Προς το περιεχόμενο

Άνετα παπούτσια για πολύωρη ορθοστασία


yannis27gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 296
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Adidas Boost καλύτερα από αντίστοιχα σε τιμή Asics λες;

για εμενα πολυ καλυτερα.εγω φοραω 47 και με βαρος 115 κιλα.

asics θα παρεις μονο nimbus 19.μιλαω καθαρα απο προσωπικη αποψη και επισης δεν γυμναζομαι.απλα τα φοραω καθημερινα και με αρκετες ωρες ορθοστασιας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μην ανοιγω και γω αλλο θεμα..παπουτσια ανετα για δουλεια ψαχνω αλλα οχι αθλητικα. Στο ποδι πολλες ωρες κτλ και εχω εξτρα κιλα. Τι προτεινετε;(εκτος απο γυμναστηριο η αγορα καρεκλας)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μην ανοιγω και γω αλλο θεμα..παπουτσια ανετα για δουλεια ψαχνω αλλα οχι αθλητικα. Στο ποδι πολλες ωρες κτλ και εχω εξτρα κιλα. Τι προτεινετε;(εκτος απο γυμναστηριο η αγορα καρεκλας)

nike vomero & adidas boost & asics nimbus 19.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως ειμαι απολυτα ευχαριστημενος ( 130+ κιλα ) με τα Kayano 19 .

Δεν το πιστευα οτι θα με βολεψει-ξεκουρασει τοσο ενα παπουτσι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Adidas ultra boost / pure boost, αξίζει η επένδυση παιδιά , πολύ καλό παπούτσι άνετο και όμορφο, τα έχω δυο μήνες και έχω μείνει πολύ ευχαριστημένος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνετε μεγάλο λάθος να λέτε πως "αφού είναι για δουλειά, δεν θα δώσω πολλά" με το σκεπτικό ότι κανένα παπούτσι σας δεν θα φορέσετε όσο αυτό που θα φοράτε στην καθημερινή σας εργασία! Χίλιες φορές τσιγκουνευτείτε σε κάτι άλλο από το ζήτημα του υποδήματος εκτός κι αν η δουλειά απαγορεύει κάτι ακριβό γιατί θα χαλάσει/σκιστεί γρήγορα

 

Πήρα προχθές αυτό και είναι πολύ άνετο. Επίσης μια εταιρεία με αστείο όνομα που λέγεται Eva Frutos έχει πολύ μαλακά πέδιλα προς πάσα ενδιαφερόμενη ή ενδιαφερόμενο που σκέφτεται να πάρει δώρο.

 

wrangler-jeena-sunshine-strap-wl171661.j

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνετε μεγάλο λάθος να λέτε πως "αφού είναι για δουλειά, δεν θα δώσω πολλά" με το σκεπτικό ότι κανένα παπούτσι σας δεν θα φορέσετε όσο αυτό που θα φοράτε στην καθημερινή σας εργασία! Χίλιες φορές τσιγκουνευτείτε σε κάτι άλλο από το ζήτημα του υποδήματος εκτός κι αν η δουλειά απαγορεύει κάτι ακριβό γιατί θα χαλάσει/σκιστεί γρήγορα

 

Πήρα προχθές αυτό και είναι πολύ άνετο. Επίσης μια εταιρεία με αστείο όνομα που λέγεται Eva Frutos έχει πολύ μαλακά πέδιλα προς πάσα ενδιαφερόμενη ή ενδιαφερόμενο που σκέφτεται να πάρει δώρο.

 

wrangler-jeena-sunshine-strap-wl171661.j

 

Εσύ φόρα τέτοια παπούτσια στη δουλειά και έλα να τα ξαναπούμε σε 20 χρόνια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσύ φόρα τέτοια παπούτσια στη δουλειά και έλα να τα ξαναπούμε σε 20 χρόνια.

 

Να είμαστε καλά κι οι δυο να τα ξαναπούμε.  :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...