Προς το περιεχόμενο

Cyberpunk 2077 [PS4][PS5][Xbox One][Xbox Series X|S][Stadia]


skanjos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 minutes ago, Snolly said:

ναι τα μονα quests που εχω ειναι 2 side που το ενα ειναι να βρω κατι graffiti και το αλλο να σκοτωσω ολους 17 cyber κατι mobs για τους οποιους εχω παρει 7 quests και τα εχω κανει τους αλλους 10 δεν ξερω πως παιρνω το quest τους. φανταζομαι θα υπαρχουν κι αλλα side quests αλλα δεν ξερω πως να τα ενεργοποιησω

Νομίζω πως πως πρέπει να κυκλοφορήσεις λίγο στην πόλη. 

Υποψιάζομαι έχεις χάσει διάφορα. :P

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 747
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 hours ago, NickTG said:

Νομίζω πως πως πρέπει να κυκλοφορήσεις λίγο στην πόλη. 

Υποψιάζομαι έχεις χάσει διάφορα. :P

 

σπανιως χρησιμοποιω fast travel ολα με το μηχανακι τα κανω απο δολοφονιες και κατασκοπίες μεχρι delivery για το μεροκαματο

 

περα απο την πλακα οταν λεω εχω 2 side quests εννοω εχω τελειωσει πολλα αλλα (μαλλον ολα)

Επεξ/σία από Snolly
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά στα βγάζει στο χάρτη έτσι και αλλιώς. Πρόσεχε λίγο με το zoom γιατί αν κάνεις πολύ η λίγο αρκετά από τα quest δεν εμφανίζεται το εικονίδιο τους 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Snolly είπε

σπανιως χρησιμοποιω fast travel ολα με το μηχανακι τα κανω απο δολοφονιες και κατασκοπίες μεχρι delivery για το μεροκαματο

 

περα απο την πλακα οταν λεω εχω 2 side quests εννοω εχω τελειωσει πολλα αλλα (μαλλον ολα)

Κάποια side quests στα βγάζει αφού προχωρήσει κ άλλο το στορι.. Εγώ έχω 100 ώρες και ακόμα έχω να κάνω,βέβαια δε χρησιμοποιώ ποτέ fast travel κ καθαρίζω τα παντα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 hours ago, jimtriol said:

Κάποια side quests στα βγάζει αφού προχωρήσει κ άλλο το στορι.. Εγώ έχω 100 ώρες και ακόμα έχω να κάνω,βέβαια δε χρησιμοποιώ ποτέ fast travel κ καθαρίζω τα παντα

εχω κανει ολα τα side quest που εχουν να κανουν με τους χαρακτηρες του story. ολα τα arcs και της panam και της judy και του καραφλα, δεν εχει μεινει τιποτα και μιλαμε για κατω απο 45 ωρες συνολο. το πως εχετε βγαλει 100 ωρες+ με ξεπερναει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γυρω στις 86 ωρες μου εβγαλε το πρωτο playthrough και ειχα αφησει και αρκετα activities απο side quests νομιζω τα ειχα κανει ολα. Τωρα ειμαι στο δευτερο playthrough στις 34 ωρες και δεν εχω κανει ουτε το 30% του παιχνδιου το παω ακομα πιο αργα αυτη την φορα ψαχνω τα παντα και καθαριζω τα παντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελα παιδια ακυρο ειχα τον χαρτη σε mode που δεν εδειχνε quests / side jobs κλπ οποτε εχω κανει ο,τι μου εσκαγε απο τηλεφωνηματα κλπ. Τωρα ειναι ξεκαθαρο εχω πολλα πραγματα να κανω μεσω του χαρτη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, Snolly είπε

Ελα παιδια ακυρο ειχα τον χαρτη σε mode που δεν εδειχνε quests / side jobs κλπ οποτε εχω κανει ο,τι μου εσκαγε απο τηλεφωνηματα κλπ. Τωρα ειναι ξεκαθαρο εχω πολλα πραγματα να κανω μεσω του χαρτη.

Κ με έτρωγε απο χθες να σε ρωτήσω μήπως παίζεις άλλο παιχνίδι😬

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ το τελείωσα σήμερα στις 105 ώρες και πρέπει να έχασα και κάποια quests όπως αυτό με το όπλο που μιλάει πρέπει να το χρησιμοποιήσεις αρκετά και μετά σου βγάζει αν θες να το γυρίσεις στον ιδιοκτήτη...Αυτό πχ δε το έκανα γιατί δε το χρησιμοποίησα πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 hours ago, skiabox said:

Εγώ έχω κολλήσει εκεί στον γιατρό.

Πως φεύγεις από εκεί;

Είναι bug;

Στην αρχή του παιχνιδιού? Κάπου αλλού? 

Γράψε σε ένα spoiler κάτι παραπάνω να βοηθήσουμε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 hours ago, skiabox said:

Την πρώτη φορά που τον επισκέπτεσαι.

Εχει κολλήσει το game στην καρέκλα του γιατρού που είσαι ξαπλωμένος.

Πρέπει να διαλέξεις τα πράγματα που είναι να σου βάλει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα! Ρε παίδες μια ερώτηση:

Υπάρχει τρόπος μέσω των settings να έχουμε υψηλό sensitivity κανονικά, αλλά χαμηλό όταν κάνουμε zoom με το όπλο (ads)? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...