Προς το περιεχόμενο

Προστασία από υπέρταση 6,90-8,91euro Public


skoulas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 293
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παραγγελια στην πατρα εφαγα ακυρο ...μου προτειναν και εμενα το crypto.....αν ηθελα crypto θα παραγγελνα crypto δεν ειμαι χαζος................οπως οι "ξυπνιοι " του μαρκετινγκ  του public...αυτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραγγελια στην πατρα εφαγα ακυρο ...μου προτειναν και εμενα το crypto.....αν ηθελα crypto θα παραγγελνα crypto δεν ειμαι χαζος................οπως οι "ξυπνιοι " του μαρκετινγκ  του public...αυτα

 

Εμενα τιποτα ακομα (και εγω Πατρα)...ουτε μειλ ουτε αποστολη...υπο επεξεργασια ακομα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι η δεύτερη φορά που παραγγέλνω από το public, ενώ έχω ψωνίσει αρκετές φορές από το κατάστημα μικροπράγματα. Την πρώτη φορά είχα δοκιμάσει να παραγγείλω πάλι τον ίδιο σταθεροποιητή αλλά είχα φάει άκυρο όπως πολλοί. Τώρα ξαναπροσπάθησα και μου τον έστειλαν. Μάλιστα, είχα παραγγείλει και κάτι άλλα πράγματα τα οποία δεν ήταν άμεσα διαθέσιμα και μου έστειλαν την παραγγελία σπαστή με δωρεάν μεταφορικά για την καλύτερη εξυπηρέτηση μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ παρέλαβα, 2 τεμάχια των 8 και ένα των 5, απο το κατάστημα της Νέας Σμύρνης. Ξαναthanks topic restarter :)

 

Πότε είχες παραγγείλει φίλε μου?

 

Πάντως τελευταία μονάστερη αξιολόγηση στον τσιγκούνη είναι στις 24/1/2013 που σημαίνει ότι καμία εκτοτε δεν έχει ανέβει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω την αφησα την αρντηικη μου στον τσιγκουνη και καταλαβα πως μεσα σε 10 μερες λογω οτι ειναι με 1 αστερι θα περιμενουν και απαντηση καταστηματος για την δημοσιευσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη στο 15ημερο αναμενεται να εχει τουλαχιστον 10 αρνητικες. :-)

 

Επισης θελουν να κανουμε τιποτα μαζικες παραγγελιες και μετα ακυρωσεις,Να δουμε τοτε πως θα τους φανει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη στο 15ημερο αναμενεται να εχει τουλαχιστον 10 αρνητικες. :-)

 

Επισης θελουν να κανουμε τιποτα μαζικες παραγγελιες και μετα ακυρωσεις,Να δουμε τοτε πως θα τους φανει.

+1000

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω διαβασει και παλιοτερα παραπονα για την μη εξυπηρετηση πελατων σε προσφορες που βγαζει το συγκεκριμενο καταστημα.απο τη μια ειναι λογικο να μην μπορουν να τους εξυπηρετησουν ολους γιατι μπορει να εγιναν παραγγελιες 1000 τεμαχιων και να μην εχουν τοσο στοκ.απο την αλλη ειναι λαθος η εκτελεση παραγγελιων ως προς την σειρα προτεραιοτητας.

εγω παντως πρωτη φορα ψωνισα απο το συγκεκριμενο μαγαζι και μου στειλαν τα 3 τεμαχια εντος 48 ωρων με δωρεαν μεταφορικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορει να εγιναν παραγγελιες 1000 τεμαχιων και να μην εχουν τοσο στοκ

Ας κανουν την εφαρμογη μετα μεσα απο το eshop τους και μολις τελειωνουν τα διαθεσιμα να γραφει αυτοματα εξαντλημενο.

Ειναι το πιο απλο πραγμα που θα μπορουσαν να κανουν.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα να το πάρω και εγώ, αλλά με χάλασαν τα μεταφορικά. Από πότε το Public έχει μεταφορικά. Θυμάμαι πριν μήνες είχα πάρει ένα CD με 1 ευρώ και είχε έρθει δωρεάν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...