Προς το περιεχόμενο

Cyberpunk 2077 [PS4][PS5][Xbox One][Xbox Series X|S][Stadia]


skanjos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα! Έχω μπερδευτεί λίγο. Πως στο καλό θα βρω epic - rare clothing mod; Ψάχνω συγκεκριμένα το street smart για περισσότερο street cred xp σε epic και πάνω. Ενώ βλέπω στο Google ότι το έχει σε κάποια μαγαζιά και κάνω 24hours time skip δε το βγάζει. Το βγάζει μόνο σε πράσινο. Είμαι 14 level & 24 street cred (2ο playthrough).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...
  • Απαντ. 747
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • 4 μήνες μετά...
20 hours ago, tolis.illegal said:

Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει το πώς λειτουργεί το cold blood στα skills?

Επίσης τα critical hit απλά έρχονται ρίχνοντας πολλές σφαίρες;

To cold blood ανεβάζει για λίγη ώρα την ταχύτητα σου κάθε φορά που σκοτώνεις κάποιον. 

Τα critical είναι με κάποιο ποσοστό. Κάθε φορά που ρίχνεις μια σφαίρα έχει ένα ποσοστό πχ 3% για critical hit. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 μήνες μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

To lod και τη θολούρα στην άσφαλτο που τα textures του δρόμου ήταν σαν το πρώτο "driver" στο ps1 τα έφτιαξαν με το update 2.0 ή είναι ακόμα το ίδιο χάλια σε κονσόλες? 

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, giorgosmcmc είπε

To lod και τη θολούρα στην άσφαλτο που τα textures του δρόμου ήταν σαν το πρώτο "driver" στο ps1 τα έφτιαξαν με το update 2.0 ή είναι ακόμα το ίδιο χάλια σε κονσόλες? 

Προσφατα δεν πηρες ps5? Αν το ειχες παιξει στο 4, λογικο τα οποια προβληματα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
On 05/10/2023 at 23:14, The_Judas said:

έχετε καμία πρόταση που να το βρω φθηνά;  το αρχικό παιχνίδι οχι το dlc.

σαν να ανέβηκε η τιμή του...

ναι, τώρα που με το ver 2.0 έστρωσε πάρα πολύ, βρήκαν ευκαιρία οι μαυραγορίτες και ανέβασαν την τιμή. Πριν από ένα εξάμηνο έπαιζε στα 10 ευρώ στο Πλαίσιο/Γερμανό/Public...

  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παίζοντας το DLC αυτές τις ημέρες ξαναθυμήθηκα γιατί είναι το μοναδικό studio που πλησίασε κατά κάποιο τρόπο σε scale και οργανικοτητα την Rockstar. Πραγματικά πρόκειται για τίτλο μπροστά από την εποχή του. Κάποια αλλά παιχνίδια που έχουν vibes από Blade Runner είναι απλά μυρωδιές μπροστά στο cyberpunk το οποίο είναι ο ορισμός της αισθητικής αυτής της ταινίας δηλαδή του ρετροφουτουρισμου. ❤️

Επεξ/σία από Lotof
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Αν έχει αναφερθεί σε προηγούμενο πόστ,να με συγχωρήσετε

Για όποιον δεν έχει δει το ανιμε Cyberpunk:Edgerunners ας κάνει ένα δώρο στον εαυτό του και ας και ας δει τη σειρά.Έπαθα ΠΛΑΚΑ!Μου άρεσε πάρα πολύ.Παιζω παράλληλα και το παιχνίδι και με βοήθησε να μπώ στο κλίμα γρηγορότερα αλλά και να καταλάβω κάποιους μηχανισμούς.

Σειρά + παιχνίδι=εξαιρετική εμπειρία!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Είμαι 1 βήμα πριν την τελευταία αποστολή για να τερματίσω το παιχνίδι και έχω φτάσει στο lvl 50,όπως και στο Street cred.Ειλικρινα,δεν μπορώ να καταλάβω γιατί υπάρχει το lvl cap??Σε τι αποσκοπεί???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσίμπησα χθες την ultimate για το ps5, βλέπω έφτιαξε αρκετά το παιχνίδι. 

Ξεκίνησα το borderlands 3 πριν καμια βδομάδα, και είμαι απόλυτα ικανοποιημένος. Είχα καιρο για looter shooter, και είδα το 2077 είναι τέτοια φάση αλλά καλυτερο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...