Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα και παλι !

 

Oντως αλλαξε το status τελικα !

Απο την στιγμη που φτασουν στην Γερμανια ποσο χρονο θελουν για να φυγουν?

και αφου φυγουν απο Γερμανια ποσο χρονο για να ερθουν Ελλαδα!??

Μην φοβάσαι και μην ανησυχείς τόσο πολύ. Εμένα φαντάσου στην τελευταία μου παραγγελία είχε μείνει το status στο awaiting courier pick up και μου χτύπησε ο courier την πόρτα. Σε 2-3 εργάσιμες έρχονται πάντα αν είσαι Αθήνα και 1-2 μέρες συν αν είσαι επαρχία ή νησί απ'ότι έχω καταλάβει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπερα και καλο χειμωνα! , 

 

Θα ηθελα να κανω μια ερωτηση σχετικα με νουμερο στην συγκεκριμενη φορμα.  Ειμαι 1,82 περιπου ( 65 κιλα) .   

Απο τα σχολια συμπεραινω πως το small μου ταιριαζει αλλα θα ηθελα να παρω και μια γνωμη απο εδω.. 

 

http://www.sportsdirect.com/lonsdale-2-stripe-closed-hem-sweat-pants-mens-485016?colcode=48501690

 

Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά!Αν θέλετε ρίξτε μια ματιά στην αγγελία μου.Είναι η ίδια ζακέτα που αρκετά πόστ πίσω πρόσφερα για ανταλλαγή με μια ίδια σε μικρότερο νούμερο.http://www.insomnia.gr/classifieds/various/clothes/218743-%CE%B6%CE%B1%CE%BA%CE%AD%CF%84%CE%B1-lonsdale/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην φοβάσαι και μην ανησυχείς τόσο πολύ. Εμένα φαντάσου στην τελευταία μου παραγγελία είχε μείνει το status στο awaiting courier pick up και μου χτύπησε ο courier την πόρτα. Σε 2-3 εργάσιμες έρχονται πάντα αν είσαι Αθήνα και 1-2 μέρες συν αν είσαι επαρχία ή νησί απ'ότι έχω καταλάβει.

 

δεν φοβαμαι ανυπομωνω :)

 

Πιστυω την δευτερα θα τα εχω .. !!  

ευχαριστω !

 

εμενα ευτιχως δεν εχει κολλησει λεει πως εχει φυγει απο Γερμανια !

αλλα ειναι Σαββατο ! Κυριακη αποκλειται να ερθουν δεν κανουν διανομες, οποτε την Δευτερα θα ερθουν πιστευω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα κάτι γίνεται με τα μεταφορικά,ότι παραγγελια κάνεις και έχει μέσα παππουτσια βγαίνουνε τα μεταφορικά πάνω απο 22 ευρώ.συγγεκριμένα απο 22 εως 30 ευρώ στο ίδιο δέμα,ούτε καν κάτι σταθερό...Μάλλον κανένα κόλλημα του site πρέπει να είναι,πάνω απο 20 παραγγελίες ποτέ δεν πλήρωσα πάνω απο 15 ευρώ.Ειδικά οι τελευταίες 10 ήτανε 7 η 10 ευρώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα κάτι γίνεται με τα μεταφορικά,ότι παραγγελια κάνεις και έχει μέσα παππουτσια βγαίνουνε τα μεταφορικά πάνω απο 22 ευρώ.συγγεκριμένα απο 22 εως 30 ευρώ στο ίδιο δέμα,ούτε καν κάτι σταθερό...Μάλλον κανένα κόλλημα του site πρέπει να είναι,πάνω απο 20 παραγγελίες ποτέ δεν πλήρωσα πάνω απο 15 ευρώ.Ειδικά οι τελευταίες 10 ήτανε 7 η 10 ευρώ

 

