Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης

Ασχετο με το θεμα αλλα αλλαξα γραφειο :-)

 

IMG_20160608_230839.jpg

Το γραφείο του μικρού θέλω να δω :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το γραφείο του μικρού θέλω να δω :D

 

Του μικρου πηγε στον παππου του γιατι ειχε παρεκτραπει.

Δεν κάνεις κάτι και με κανα πολύπριζο ασφαλείας; Βλέπω την πρίζα και τρομάζω.

 

Εντελώς φιλικά ε..

 

Εχεις δικιο θα λυθει συντομα ισως και αυριο.

 

Το ξυλο που ηταν πανω η οθονη το εβγαλα την εβαλα κατω δεν μου αρεσε.

https://www.skroutz.gr/c/2544/polypriza-asfaleias/m/431/APC/f/593207/4-%CE%AD%CF%89%CF%82-5.html

 

Εχω ακουσει οτι ειναι καλα να παρω αυριο ενα;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.skroutz.gr/c/2544/polypriza-asfaleias/m/431/APC/f/593207/4-%CE%AD%CF%89%CF%82-5.html

 

Εχω ακουσει οτι ειναι καλα να παρω αυριο ενα;

Οτιδήποτε σε APC είναι εγγύηση. Εγώ έχω αυτό

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οτιδήποτε σε APC είναι εγγύηση. Εγώ έχω αυτό

 

 

Παραγγελνω αυτο PM5-GR γιατι ουτε τηλεφωνο περναει απο κει ουτε η κεραια της τηλεορασης οποτε τα προσθετα που εχουν τα ακριβοτερα μου ειναι αχρηστα.

 

Εχω ενα καλο της Crystal Audio αλλα το εχω βαλει στο σαλονι που ειναι η Plasma o 3D ενισχυτης το Med600 και ο εξωτερικος σκληρος οποτε ηθελα εκει περισσοτερη προστασια,

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Του μικρου πηγε στον παππου του γιατι ειχε παρεκτραπει.

 

Εχεις δικιο θα λυθει συντομα ισως και αυριο.

 

Το ξυλο που ηταν πανω η οθονη το εβγαλα την εβαλα κατω δεν μου αρεσε.

https://www.skroutz.gr/c/2544/polypriza-asfaleias/m/431/APC/f/593207/4-%CE%AD%CF%89%CF%82-5.html

 

Εχω ακουσει οτι ειναι καλα να παρω αυριο ενα;

http://www.e-shop.gr/apc-pm6u-gr-essential-surgearrest-6-outlets-with-5v-24a-2-port-usb-charger-230v-white-p-PER.664339

 

Αψογο. Εφ'ορου ζωης εγγυηση. Αυτο εχω εγω. Ανεπιφυλακτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση οι ανεμιστήρες που εχει η noctua dh 14 επάνω αν θέλω να τους αλλάξω κυρίως για το $@#$ χρώμα που έχουν τώρα τι μπορώ να πάρω σε καινούργια σειρά ( σε ασπρους ή μαυρους που έχει βγάλει ) με τις ίδιες επιδόσεις των προηγουμένων που εχει τώρα επάνω ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση οι ανεμιστήρες που εχει η noctua dh 14 επάνω αν θέλω να τους αλλάξω κυρίως για το $@#$ χρώμα που έχουν τώρα τι μπορώ να πάρω σε καινούργια σειρά ( σε ασπρους ή μαυρους που έχει βγάλει ) με τις ίδιες επιδόσεις των προηγουμένων που εχει τώρα επάνω ?

Γιατι δεν βαφεις αυτους που εχεις??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Γιατι δεν βαφεις αυτους που εχεις??

Η βαφή σε ανεμηστηρα ειδικά στα πτερύγια είναι κάτι που γενικά δεν μου αρέσει συνιστώ, επειδή είναι "ζυγισμενα" στο γραμμάριο αν πέσει παραπάνω μπογιές σε ένα σημείο ο ανεμηστηρας θα αρχίσει να βγάζει τρεμούλο, οπότε εμάς ποιοτικός αθόρυβου ανεμηστηρας στην Ουσία πάει σκουπίδια, αν τους πουλήσει και πάρει κάτι άλλο πιστεύω είναι καλύτερη επιλογή

Ερώτηση οι ανεμιστήρες που εχει η noctua dh 14 επάνω αν θέλω να τους αλλάξω κυρίως για το $@#$ χρώμα που έχουν τώρα τι μπορώ να πάρω σε καινούργια σειρά ( σε ασπρους ή μαυρους που έχει βγάλει ) με τις ίδιες επιδόσεις των προηγουμένων που εχει τώρα επάνω ?

Ψάξε για ανεμηστηρες με υψηλό static pressure, θέλεις μόνο noctua η είσαι ανοικτός σε διάφορες προτάσεις?
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση οι ανεμιστήρες που εχει η noctua dh 14 επάνω αν θέλω να τους αλλάξω κυρίως για το $@#$ χρώμα που έχουν τώρα τι μπορώ να πάρω σε καινούργια σειρά ( σε ασπρους ή μαυρους που έχει βγάλει ) με τις ίδιες επιδόσεις των προηγουμένων που εχει τώρα επάνω ?

 

Αν πας σε καινούργια σειρα και θες noctua (λογικό κιόλλας, δεν υπάρχουν καλύτεροι συνολικά ανεμιστήρες), αναγκαστικά θα πας στην industrial σειρά τους, που είναι μαυρό-καφέ χρώμα και ως προς αυτό καλύπτεσαι. Σχετικά με τις επιδόσεις, είναι καλύτερη η industrial και λόγω κατασκευής και λόγω RPM. Αυτό είναι και το θέμα όμως, ότι έχει εκδόσεις 2000 ή 3000 rpm και κάνουν περισσότερο θόρυβο από αυτούς που έχεις τώρα. Από την άλλη οι συγκεκριμένοι δεν προτείνεται να παίζουν με LNA για να μειωθούν οι στροφές (Noctua recommends not to use industrialPPC fans with common PC fan controllers, resistor cables (Low-Noise Adaptors) or other devices such as potentiometers). Και τέλος, έχουν βγει κάτι linus tech tips edition noctua nf-f12 ανεμιστήρια με καλό color scheme και 1500rpm.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...