Προς το περιεχόμενο

Cyberpunk 2077 [PS4][PS5][Xbox One][Xbox Series X|S][Stadia]


skanjos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 747
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 hour ago, skiabox said:

Τα εχω διαλέξει αλλά εχει κολλήσει.

Έχεις διαλέξει το ένα για τα μάτια και το άλλο για τα χέρια και έχεις πατήσει να βγεις και μένει εκεί? 

Δες και το βίντεο:

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 25/03/2022 at 14:42, skiabox said:

Το θέμα είναι ότι φαίνεται ότι επειδή δεν διάλεξα τα σωστά αντικείμενα τώρα έχει κολλήσει για πάντα!

Τι λάθος διάλεξες δηλαδή? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 22/3/2022 στις 12:45 ΜΜ, skiabox είπε

Εγώ έχω κολλήσει εκεί στον γιατρό.

Πως φεύγεις από εκεί;

Είναι bug;

το είχα συναντήσει και εγώ αυτό..δοκίμασε reload last checkpoint και ξανα καντο ετσι τουλάχιστον το ξεπέρασα εγω..γενικά σε πολλα mission το συναντώ κ εγω αυτο που δεν γινεται progress αλλα μεχρι τωρα με ενα reload ολα στρώνουν!

Επεξ/σία από giannakos100
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, giannakos100 είπε

το είχα συναντήσει και εγώ αυτό..δοκίμασε reload last checkpoint και ξανα καντο ετσι τουλάχιστον το ξεπέρασα εγω..γενικά σε πολλα mission το συναντώ κ εγω αυτο που δεν γινεται progress αλλα μεχρι τωρα με ενα reload ολα στρώνουν!

Υπάρχει τέτοια επιλογή στις κονσόλες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλημερα. Ειχα αγορασει το cyberpunk στο Ps4 pro. Το γυρισα πισω με τη λογικη θα το παρω στο νεο pc να το χαρω χωρις προβληματα. 

Με τις δυσκολιες στο να παρεις νεο pc σε λογικες τιμες μεχρι τωρα, αγορασα το ps5. 

Λεω να το παρω εδω αλλα αδυνατω να παιξω τετοια παιχνιδια χωρις mouse/keyboard. 

Υπαρχει καποιο προιον για ps και αν ναι, ειναι συμβατο με ολα τα παιχνιδια η πρεπει να κοιταζω εαν το παχνιδι υποστηριζει κατι τετοιο.

 

Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 minutes ago, akarthis said:

Καλημερα. Ειχα αγορασει το cyberpunk στο Ps4 pro. Το γυρισα πισω με τη λογικη θα το παρω στο νεο pc να το χαρω χωρις προβληματα. 

Με τις δυσκολιες στο να παρεις νεο pc σε λογικες τιμες μεχρι τωρα, αγορασα το ps5. 

Λεω να το παρω εδω αλλα αδυνατω να παιξω τετοια παιχνιδια χωρις mouse/keyboard. 

Υπαρχει καποιο προιον για ps και αν ναι, ειναι συμβατο με ολα τα παιχνιδια η πρεπει να κοιταζω εαν το παχνιδι υποστηριζει κατι τετοιο.

 

Ευχαριστω

οπως λενε και ολοι οι αθλητες στις δηλωσεις τους πρεπει να κοιτας το καθε παιχνιδι ξεχωριστα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 11/4/2022 στις 10:44 ΠΜ, giannakos100 είπε

καλημερα  ασχολείται κάποιος με την πλατίνα?

Εγώ αλλά ακόμα είμαι στην αρχή, καθαρίζω gigs και ncpd scanners, cyberpsychos κτλ.

Βαριέμαι το διάβασμα του guide για τα missable trophies οπότε στην ουσία με lvlάρω κάνοντας τα sides.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, Nick--Musicologo είπε

Εγώ αλλά ακόμα είμαι στην αρχή, καθαρίζω gigs και ncpd scanners, cyberpsychos κτλ.

Βαριέμαι το διάβασμα του guide για τα missable trophies οπότε στην ουσία με lvlάρω κάνοντας τα sides.

εχει παρα πολλα bugs σε gigs,ncpd κτλ προσεχε γιατι και εγω έστειλα 70+ ωρες σκουπίδια λογο bug σε organized crime!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 19/4/2022 στις 9:02 ΠΜ, giannakos100 είπε

εχει παρα πολλα bugs σε gigs,ncpd κτλ προσεχε γιατι και εγω έστειλα 70+ ωρες σκουπίδια λογο bug σε organized crime!

Σε τι το παίζεις; Εγώ σε PS5 , έκδοση ps5 , μέχρι στιγμής έχω καθαρίσει το Watson από gigs και NCPDs και είμαι κομπλέ. Ελπίζω να μην φάμε καμιά πίκρα στο τέλος :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...