οντως φιλε, και εγω χθες πατησα checkout και μου βγηκε 22 ευρω.. νομιζα οτι ειχα ηταν λογω του αριθμου των αντικειμενων αλλα δεν νομιζω.  ισως ναι ειναι λογω σ/κ ?   εστειλα μηνυμα στο fb αλλα δεν εχουν απαντησει ακομα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ' ο,τι βλέπω εδώ τα ακρίβυναν στα 10€: http://www.sportsdirect.com/CustomerServices/EtailFAQs/WorldwideDeliveryCosts :(

 

Καλύτερο μεν από παλιά που έδινες 18άρι... Χειρότερο από το 7άρι που δίναμε μέχρι την τελευταία εβδομάδα. Πρήξτε τους στο fb.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα μεταφορικά πρέπει να είναι 7 ευρώ για μικρό δέμα και 10 ευρώ για δέμα μέχρι 52 κιλά.Κάτι πηγαίνει στραβά όταν βάζεις οποιοδήποτε ζευγάρι παπούτσια μέσα.Υπομονή μέχρι να το φτιάξουνε,έxω στείλει email αλλά δεν απαντούν σε λιγότερο απο 2 ημέρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ αυτό που παρατηρώ είναι ο,τι σε οποιαδήποτε περίπτωση τα ελάχιστα μεταφορικά είναι 10€. Δεν νομίζω να είναι κάποιο λάθος ως προς αυτό.

 

Το γράφει άλλωστε.

 

kuVcjdg.png


Επίσης ίσως να μην είναι τυχαίο ο,τι παρατηρήθηκαν αλλαγές σήμερα 1η του μήνα. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

τα άλλαξαν τα μεταφορικά ανάλογα με τo βάρος..

από ένα σχόλιο που είδα χθες σε μιά φώτο και ρωτούσε για Ρουμανία του απάντησαν ότι ξεκινούν από 10 Ε και ανάλογα το βάρος.

δείτε και μια σχετική εικόνα (στο facebook) με κωδικό έκπτωσης 50% στα μεταφορικά (μόνο για λίγες ώρες) που έβγαλαν χθές

Link.png Site: facebook

 

Υ.Γ. Όποιος θυμάτε τις τιμές των μεταφορικών προ 2ετίας και παλιότερα αν θυμάμε, ήταν στις 50 λίρες αν δεν κάνω λάθος (για Ελλάδα), μετά άρχισε σταδιακή μείωση ανά διαστήματα, φτάνοντας τα 7 ευρώ μέχρι πρόσφατα. Λίγο περίεργη αυτή η αύξηση τώρα. Μήπως είναι για την εορταστική περίοδο του Δεκεμβρίου;

Επεξ/σία από outnumb
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ξέρω ο,τι πριν από μια εβδομάδα έκανα μια παραγγελία και πλήρωσα 7€ μεταφορικά. Πλέον με τα ίδια ακριβώς πράγματα τα μεταφορικά κοστίζουν 22€. Αύξηση της τάξεως του 200%.

 

Μάλιστα πλέον είναι ακριβότερα από παλιότερα που είχαν min έξοδα 18€. Με τις τότε τιμές θα έδινα 18€. Πλέον δίνω 22€.

 

Ας ελπίσω πως είναι για την εορταστική περίοδο αλλιώς θα αραιώσω πολύ τις αγορές μου μέχρι να τις σταματήσω.

 

Θα τους στείλω και ένα mail και όταν με το καλό το διαβάσουν το νέο έτος ίσως έχουν βάλει μυαλά. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νέος κωδικός μόνο για σήμερα (μέχρι τα μεσάνυχτα) με 50% στα μεταφορικά. (Μετά από λαϊκή απαίτηση γράφουν :huh:)

Πιστεύω προσπαθούν να ''γλυκάνουν'' τον κόσμο μετά τις αυξήσεις που έκαναν... Τραγικοί

Link.png Site: facebook

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αυτό θα έγραφα τώρα. Είναι τραγικοί. Εκτός κι αν το πηγαίνουν έτσι αραιά και που για λίγες ώρες. Εκεί σε κάποιες περιπτώσεις τα μεταφορικά έρχονται φθηνότερα. Αλλά δεν νομίζω. Και δεν αξίζει στην τελική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...