραμείνω ως έχω ή πρέπει να κάνω πάλι την διαδικασία για την πιστοποίηση. Θέλω να το αποφυγω αυτό γιατι ειναι σχετικά χρονοβόρο και ήθελα αυτες τις μέρες να κάνω την παραγγελία. Τι προτείνετε; Sorry για τις πολλές ερωτήσεις ελπίζω κάποιος εδώ να μου απαντήσει!
Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτησω εχει παρει καποιος ποιοτικη φορμα? καλα προφανως με τετοια τιμη δεν περιμενω να ναι σουπερ wow αλλα να μην ξεβαφει και να μην γινεται χαλια απο το πρωτο πλυσιμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους. Ετοιμάζομαι για την πρώτη μου παραγγελία απο αυτό το site. Έχω στην Alpha bank κάρτα χρεωστική (νομίζω visa electron γράφει δεν την έχω μπροστά μου τώρα) συνδεδεμένη με το λογαριασμό μου. Όταν πάω να πληρώσω με αυτή μου ζητάει τον αριθμό της κάρτας, ημερομηνία λήξης και τον τριψήφιο κωδικό απο πίσω. Φοβάμαι να δώσω όλα αυτα τα στοιχεία, το έχω ξανακάνει βέβαια (για στοίχημα) και δεν είχα πρόβλημα. Είναι αξιόπιστο; Τι λέτε;

Paypal έχω verified user αλλά μου άλλαξαν την κάρτα και τον αριθμό της απο την τράπεζα όταν κάνανε κάποια ανανέωση στις κάρτες. Μπορώ να προσθέσω στο paypal την νέα κάρτα και να παραμείνω ως έχω ή πρέπει να κάνω πάλι την διαδικασία για την πιστοποίηση. Θέλω να το αποφυγω αυτό γιατι ειναι σχετικά χρονοβόρο και ήθελα αυτες τις μέρες να κάνω την παραγγελία. Τι προτείνετε; Sorry για τις πολλές ερωτήσεις ελπίζω κάποιος εδώ να μου απαντήσει!

Ευχαριστώ!

 

Δε θα έχεις πρόβλημα δίνοντας τα στοιχεία της κάρτας σου για πληρωμή.

Εάν θέλεις την ασφάλεια που προσφέρει το paypal μπορείς να προσθέσεις τη νέα σου κάρτα, εφόσον έχει αλλάξει ο αριθμός της. Αλλά δε γνωρίζω αν θα χρειαστεί εκ νέου πιστοποίηση και πόσο χρόνο θα χρειαστεί για να δεχτούν τη νέα κάρτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστώ για την απάντηση. Που μπορώ να μάθω τι γίνεται με τη νέα κάρτα στο paypal; Το έψαξα αλλά δε βρήκα κάτι...λέει οτι μπορείς να προσθέσεις νέα κάρτα δε λέει τιποτα για πιστοποίηση όμως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά θέλω να επιστρέψω κάποια ρούχα διότι είναι μικρότερα.Θα πληρώσω τα μεταφορικά για να τα στείλω Αγγλία,για να μου τα ξαναστείλουν όμως θα πρέπει να ξαναπληρώσω μεταφορικά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά θέλω να επιστρέψω κάποια ρούχα διότι είναι μικρότερα.Θα πληρώσω τα μεταφορικά για να τα στείλω Αγγλία,για να μου τα ξαναστείλουν όμως θα πρέπει να ξαναπληρώσω μεταφορικά?

Οχι πληρωνεις μονο για να τα στειλεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτησω εχει παρει καποιος ποιοτικη φορμα? καλα προφανως με τετοια τιμη δεν περιμενω να ναι σουπερ wow αλλα να μην ξεβαφει και να μην γινεται χαλια απο το πρωτο πλυσιμο.

Έχω πάρει everlast και lonsdale. Πολύ καλή ποιότητα και οι 2 μάρκες.

 

Ποιές πήρες και βγήκαν χάλια; Δώσε μάρκα να ξέρουμε και εμείς αν είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει πάρει κανείς Firetrap ζακέτα όπως αυτή; Κάτι firetrap t-shirts που έχω πάρει τα έχω σε small και μου είναι ψιλοκολλητά αλλά στο μάκρος μεγάλα. Το medium θα είναι ιδανικό αλλά φοβάμαι το μάκρος. Γνωρίζει κανείς τίποτα;

 

1,77m - 79kg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

79 κιλα και παιρνεις small σε firetrap? Παραξενο μου φαινεται μιας και εχουν πολυ στενη γραμμη τα συγκεκριμενα.

Για βαλε κανενα απο τα tshirt που πηρες...

 

Εγω ειμαι γυρω στα 88-89 κιλα και1,84 και εχω παρει κατι παρομοιο με αυτο σε XL και θα το ηθελα λιγο μεγαλυτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...